Kdo je to?
Kdo je to, byl Hobit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hobit? Lidé, fikce

Kdo je to Hobit?

Co znamená a jaký je význam slova Hobit?

Hobit je postava z knih britského autora J.R.R. Tolkiena. Jedná se o drobnější bytost, která se podobá člověku velmi malého vzrůstu (většinou do 120 cm) a připomíná ho i povahou. Hobité žijí ve Středozemi, většinou chodí naboso, protože mají velká chodidla porostlá značným množstvím chlupů. Jejich velkou zálibou je jídlo, především houby, pohodlný život nebo kouření dýmky. Neradi cestují a nebojují. Jsou prostí, pracují v zemědělství nebo se věnují řemeslům, většinou neumějí číst a psát a nezajímají se o žádné záhady.
Bydlí v upravených a vybavených norách, zvaných pelouchy. Jsou přátelští, a i když nevypadají moc hezky, jsou příjemní a vystupují přátelsky. Dožívají se vysokého věku kolem 100 let. Jejich jazykem je Obecná řeč, tedy západština, z jejich vlastního jazyka zbyla pouze hobití jména. Podrobně je hobit popsán v románech Hobit aneb Cesta tam a zase zpátky a Pán prstenů, kde vystupují především nejznámější hobiti Bilbo Pytlík a Frodo Pytlík.Kdo je to, byl Hobit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hobit? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Hobit? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Aura? Víte, co je to Cloudové úložiště? Víte co je Rovnodennost? Rozumíte pojmu Maligní?

Klíčová slova: původ slova, heslo, popis, wiki, definice, odborný výraz, Hobit, přesný význam, význam slova, popis, co znamená, synonymum, etymologie, význam pojmu, vysvětlení, slovo

Pojem Hobit je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Hobit

Hledat videa s názvem Hobit na Youtube

Zkusit najít frázi Hobit v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Hobit ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Hobit ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hobit například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Hobit? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hobit? Kdo to byl Hobit? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hobit? Definice pojmu Hobit je v sekci fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Hobit v jiné sekci než fikce.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.