Kdo je to?
Kdo je to Hobit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hobit? Lidé, fikce

Hobit

Jaký je význam slova Hobit? Co to znamená?

Hobit je postava z knih britského autora J.R.R. Tolkiena. Jedná se o drobnější bytost, která se podobá člověku velmi malého vzrůstu (většinou do 120 cm) a připomíná ho i povahou. Hobité žijí ve Středozemi, většinou chodí naboso, protože mají velká chodidla porostlá značným množstvím chlupů. Jejich velkou zálibou je jídlo, především houby, pohodlný život nebo kouření dýmky. Neradi cestují a nebojují. Jsou prostí, pracují v zemědělství nebo se věnují řemeslům, většinou neumějí číst a psát a nezajímají se o žádné záhady.
Bydlí v upravených a vybavených norách, zvaných pelouchy. Jsou přátelští, a i když nevypadají moc hezky, jsou příjemní a vystupují přátelsky. Dožívají se vysokého věku kolem 100 let. Jejich jazykem je Obecná řeč, tedy západština, z jejich vlastního jazyka zbyla pouze hobití jména. Podrobně je hobit popsán v románech Hobit aneb Cesta tam a zase zpátky a Pán prstenů, kde vystupují především nejznámější hobiti Bilbo Pytlík a Frodo Pytlík.Kdo je to Hobit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hobit? Lidé, fikce

Sdílejte tento text s heslem Hobit s ostatnímiprostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Bašavel? Znáte definici termínu Utopie? Víte co je Roblox? Pamatujete si definici pojmu Deviza?

Klíčová slova: původ slova, fikce, wiki, popis, formulace, definice, přesný význam, heslo, Hobit, Hobit, význam, fikce, význam pojmu, přesný výraz, lexikon, význam slova

Pojem Hobit je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat termín Hobit ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Hobit ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Hobit na Google.cz

Najít termín Hobit ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hobit ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hobit například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Hobit? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Hobit? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hobit? Definice pojmu Hobit patří do kategorie Fikce

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Zkuste též hledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Hobit i v jiné kategorii než je sekce fikce.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.