Kdo je to?
Kdo je to, byl Hobit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hobit? Lidé, fikce

Kdo je to Hobit?

Co znamená a jaký je význam slova Hobit?

Hobit je postava z knih britského autora J.R.R. Tolkiena. Jedná se o drobnější bytost, která se podobá člověku velmi malého vzrůstu (většinou do 120 cm) a připomíná ho i povahou. Hobité žijí ve Středozemi, většinou chodí naboso, protože mají velká chodidla porostlá značným množstvím chlupů. Jejich velkou zálibou je jídlo, především houby, pohodlný život nebo kouření dýmky. Neradi cestují a nebojují. Jsou prostí, pracují v zemědělství nebo se věnují řemeslům, většinou neumějí číst a psát a nezajímají se o žádné záhady.
Bydlí v upravených a vybavených norách, zvaných pelouchy. Jsou přátelští, a i když nevypadají moc hezky, jsou příjemní a vystupují přátelsky. Dožívají se vysokého věku kolem 100 let. Jejich jazykem je Obecná řeč, tedy západština, z jejich vlastního jazyka zbyla pouze hobití jména. Podrobně je hobit popsán v románech Hobit aneb Cesta tam a zase zpátky a Pán prstenů, kde vystupují především nejznámější hobiti Bilbo Pytlík a Frodo Pytlík.Kdo je to, byl Hobit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hobit? Lidé, fikce

Zaujalo vás slovo, termín Hobit? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova ADSL? Vzpomněli byste si na význam slova Roaming? Víte co je Úplněk? Znáte definici termínu Percentil?

Klíčová slova: heslo, wiki, etymologie, lexikon, informace, formulace, termín, kdo to je, slovo, popis, fikce, význam slova, přesný význam, pojem, co je to Hobit?, synonymum

Pojem Hobit je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Hobit v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Hobit ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Hobit na Google.cz

Najít výraz Hobit ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hobit ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hobit například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Hobit? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Hobit? Kdo to byl Hobit? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hobit? Definice pojmu Hobit se nachází v kategorii fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Hobit v jiné sekci než fikce.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.