Kdo je to?
Kdo je to, byl Hobit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hobit? Lidé, fikce

Kdo je to Hobit?

Co znamená a jaký je význam slova Hobit?

Hobit je postava z knih britského autora J.R.R. Tolkiena. Jedná se o drobnější bytost, která se podobá člověku velmi malého vzrůstu (většinou do 120 cm) a připomíná ho i povahou. Hobité žijí ve Středozemi, většinou chodí naboso, protože mají velká chodidla porostlá značným množstvím chlupů. Jejich velkou zálibou je jídlo, především houby, pohodlný život nebo kouření dýmky. Neradi cestují a nebojují. Jsou prostí, pracují v zemědělství nebo se věnují řemeslům, většinou neumějí číst a psát a nezajímají se o žádné záhady.
Bydlí v upravených a vybavených norách, zvaných pelouchy. Jsou přátelští, a i když nevypadají moc hezky, jsou příjemní a vystupují přátelsky. Dožívají se vysokého věku kolem 100 let. Jejich jazykem je Obecná řeč, tedy západština, z jejich vlastního jazyka zbyla pouze hobití jména. Podrobně je hobit popsán v románech Hobit aneb Cesta tam a zase zpátky a Pán prstenů, kde vystupují především nejznámější hobiti Bilbo Pytlík a Frodo Pytlík.Kdo je to, byl Hobit? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hobit? Lidé, fikce

Definici slova Hobit můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova ADSL? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sonet? Víte co je Úplněk? Znáte termín Difúze?

Klíčová slova: definice, význam, vysvětlení, wiki, Hobit, význam pojmu, popis, slovo, přesný výraz, heslo, kdo to je, synonymum, kdo je Hobit?, formulace, původ slova, význam slova

Pojem Hobit je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít slovo Hobit ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Hobit ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Hobit ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Hobit ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Hobit například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hobit

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hobit? Kdo to byl Hobit? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hobit? Definice pojmu Hobit patří do sekce fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Hobit hledat i v jiných kategoriích (než fikce).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.