Kdo je to?
Kdo je Jan Cina? Životopis Jan Cina, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Jan Cina

Kdo je Jan Cina? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Jan Cina je herec, zpěvák, dabér a moderátor. Ve filmu si zahrál již jako dítě (film Smradi), v roce 2011 jednu z hlavních rolí ve filmu Místa. Hrál i v seriálech, např. Ordinace v růžové zahradě, televizních zábavních pořadech, vystupuje i v divadelních hrách a dabuje. Občas také moderuje. Jan Cina je absolventem Pražské konzervatoře, hudebně dramatický obor a věnuje se také loutkovému a alternativnímu divadlu. Zpívá v hudební skupině Olats otesoc, v roce 2016 se stal vítězem druhé řady televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Zde vynikl při ztvárnění známých zpěváků, jako je Johny Legend, Madonna, André 3000, Naďa Urbánková a další. Získanou finanční odměnu věnoval hospici.
Na Letních Shakespearovských slavnostech hrál pod vedením Jiřího Menzela ve Veselých paničkách windsorských. Jan Cina se zúčastňuje se i festivalů, především pantomimických, pohybových a improvizačních. Žije v partnerském vztahu s hercem Petrem Vančurou.Kdo je Jan Cina? Životopis Jan Cina, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Jan Cina

Národnost: česká
Datum narození: 20. března 1988
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Jan Cina můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Cider? Pamatujete si definici pojmu Hygge? Znáte definici termínu Konvolut? Vzpomněli byste si co znamená slovo NATO?

Klíčová slova: Jan Cina, informace, osobnosti, herectví, osobnost, herectví, wiki, narození, datum narození, místo narození, biografie, vysvětlení, lexikon, Jan Cina, život, životopis

Pojem Jan Cina je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Jan Cina v dalších zdrojích

Zkusit najít slovo Jan Cina ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Jan Cina ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Jan Cina ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Jan Cina ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Jan Cina na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Cina například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve videích na Youtube, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Cina

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Jan Cina? Kdy se narodil Jan Cina? Kde se narodil Jan Cina? Jan Cina je v sekci Herectví

Kategorie herectví, vousatý muž, jan Cina, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Jan Cina řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Cina i v jiné kategorii než je herectví.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.