Kdo je to?
Kdo je to Jan Cina? Životopis Jan Cina, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jan Cina?

Kdo je to Jan Cina? Stručný životopis

Jan Cina je herec, zpěvák, dabér a moderátor. Ve filmu si zahrál již jako dítě (film Smradi), v roce 2011 jednu z hlavních rolí ve filmu Místa. Hrál i v seriálech, např. Ordinace v růžové zahradě, televizních zábavních pořadech, vystupuje i v divadelních hrách a dabuje. Občas také moderuje. Jan Cina je absolventem Pražské konzervatoře, hudebně dramatický obor a věnuje se také loutkovému a alternativnímu divadlu. Zpívá v hudební skupině Olats otesoc, v roce 2016 se stal vítězem druhé řady televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Zde vynikl při ztvárnění známých zpěváků, jako je Johny Legend, Madonna, André 3000, Naďa Urbánková a další. Získanou finanční odměnu věnoval hospici.
Na Letních Shakespearovských slavnostech hrál pod vedením Jiřího Menzela ve Veselých paničkách windsorských. Jan Cina se zúčastňuje se i festivalů, především pantomimických, pohybových a improvizačních. Žije v partnerském vztahu s hercem Petrem Vančurou.Kdo je to Jan Cina? Životopis Jan Cina, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Jan Cina

Národnost: česká
Datum narození: 20. března 1988
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jan Cina s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Gamepad? Znáte definici termínu Histamin? Znáte definici termínu Zelený zákal? Pamatujete si definici pojmu Černý kořen?

Klíčová slova: popis, původ slova, Jan Cina, odborný výraz, popis, kdo je Jan Cina?, význam pojmu, etymologie, heslo, význam, formulace, wiki, slovo, definice, synonymum, přesný význam

Pojem Jan Cina je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jan Cina doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Jan Cina ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Cina ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Jan Cina na Youtube

Najít heslo Jan Cina ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Cina například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Jan Cina? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jan Cina? Kdo to byl Jan Cina? Kdy se narodil Jan Cina? Kde se narodil Jan Cina? Jan Cina se nachází v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jan Cina dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Cina i v jiné kategorii než je herectví.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.