Kdo je to?
Kdo je to Jan Cina? Životopis Jan Cina, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jan Cina?

Kdo je to Jan Cina? Stručný životopis

Jan Cina je herec, zpěvák, dabér a moderátor. Ve filmu si zahrál již jako dítě (film Smradi), v roce 2011 jednu z hlavních rolí ve filmu Místa. Hrál i v seriálech, např. Ordinace v růžové zahradě, televizních zábavních pořadech, vystupuje i v divadelních hrách a dabuje. Občas také moderuje. Jan Cina je absolventem Pražské konzervatoře, hudebně dramatický obor a věnuje se také loutkovému a alternativnímu divadlu. Zpívá v hudební skupině Olats otesoc, v roce 2016 se stal vítězem druhé řady televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Zde vynikl při ztvárnění známých zpěváků, jako je Johny Legend, Madonna, André 3000, Naďa Urbánková a další. Získanou finanční odměnu věnoval hospici.
Na Letních Shakespearovských slavnostech hrál pod vedením Jiřího Menzela ve Veselých paničkách windsorských. Jan Cina se zúčastňuje se i festivalů, především pantomimických, pohybových a improvizačních. Žije v partnerském vztahu s hercem Petrem Vančurou.Kdo je to Jan Cina? Životopis Jan Cina, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Jan Cina

Národnost: česká
Datum narození: 20. března 1988
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Jan Cina? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Hrdobec? Znáte definici termínu Avantgarda? Znáte definici termínu Raw strava? Pamatujete si definici pojmu Denuklearizace?

Klíčová slova: etymologie, herectví, přesný význam, popis, co je to Jan Cina?, heslo, původ slova, co znamená, popis, Jan Cina, slovo, odborný výraz, význam slova, informace, formulace, vysvětlení

Pojem Jan Cina je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Cina ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Jan Cina ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Jan Cina ve Wikipedii

Hledat termín Jan Cina ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Cina například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Jan Cina? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jan Cina? Kdo to byl Jan Cina? Kdy se narodil Jan Cina? Kde se narodil Jan Cina? Jan Cina je v sekci herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jan Cina třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Cina i v jiné kategorii než je herectví.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.