Kdo je to?
Kdo je Tomáš Lukavec? Životopis Tomáš Lukavec, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Tomáš Lukavec

Kdo je Tomáš Lukavec? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Mezi lety 2009 a 2013 se Tomáš Lukavec věnoval na Univerzitě Karlově oboru Mezinárodních vztahů. Ihned po ukončení studia nastoupil do společnosti Bob Proctor´s LifeSuccess na pozici marketingového manažera pro Českou republiku. Po sedmi měsících z této pozice odešel a pracoval jako marketingový konzultant v Mark Dzirasa.
Mezi lety 2013 a 2015 vedl úspěšné projekty Pavla Říhy a působil na pozici brand managera. Od března 2012 do března 2015 byl činný v Centru finanční gramotnosti, kde pracoval také jako brand manager. Také v roce 2013 stál u zrodu společnosti Pan a Paní Brandovi.
V února 2017 nastoupil do společnosti Notre Game s.r.o. jako marketingový ředitel.
Již od roku 2012 rozjížděl i vlastní vzdělávací projekty jako je Pekelná značka, Jsi příběh nebo Banán za milion. V dubnu 2016 spatřila světlo světa Značková show Tomáše Lukavce, která je údajně prvním charitativním pořadem na československém trhu. Vysílal se na YouTube a objevilo se v něm 52 celebrit. Výtěžky z jednotlivých dílů putovaly na charitativní účely.
V říjnu 2016 si založil osobní blog Zákony Bohatství.
Je také autorem několika knih. První z nich Jsi značka! … ve frontě na banány vyšla v roce 2014 a odpovídá na otázku: „Proč nejste bohatší, než váš soused?“ O dva roky později vydal Lukavec další publikaci Jsi značka?! - Dobře se bavte a vydělávejte u toho peníze, kterou v roce 2018 následovala v pořadí třetí kniha Strážce majáku, která se setkala s vřelejším přijetím ze strany čtenářů.
Čtvrtá kniha nese název Průvodce k bohatství, pátá Od vize k zisku. Ani jednu z těchto knih nelze zařadit mezi perly české literatury. Doposud poslední literární počin Tomáše Lukavce vyšel v roce 2021 a dostal název Návrat do neznáma. Na přelomu let 2023 a 2024 má vyjít další publikace Vědma z Dálie.
Za svou kariéru spolupracoval jako nezávislý brand manager a marketingový specialista s mnoha celebritami včetně Olgy Šípkové, Aleše Kaliny, Petra Havlíčka, Tatiany Dykové či Haliny Pawlowské.
Tomáš Lukavec měl v minulosti i vlastní stránku na Wikipedii, ta však byla v roce 2017 z důvodu nevýznamnosti smazána.Kdo je Tomáš Lukavec? Životopis Tomáš Lukavec, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Tomáš Lukavec

Národnost: česká
Datum narození: 15. ledna 1990

Tento text (Tomáš Lukavec) můžete samozřejmě sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Červené maso? Víte co je Off-road? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rekuperace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Inverze?

Klíčová slova: informace, osobnost, biografie, wiki, národnost, popis, kdy se narodil Tomáš Lukavec?, životopis, podnikání, wikipedie, vysvětlení, zajímavosti, lexikon, kdo je Tomáš Lukavec?, život, datum narození

Pojem Tomáš Lukavec je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat výraz Tomáš Lukavec na Google.cz

Zkusit najít pojem Tomáš Lukavec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Tomáš Lukavec ve Wikislovníku

Hledat výraz Tomáš Lukavec ve Wikipedii

Najít pojem Tomáš Lukavec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Lukavec například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Tomáš Lukavec? Stručná biografie

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Tomáš Lukavec? Kdy se narodil Tomáš Lukavec? Tomáš Lukavec patří do kategorie Podnikání

Kategorie podnikání, podnikatel v autě, tomáš Lukavec, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Tomáš Lukavec dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Lukavec i v jiné kategorii než je podnikání.