Kdo je to?
Kdo je to Harant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Harant? Lidé, hanlivé

Harant

Co znamená a jaký je význam slova Harant?

Slovem harant označujeme dítě, které je nevychované, drzé, nezvedené, hlučné apod. Pokud se rozjívený a uřvaný harant vyskytne někde na veřejném místě jako například v restauraci nebo v dopravním prostředku, dokáže člověku spolehlivě znechutit jak jídlo, tak cestování. Zvlášť silným zážitkem je přítomnost harantů v letadle během dlouhých letů. V takových případech je příznačné, že rodiče harantů vyvíjejí minimální až mizivé úsilí k usměrnění chování svých ratolestí. Historicky se jedná o označení dítěte zplozeného mimo manželství, podobně jako výraz parchant.


Kdo je to Harant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Harant? Lidé, hanlivé

Sdílejte text pojmu Harant s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Pasivní dům? Znáte definici termínu Cholesterol? Znáte termín Čedar? Pamatujete si definici pojmu Kontextová reklama?

Klíčová slova: přesný výraz, lexikon, význam pojmu, slovo, vysvětlení, synonymum, význam slova, odborný výraz, wikipedie, co znamená, termín, definice, přesný význam, Harant, význam, formulace

Pojem Harant je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít termín Harant ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Harant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Harant ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Harant ve Wikipedii

Hledat heslo Harant na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Harant například ve Wikislovníku, v Google překladači, v metavyhledávači Info.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Harant, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Harant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harant? Definice pojmu Harant se nachází v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, bláznivý muž, harant, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat informace pojem, slovo, termín, výraznapř. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Harant i v jiné kategorii než v hanlivé.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?