Kdo je to?
Kdo je to, byl Harant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harant? Lidé, hanlivé

Kdo je to Harant?

Jaký je význam slova Harant? Co to znamená?

Slovem harant označujeme dítě, které je nevychované, drzé, nezvedené, hlučné apod. Pokud se rozjívený a uřvaný harant vyskytne někde na veřejném místě jako například v restauraci nebo v dopravním prostředku, dokáže člověku spolehlivě znechutit jak jídlo, tak cestování. Zvlášť silným zážitkem je přítomnost harantů v letadle během dlouhých letů. V takových případech je příznačné, že rodiče harantů vyvíjejí minimální až mizivé úsilí k usměrnění chování svých ratolestí. Historicky se jedná o označení dítěte zplozeného mimo manželství, podobně jako výraz parchant.


Kdo je to, byl Harant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harant? Lidé, hanlivé

Tento text (Harant) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Disponibilní zůstatek? Rozumíte pojmu Pučálka? Znáte termín INTERPOL? Znáte pojem Crohnova nemoc?

Klíčová slova: termín, definice, etymologie, hanlivé, heslo, co je to Harant?, synonymum, slovo, wiki, původ slova, kdo to je, Harant, význam slova, kdo je Harant?, informace, přesný výraz

Pojem Harant je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Harant ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Harant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Harant ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Harant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Harant například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Harant

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Harant? Kdo to byl Harant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harant? Definice pojmu Harant je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Harant hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?