Kdo je to?
Kdo je to, byl Lotr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lotr? Lidé, hanlivé

Kdo je to Lotr?

Co znamená a jaký je význam slova Lotr?

Lotr nebo zlotřilec je morálně narušený jedinec. Lotr páchá zlo, a to i takové, že se může dostat do konfliktu se zákonem. Vzhledem k tomu, že mu schází morální integrita a zábrany, je lotr schopný prakticky čehokoliv. Lotrovi je nejlepší se vyhnout, pokud je to možné. U lotra nelze příliš doufat v možnost nápravy nebo zpytování svědomí, to se vylučuje s jeho zlou a zkaženou náturou. Co může člověka vést k lotrovství? Lze uvažovat o nevhodném příkladu v rodině, o narušeném rodinném prostředí nebo o nějakém patologickém projevu chování. Může se jednat i o projevy nějaké duševní nemoci, jejímž spouštěčem se může stát např. užívání drog. Někdy lotr sklouzne ke kriminálnímu chování ve snaze "vyřešit" svoje stávající problémy: splacení dluhů, sehnání prostředků na drogy/ alkohol/ gambling.


Kdo je to, byl Lotr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lotr? Lidé, hanlivé

Definici slova Lotr můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Kontrolní hlášení? Vzpomněli byste si na význam slova Lilek? Rozumíte pojmu Pancetta? Znáte definici termínu Chinin?

Klíčová slova: popis, synonymum, hanlivé, termín, význam slova, pojem, původ slova, odborný výraz, co znamená, co je to Lotr?, informace, vysvětlení, wiki, formulace, význam pojmu, přesný výraz

Pojem Lotr je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít slovo Lotr ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Lotr ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Lotr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Lotr ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Lotr například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Lotr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Lotr? Kdo to byl Lotr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lotr? Definice pojmu Lotr se nachází v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Lotr i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.