Kdo je to?
Kdo je to Lotr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lotr? Lidé, hanlivé

Lotr

Jaký je význam slova Lotr? Co to znamená?

Lotr nebo zlotřilec je morálně narušený jedinec. Lotr páchá zlo, a to i takové, že se může dostat do konfliktu se zákonem. Vzhledem k tomu, že mu schází morální integrita a zábrany, je lotr schopný prakticky čehokoliv. Lotrovi je nejlepší se vyhnout, pokud je to možné. U lotra nelze příliš doufat v možnost nápravy nebo zpytování svědomí, to se vylučuje s jeho zlou a zkaženou náturou. Co může člověka vést k lotrovství? Lze uvažovat o nevhodném příkladu v rodině, o narušeném rodinném prostředí nebo o nějakém patologickém projevu chování. Může se jednat i o projevy nějaké duševní nemoci, jejímž spouštěčem se může stát např. užívání drog. Někdy lotr sklouzne ke kriminálnímu chování ve snaze "vyřešit" svoje stávající problémy: splacení dluhů, sehnání prostředků na drogy/ alkohol/ gambling.


Kdo je to Lotr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lotr? Lidé, hanlivé

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Sitcom? Vzpomenete si na definici slova Flattr? Rozumíte pojmu Durální vak? Vzpomněli byste si na význam slova Špejchar?

Klíčová slova: informace, heslo, wikipedie, definice, wiki, Lotr, termín, pojem, formulace, odborný výraz, přesný výraz, význam slova, Lotr, vysvětlení, hanlivé, lexikon

Pojem Lotr je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat heslo Lotr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Lotr na Google.cz

Najít pojem Lotr ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Lotr ve Wikipedii

Vyhledat slovo Lotr ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lotr například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lotr

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Lotr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lotr? Definice pojmu Lotr se nachází v kategorii Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Čerstvé informace hledejte výraz, slovo, definici, termín kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Lotr i v jiné části webu než je kategorie hanlivé.