Kdo je to?
Kdo je Michal Hašek? Životopis Michal Hašek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Michal Hašek?

Kdo je Michal Hašek? Životopis, informace, biografie, politici

Michal Hašek je politik, člen ČSSD, působící jako zastupitel a bývalý hejtman Jihomoravského kraje. K jeho minulým funkcím patří statutární předseda ČSSD, předseda Asociace krajů ČR a poslanec Parlamentu ČR. Je znám také z několika politických kauz, které mu ubraly na oblibě, takže ve volbách neuspěl.
Michal Hašek je absolventem Práv Masarykovy univerzity. Po studiu nastoupil do úřednických a později již do politických funkcí.Kdo je Michal Hašek? Životopis Michal Hašek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Michal Hašek

Národnost: česká
Datum narození: 17. dubna 1976
Místo narození: Brno

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Michal Hašek sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Mobilizace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Finanční gramotnost? Znáte definici termínu Kepr? Víte co je Armagedon?

Klíčová slova: popis, informace, životopis, Michal Hašek, osobnost, kde se narodil Michal Hašek?, kdy se narodil Michal Hašek?, biografie, vysvětlení, wikipedie, osobnosti, život, datum narození, Michal Hašek, národnost, wiki

Pojem Michal Hašek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít termín Michal Hašek ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Michal Hašek na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Michal Hašek ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michal Hašek ve Wikimedia Commons

Najít pojem Michal Hašek na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Hašek například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Michal Hašek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Michal Hašek? Kdy se narodil Michal Hašek? Kde se narodil Michal Hašek? Michal Hašek se nachází v kategorii Politici

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Michal Hašek například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Hašek i v jiné kategorii než je politici.