Kdo je to?
Kdo je to Michal Hašek? Životopis Michal Hašek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Michal Hašek?

Kdo je to Michal Hašek? Stručný životopis

Michal Hašek je politik, člen ČSSD, působící jako zastupitel a bývalý hejtman Jihomoravského kraje. K jeho minulým funkcím patří statutární předseda ČSSD, předseda Asociace krajů ČR a poslanec Parlamentu ČR. Je znám také z několika politických kauz, které mu ubraly na oblibě, takže ve volbách neuspěl.
Michal Hašek je absolventem Práv Masarykovy univerzity. Po studiu nastoupil do úřednických a později již do politických funkcí.Kdo je to Michal Hašek? Životopis Michal Hašek, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Michal Hašek

Národnost: česká
Datum narození: 17. dubna 1976
Místo narození: Brno

Sdílejte tuto stránku s osobností Michal Hašek se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Mobilizace? Vzpomenete si na definici slova Haka? Znáte definici termínu Trdelník? Vzpomněli byste si na význam slova Pandemie?

Klíčová slova: etymologie, popis, synonymum, co znamená, přesný výraz, přesný význam, informace, popis, význam slova, co je to Michal Hašek?, slovo, heslo, formulace, termín, odborný výraz, wiki

Pojem Michal Hašek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat heslo Michal Hašek ve Wikipedii

Najít slovo Michal Hašek ve Wikislovníku

Hledat frázi Michal Hašek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Michal Hašek ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Hašek například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michal Hašek

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Michal Hašek? Kdo to byl Michal Hašek? Kdy se narodil Michal Hašek? Kde se narodil Michal Hašek? Michal Hašek je v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Michal Hašek např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Hašek i v jiné kategorii než je politici.