Kdo je to?
Kdo je to Michal Hašek? Životopis Michal Hašek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Michal Hašek?

Kdo je to Michal Hašek? Stručný životopis

Michal Hašek je politik, člen ČSSD, působící jako zastupitel a bývalý hejtman Jihomoravského kraje. K jeho minulým funkcím patří statutární předseda ČSSD, předseda Asociace krajů ČR a poslanec Parlamentu ČR. Je znám také z několika politických kauz, které mu ubraly na oblibě, takže ve volbách neuspěl.
Michal Hašek je absolventem Práv Masarykovy univerzity. Po studiu nastoupil do úřednických a později již do politických funkcí.Kdo je to Michal Hašek? Životopis Michal Hašek, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Michal Hašek

Národnost: česká
Datum narození: 17. dubna 1976
Místo narození: Brno

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Michal Hašek sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Úpal? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tetralogie? Znáte definici termínu Mandel? Víte co je Romance?

Klíčová slova: informace, přesný význam, heslo, synonymum, pojem, termín, kdo to je, význam slova, co je to Michal Hašek?, vysvětlení, odborný výraz, přesný výraz, etymologie, popis, definice, význam pojmu

Pojem Michal Hašek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat výraz Michal Hašek ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Michal Hašek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Michal Hašek ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Michal Hašek ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Hašek například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michal Hašek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Michal Hašek? Kdo to byl Michal Hašek? Kdy se narodil Michal Hašek? Kde se narodil Michal Hašek? Michal Hašek se nachází v sekci politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Michal Hašek řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Hašek i v jiné kategorii než je politici.