Kdo je to?
Kdo je to Zmetek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zmetek? Lidé, hanlivé

Zmetek

Jaký je význam slova Zmetek? Co to znamená?

Zmetek je hanlivé označení pro mužské i ženské pohlaví. První význam, který se používá je pro lidi, kteří se chovají k ostatním špatně, dělají podrazy, přetvařují se, snaží se vytěžit maximum ve svůj prospěch. Druhý význam slova zmetek je pro nepovedený, nekvalitní výrobek. Třetí význam slova zmetek se používá u hospodářských zvířat, kdy se narodí mrtvý plod nebo dojde k potratu, dochází ke „zmetání plodu.“ Čtvrty význam slova zmetek je zametat nebo „zmetat podlahu“. Synonyma pro slovo „zmetek“ jsou aušus, brak, šunt, odpad, vadný výrobek, bezcennost, paskvil.


Kdo je to Zmetek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zmetek? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Zmetek se známými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Hřích? Znáte pojem Kvasar? Víte co je Bezpatkové písmo? Vzpomenete si na definici slova Mitra?

Klíčová slova: wikipedie, co znamená, synonymum, pojem, Zmetek, odborný výraz, původ slova, lexikon, popis, přesný výraz, slovo, hanlivé, heslo, přesný výraz, hanlivé, význam

Pojem Zmetek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Zmetek

Zkusit najít Zmetek ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zmetek ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Zmetek ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Zmetek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Zmetek na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zmetek například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v metavyhledávači Info.com, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Zmetek, definice, vysvětlení pojmu

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zmetek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zmetek? Definice pojmu Zmetek je v kategorii Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat informace pojem, text, definici, dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).