Kdo je to?
Kdo je to, byl Žid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žid? Lidé, národnost

Kdo je to Žid?

Co znamená a jaký je význam slova Žid?

Žid je příslušník semitského národa obývajícího stát Izrael. Židé hovoří hebrejsky a jsou i skupinou náboženskou. Židé byli v průběhu historie pronásledováni křesťany, kteří věřili, že jsou zodpovědní za smrt Krista. Zcela vyhladit chtěl Židy Adolf Hitler během druhé světové války. Prosazoval úplně zcestnou ideologii o nadřazenosti árijské rasy. Počty obětí z řad Židů dosahují několika milionů. Mluvíme o tzv. holocaustu.Kdo je to, byl Žid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žid? Lidé, národnost

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Žid? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Internet? Víte co je Zumba? Znáte definici termínu Jáhly? Vzpomněli byste si co označuje výraz Věcné břemeno?

Klíčová slova: pojem, heslo, slovo, termín, co je to Žid?, popis, wiki, vysvětlení, lexikon, formulace, národnost, přesný výraz, etymologie, kdo je Žid?, Žid, původ slova

Pojem Žid je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Žid zkuste tyto odkazy

Hledat pojem Žid ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Žid ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Žid ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Žid na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Žid například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Žid

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Žid? Kdo to byl Žid? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žid? Definice pojmu Žid je v kategorii národnost. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci národnost.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.