Kdo je to?
Kdo je to, byl Žid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žid? Lidé, národnost

Kdo je to Žid?

Co znamená a jaký je význam slova Žid?

Žid je příslušník semitského národa obývajícího stát Izrael. Židé hovoří hebrejsky a jsou i skupinou náboženskou. Židé byli v průběhu historie pronásledováni křesťany, kteří věřili, že jsou zodpovědní za smrt Krista. Zcela vyhladit chtěl Židy Adolf Hitler během druhé světové války. Prosazoval úplně zcestnou ideologii o nadřazenosti árijské rasy. Počty obětí z řad Židů dosahují několika milionů. Mluvíme o tzv. holocaustu.Kdo je to, byl Žid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žid? Lidé, národnost

Budeme rádi, pokud budete definici slova Žid sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu IPad? Vzpomněli byste si co znamená slovo Acai berry? Znáte definici termínu Deflace? Víte co je Sukcese?

Klíčová slova: co je to Žid?, původ slova, Žid, přesný výraz, odborný výraz, slovo, wiki, heslo, kdo to je, co znamená, definice, národnost, význam pojmu, popis, formulace, přesný význam

Pojem Žid je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít slovo Žid ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Žid ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Žid ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Žid ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Žid například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Žid? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Žid? Kdo to byl Žid? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žid? Definice pojmu Žid se nachází v kategorii národnost. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie národnost.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.