Kdo je to?
Kdo je to, byl Žid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žid? Lidé, národnost

Kdo je to Žid?

Co znamená a jaký je význam slova Žid?

Žid je příslušník semitského národa obývajícího stát Izrael. Židé hovoří hebrejsky a jsou i skupinou náboženskou. Židé byli v průběhu historie pronásledováni křesťany, kteří věřili, že jsou zodpovědní za smrt Krista. Zcela vyhladit chtěl Židy Adolf Hitler během druhé světové války. Prosazoval úplně zcestnou ideologii o nadřazenosti árijské rasy. Počty obětí z řad Židů dosahují několika milionů. Mluvíme o tzv. holocaustu.Kdo je to, byl Žid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žid? Lidé, národnost

Sdílejte tuto stránku se slovem Žid se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu IPad? Vzpomněli byste si na význam slova Tuberkulóza? Znáte definici termínu Deflace? Znáte definici termínu Osobní bankrot?

Klíčová slova: popis, vysvětlení, význam pojmu, slovo, definice, co znamená, kdo je Žid?, odborný výraz, pojem, význam slova, přesný význam, význam, Žid, národnost, formulace, informace

Pojem Žid je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít pojem Žid ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Žid na Youtube

Zkusit najít frázi Žid ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Žid ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Žid například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Žid, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Žid? Kdo to byl Žid? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žid? Definice pojmu Žid je v kategorii národnost. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Žid hledat i v jiných kategoriích (než národnost).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.