Kdo je to?
Kdo je to Žid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Žid? Lidé, národnost

Kdo je to Žid?

Co znamená a jaký je význam slova Žid?

Žid je příslušník semitského národa obývajícího stát Izrael. Židé hovoří hebrejsky a jsou i skupinou náboženskou. Židé byli v průběhu historie pronásledováni křesťany, kteří věřili, že jsou zodpovědní za smrt Krista. Zcela vyhladit chtěl Židy Adolf Hitler během druhé světové války. Prosazoval úplně zcestnou ideologii o nadřazenosti árijské rasy. Počty obětí z řad Židů dosahují několika milionů. Mluvíme o tzv. holocaustu.Kdo je to Žid? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Žid? Lidé, národnost

Tento text (Žid) můžete sdílet s dalšími lidmi prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Hypotéka? Vzpomněli byste si co označuje výraz ADHD? Znáte definici termínu Moluska? Znáte termín Sieg Heil?

Klíčová slova: heslo, etymologie, informace, národnost, popis, význam pojmu, původ slova, vysvětlení, slovo, wikipedie, definice, přesný výraz, lexikon, formulace, přesný výraz, přesný význam

Pojem Žid je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledejte bez špehování slovo Žid ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Žid ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Žid ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Žid ve Wikislovníku

Najít heslo Žid ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Žid například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Žid

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Žid? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žid? Definice pojmu Žid patří do kategorie Národnost

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, slovo, definici, slovíčko například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Národnost).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.