Kdo je to?
Kdo je to Nedouk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nedouk? Lidé, hanlivé

Kdo je to Nedouk?

Co znamená a jaký je význam slova Nedouk?

Nedouk je hanlivý výraz pro někoho, kdo nedokončil svoje studium. Nazveme-li někoho nedoukem, máme tím na mysli, že daný člověk není příliš inteligentní a že postrádá elementární vědomosti. Nedoukem tedy označíme nejspíše někoho, kdo nedokončil (anebo má pouze) základní vzdělání, ne toho, kdo třeba z nějakého důvodu nezvládl dostudovat střední školu nebo dokonce univerzitu. Společnost obecně má tendence vzdělání v některých případech poněkud přeceňovat. Není pravda, že každý vysokoškolák je znalcem ve svém oboru, stejně tak člověk bez maturity nebo mající pouze maturitní vzdělání může být velmi inteligentní a úspěšný. Je třeba si také uvědomit, že nároky na žáky a studenty v posledních letech neustále klesají a zvyšující se procento vysokoškoláků ve společnosti nemá až takovou vypovídací hodnotu, jak by se mohlo zdát. Pokud už někomu řekneme, že je nedouk, bude to nejspíše v situaci, kdy daný člověk bude dávat přespříliš najevo svoje (domnělé) znalosti a bude tzv. machrovat ve stylu, že všemu rozumí, ač je opak pravdou.


Kdo je to Nedouk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nedouk? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Nedouk? s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Inkluze? Víte, co je to Synergie? Vzpomenete si na definici slova Hydroxid sodný? Rozumíte pojmu Chatbot?

Klíčová slova: vysvětlení, pojem, odborný výraz, původ slova, heslo, popis, wiki, termín, význam pojmu, etymologie, slovo, wikipedie, informace, lexikon, synonymum, význam slova

Pojem Nedouk je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Nedouk ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Nedouk ve Wikipedii

Zkusit najít termín Nedouk ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Nedouk na Youtube

Hledat výraz Nedouk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Nedouk například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nedouk

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nedouk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nedouk? Definice pojmu Nedouk se nachází v kategorii Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít informace pojem, slovo, termín, výraz například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Nedouk hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).