Kdo je to?
Kdo je to Nedouk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nedouk? Lidé, hanlivé

Kdo je to Nedouk?

Co znamená a jaký je význam slova Nedouk?

Nedouk je hanlivý výraz pro někoho, kdo nedokončil svoje studium. Nazveme-li někoho nedoukem, máme tím na mysli, že daný člověk není příliš inteligentní a že postrádá elementární vědomosti. Nedoukem tedy označíme nejspíše někoho, kdo nedokončil (anebo má pouze) základní vzdělání, ne toho, kdo třeba z nějakého důvodu nezvládl dostudovat střední školu nebo dokonce univerzitu. Společnost obecně má tendence vzdělání v některých případech poněkud přeceňovat. Není pravda, že každý vysokoškolák je znalcem ve svém oboru, stejně tak člověk bez maturity nebo mající pouze maturitní vzdělání může být velmi inteligentní a úspěšný. Je třeba si také uvědomit, že nároky na žáky a studenty v posledních letech neustále klesají a zvyšující se procento vysokoškoláků ve společnosti nemá až takovou vypovídací hodnotu, jak by se mohlo zdát. Pokud už někomu řekneme, že je nedouk, bude to nejspíše v situaci, kdy daný člověk bude dávat přespříliš najevo svoje (domnělé) znalosti a bude tzv. machrovat ve stylu, že všemu rozumí, ač je opak pravdou.


Kdo je to Nedouk? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nedouk? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Nedouk sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Inkluze? Rozumíte pojmu RPSN? Vzpomenete si na definici slova Košer? Znáte pojem Ramen?

Klíčová slova: význam pojmu, pojem, původ slova, wikipedie, formulace, význam, přesný výraz, přesný výraz, vysvětlení, heslo, synonymum, slovo, význam slova, popis, Nedouk, přesný význam

Pojem Nedouk je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít pojem Nedouk ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Nedouk ve Wikislovníku

Najít termín Nedouk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Nedouk ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Nedouk například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nedouk

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Nedouk? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nedouk? Definice pojmu Nedouk se nachází v kategorii Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Nedouk i v jiné sekci než v hanlivé.