Kdo je to?
Kdo je Jude Law? Životopis Jude Law, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Jude Law?

Kdo je Jude Law? Životopis, informace, biografie, herectví

Jude Law je herec, režisér a producent. Angažuje se jak v divadle, tak ve filmu. Protože divadlo bylo koníčkem jeho rodičů, věnoval se studiu herectví již od dětství. Křestní jméno Jude bylo inspirováno písní Beatles. Jude Law byl označen za nejvíce sexy muže roku 2014.
Jako herec ztvárnil větší množství rolí, získal dvě nominace na cenu Oscar za role ve filmech Návrat do Cold Mountain a Talentovaný pan Ripley. K dalším významným filmům patří např. Nepřítel před branami, Moje borůvkové noci, Sherlock Holmes: Hra stínů, Fantastická zvířata a kde je najít 2 a další.Kdo je Jude Law? Životopis Jude Law, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Jude Law

Národnost: britská
Datum narození: 29. prosince 1972
Místo narození: Lewisham

Líbí se stručný životopis s osobou Jude Law? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Veřejná zakázka? Rozumíte pojmu Zádušní mše? Znáte pojem Kroket? Znáte pojem Tinktura?

Klíčová slova: zajímavosti, životopis, lexikon, herectví, život, osobnosti, kdy se narodil Jude Law?, kdo je Jude Law?, kde se narodil Jude Law?, vysvětlení, narození, wiki, wikipedie, informace, popis, Jude Law

Pojem Jude Law je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jude Law ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Jude Law ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Jude Law ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Jude Law ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Jude Law ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jude Law například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Jude Law?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jude Law? Kdy se narodil Jude Law? Kde se narodil Jude Law? Jude Law se nachází v kategorii Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Jude Law řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jude Law i v jiné kategorii než je herectví.