Kdo je to?
Kdo je Jude Law? Životopis Jude Law, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Jude Law

Kdo je Jude Law? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Jude Law je herec, režisér a producent. Angažuje se jak v divadle, tak ve filmu. Protože divadlo bylo koníčkem jeho rodičů, věnoval se studiu herectví již od dětství. Křestní jméno Jude bylo inspirováno písní Beatles. Jude Law byl označen za nejvíce sexy muže roku 2014.
Jako herec ztvárnil větší množství rolí, získal dvě nominace na cenu Oscar za role ve filmech Návrat do Cold Mountain a Talentovaný pan Ripley. K dalším významným filmům patří např. Nepřítel před branami, Moje borůvkové noci, Sherlock Holmes: Hra stínů, Fantastická zvířata a kde je najít 2 a další.Kdo je Jude Law? Životopis Jude Law, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Jude Law

Národnost: britská
Datum narození: 29. prosince 1972
Místo narození: Lewisham

Líbí se stručný životopis s osobou Jude Law? Pak se podělte s rodinou a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Podzemnice olejná? Víte co je Parusie? Znáte pojem Graviola? Vzpomněli byste si co označuje výraz Úrok?

Klíčová slova: biografie, osobnost, kdy se narodil Jude Law?, Jude Law, wikipedie, zajímavosti, herectví, Jude Law, život, datum narození, kdo je Jude Law?, informace, wiki, popis, lexikon, životopis

Pojem Jude Law je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Jude Law v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Jude Law ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Jude Law na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Jude Law ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Jude Law na Youtube

Zkusit najít frázi Jude Law na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jude Law například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v metavyhledávači Info.com nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jude Law

Nyní již víte Kdo je to Jude Law? Kdy se narodil Jude Law? Kde se narodil Jude Law? Jude Law je v kategorii Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Jude Law např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jude Law i v jiné kategorii než je herectví.