Kdo je to?
Kdo je to Kateřina Konečná? Životopis Kateřina Konečná, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Kateřina Konečná?

Kdo je to Kateřina Konečná? Stručný životopis

Kateřina Konečná je politička, do roku 2014 poslankyně Parlamentu ČR za Moravskoslezský kraj. Je členkou KSČM, tam působí jako stínová ministryně pro oblast evropské politiky a EU. Od roku 2014 je v Evropském parlamentu poslankyní, od roku 2018 je místopředsedkyní KSČM.
Kateřina Konečná je absolventkou oboru národní hospodářství na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity. V kombinovaném bakalářském studiu se věnovala veřejné ekonomii a správě, později absolvovala bakalářské studium právní specializace ve veřejné správě.Kdo je to Kateřina Konečná? Životopis Kateřina Konečná, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Kateřina Konečná

Národnost: česká
Datum narození: 20. ledna 1981
Místo narození: Nový Jičín

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Kateřina Konečná? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Gospel? Víte, co je to Korán? Rozumíte pojmu Spirometrie? Rozumíte pojmu Kýč?

Klíčová slova: co znamená, kdo to je, vysvětlení, heslo, význam, synonymum, přesný význam, informace, význam slova, přesný výraz, slovo, popis, význam pojmu, co je to Kateřina Konečná?, etymologie, politici

Pojem Kateřina Konečná je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Kateřina Konečná zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kateřina Konečná ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Kateřina Konečná ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Kateřina Konečná na Youtube

Vyhledat heslo Kateřina Konečná ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kateřina Konečná například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kateřina Konečná

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kateřina Konečná? Kdo to byl Kateřina Konečná? Kdy se narodil Kateřina Konečná? Kde se narodil Kateřina Konečná? Kateřina Konečná je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Kateřina Konečná např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Konečná i v jiné kategorii než je politici.