Kdo je to?
Kdo je Kateřina Konečná? Životopis Kateřina Konečná, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Kdo je Kateřina Konečná?

Kdo je Kateřina Konečná? Životopis, informace, biografie, politici

Kateřina Konečná je politička, do roku 2014 poslankyně Parlamentu ČR za Moravskoslezský kraj. Je členkou KSČM, tam působí jako stínová ministryně pro oblast evropské politiky a EU. Od roku 2014 je v Evropském parlamentu poslankyní, od roku 2018 je místopředsedkyní KSČM.
Kateřina Konečná je absolventkou oboru národní hospodářství na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity. V kombinovaném bakalářském studiu se věnovala veřejné ekonomii a správě, později absolvovala bakalářské studium právní specializace ve veřejné správě.Kdo je Kateřina Konečná? Životopis Kateřina Konečná, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Hlavní data o osobě Kateřina Konečná

Národnost: česká
Datum narození: 20. ledna 1981
Místo narození: Nový Jičín

Sdílejte tuto stránku s osobností Kateřina Konečná s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Cicer? Znáte definici termínu Mikrobiologie? Rozumíte pojmu Bohatství? Pamatujete si definici pojmu Indiánský běh?

Klíčová slova: informace, osobnost, biografie, Kateřina Konečná, život, národnost, politici, Kateřina Konečná, kdo je Kateřina Konečná?, wikipedie, politici, datum narození, wiki, místo narození, kdy se narodila Kateřina Konečná?, kde se narodila Kateřina Konečná?

Pojem Kateřina Konečná je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít termín Kateřina Konečná na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Kateřina Konečná ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Kateřina Konečná ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Kateřina Konečná ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kateřina Konečná například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kateřina Konečná

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Kateřina Konečná? Kdy se narodila Kateřina Konečná? Kde se narodila Kateřina Konečná? Kateřina Konečná se nachází v kategorii Politici

Napsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Kateřina Konečná např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Konečná i v jiné kategorii než je politici.