Kdo je to?
Kdo je to Ouřada? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ouřada? Lidé, hanlivé

Ouřada

Jaký je význam slova Ouřada? Co to znamená?

Ouřada je expresivní, nebo také hanlivé označení pro člověka, který zastává funkci úředníka. Svým jednáním a chováním se chová k druhým lidem nadřazeně jako „byrokrat“, proto je pojem ouřada vnímaný negativně. Také se tento pojem používá v negativním smyslu člověka působící v rodině nebo jakékoliv firmě. Můžeme slyšet slovo ouřada jako výsměch konkrétnímu jednání člověka. Podobná synonyma pro slovo „ouřada“ jsou úřada, ouřad, ouřední, byrokrat.


Kdo je to Ouřada? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ouřada? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Ouřada? s vašimi známými a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Soundbar? Vzpomenete si na definici slova Sluneční soustava? Rozumíte pojmu Methionin? Vzpomněli byste si na význam slova Tuřín?

Klíčová slova: význam slova, etymologie, informace, vysvětlení, význam pojmu, přesný výraz, pojem, termín, definice, původ slova, popis, formulace, co znamená, wikipedie, heslo, synonymum

Pojem Ouřada je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat výraz Ouřada ve vyhledávači Yahoo

Hledat výraz Ouřada ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Ouřada na Google obrázcích

Najít pojem Ouřada ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Ouřada ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ouřada například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Ouřada? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Ouřada? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ouřada? Definice pojmu Ouřada je v sekci Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste též najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo Ouřada i v jiné části webu než je kategorie hanlivé.