Kdo je to?
Kdo je Adéla Gondíková? Životopis Adéla Gondíková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Adéla Gondíková

Kdo je Adéla Gondíková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Adéla Gondíková je populární herečka, moderátorka a zpěvačka. Jako moderátorka vystupuje nejčastěji s bratrem Daliborem. Společně uváděl například Rady ptáka Loskutáka, Snídani s Novou, Kolotoč nebo Go Go Šou. Sama herečka nedokončila studium konzervatoře. V této době již vystupovala v Divadle Na Fidlovačce. Pak se věnovala práci rozhlasové redaktorky a televiznímu moderátorství.
Adéla Gondíková hrála i v seriálu Ordinace v Růžové zahradě a ve filmech Doktor od Jezera hrochů. Účinkovala i v show Tvoje tvář má známý hlas. Na divadelních prknech hraje v divadelní společnosti Háta, hraje i v muzikálech.Kdo je Adéla Gondíková? Životopis Adéla Gondíková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Adéla Gondíková

Národnost: česká
Datum narození: 19.8.1973
Místo narození: Sokolov

Tento text (Adéla Gondíková) můžete samozřejmě sdílet s vaším okruhem známých osob na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Dermatovenerologie? Víte co je IMAO? Rozumíte pojmu Hedvábná stezka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Invertor?

Klíčová slova: život, popis, místo narození, národnost, informace, kdy se narodila Adéla Gondíková?, herectví, wikipedie, herectví, kdo je Adéla Gondíková?, osobnost, datum narození, životopis, vysvětlení, Adéla Gondíková, wiki

Pojem Adéla Gondíková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Adéla Gondíková v následujících vyhledávačích

Hledat frázi Adéla Gondíková ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Adéla Gondíková ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Adéla Gondíková ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Adéla Gondíková ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Adéla Gondíková ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Adéla Gondíková například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Adéla Gondíková

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Adéla Gondíková? Kdy se narodila Adéla Gondíková? Kde se narodila Adéla Gondíková? Adéla Gondíková patří do sekce Herectví

Kategorie herectví, muž knír, adéla Gondíková, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Adéla Gondíková dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adéla Gondíková i v jiné kategorii než je herectví.