Kdo je to?
Kdo je to Adéla Gondíková? Životopis Adéla Gondíková, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Adéla Gondíková?

Kdo je to Adéla Gondíková? Stručný životopis

Adéla Gondíková je populární herečka, moderátorka a zpěvačka. Jako moderátorka vystupuje nejčastěji s bratrem Daliborem. Společně uváděl například Rady ptáka Loskutáka, Snídani s Novou, Kolotoč nebo Go Go Šou. Sama herečka nedokončila studium konzervatoře. V této době již vystupovala v Divadle Na Fidlovačce. Pak se věnovala práci rozhlasové redaktorky a televiznímu moderátorství.
Adéla Gondíková hrála i v seriálu Ordinace v Růžové zahradě a ve filmech Doktor od Jezera hrochů. Účinkovala i v show Tvoje tvář má známý hlas. Na divadelních prknech hraje v divadelní společnosti Háta, hraje i v muzikálech.Kdo je to Adéla Gondíková? Životopis Adéla Gondíková, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Adéla Gondíková

Národnost: česká
Datum narození: 19.8.1973
Místo narození: Sokolov

Sdílejte tuto stránku s osobností Adéla Gondíková s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Dekadence? Vzpomněli byste si co označuje výraz Světlo? Rozumíte pojmu Creatin? Znáte termín Kontraindikace?

Klíčová slova: pojem, co je to Adéla Gondíková?, co znamená, odborný výraz, slovo, lexikon, původ slova, význam, etymologie, definice, význam pojmu, heslo, wiki, herectví, význam slova, informace

Pojem Adéla Gondíková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít heslo Adéla Gondíková na Google.cz

Zkusit najít Adéla Gondíková ve Wikislovníku

Najít slovo Adéla Gondíková ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Adéla Gondíková ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Adéla Gondíková například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Adéla Gondíková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Adéla Gondíková? Kdo to byl Adéla Gondíková? Kdy se narodil Adéla Gondíková? Kde se narodil Adéla Gondíková? Adéla Gondíková je v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Adéla Gondíková dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adéla Gondíková i v jiné kategorii než je herectví.