Kdo je to?
Kdo je Adéla Gondíková? Životopis Adéla Gondíková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Adéla Gondíková?

Kdo je Adéla Gondíková? Životopis, informace, biografie, herectví

Adéla Gondíková je populární herečka, moderátorka a zpěvačka. Jako moderátorka vystupuje nejčastěji s bratrem Daliborem. Společně uváděl například Rady ptáka Loskutáka, Snídani s Novou, Kolotoč nebo Go Go Šou. Sama herečka nedokončila studium konzervatoře. V této době již vystupovala v Divadle Na Fidlovačce. Pak se věnovala práci rozhlasové redaktorky a televiznímu moderátorství.
Adéla Gondíková hrála i v seriálu Ordinace v Růžové zahradě a ve filmech Doktor od Jezera hrochů. Účinkovala i v show Tvoje tvář má známý hlas. Na divadelních prknech hraje v divadelní společnosti Háta, hraje i v muzikálech.Kdo je Adéla Gondíková? Životopis Adéla Gondíková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Adéla Gondíková

Národnost: česká
Datum narození: 19.8.1973
Místo narození: Sokolov

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Adéla Gondíková s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Islamismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mapa? Rozumíte pojmu Endometrióza? Znáte termín Přímé bankovnictví?

Klíčová slova: kdo je Adéla Gondíková?, kde se narodila Adéla Gondíková?, herectví, národnost, osobnost, vysvětlení, Adéla Gondíková, wikipedie, popis, Adéla Gondíková, lexikon, osobnosti, místo narození, biografie, narození, informace

Pojem Adéla Gondíková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat heslo Adéla Gondíková na Google.cz

Zkusit najít výraz Adéla Gondíková ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Adéla Gondíková ve Wikipedii

Vyhledat výraz Adéla Gondíková ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Adéla Gondíková na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Adéla Gondíková například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Adéla Gondíková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Adéla Gondíková? Kdy se narodila Adéla Gondíková? Kde se narodila Adéla Gondíková? Adéla Gondíková patří do kategorie Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Adéla Gondíková dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adéla Gondíková i v jiné kategorii než je herectví.