Kdo je to?
Kdo je to Morgan Freeman? Životopis Morgan Freeman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Morgan Freeman?

Kdo je to Morgan Freeman? Stručný životopis

Morgan Freeman je mnohonásobně oceněný americký herec a režisér. Má svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy, je nositelem Oscara a Křišťálového glóbu. Herectví se věnoval již jako dítě, ale později začal pracovat jako mechanik. K herectví se Morgan Freeman vrátil a působil především v divadlech a muzikálech.
Jeho kariéru odstartovaly filmy Řidič slečny Daisy a Vykoupení z věznice Shawshank. Následovala řada dalších významných rolí, jako např. Million Dollar Baby, Batman začíná a jiné.Kdo je to Morgan Freeman? Životopis Morgan Freeman, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Morgan Freeman

Národnost: USA
Datum narození: 1. června 1937
Místo narození: Memphis

Popis osobnosti Morgan Freeman můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Tundra? Víte, co je to Ančovička? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sektorová daň? Rozumíte pojmu Zvyk?

Klíčová slova: co znamená, význam, herectví, etymologie, slovo, lexikon, popis, kdo to je, odborný výraz, význam slova, termín, popis, heslo, původ slova, vysvětlení, wiki

Pojem Morgan Freeman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Morgan Freeman v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Morgan Freeman ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Morgan Freeman ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Morgan Freeman ve Wikislovníku

Hledat frázi Morgan Freeman na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Morgan Freeman například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Morgan Freeman? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Morgan Freeman? Kdo to byl Morgan Freeman? Kdy se narodil Morgan Freeman? Kde se narodil Morgan Freeman? Morgan Freeman se nachází v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Morgan Freeman dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Morgan Freeman i v jiné kategorii než je herectví.