Kdo je to?
Kdo je to Morgan Freeman? Životopis Morgan Freeman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Morgan Freeman?

Kdo je to Morgan Freeman? Stručný životopis

Morgan Freeman je mnohonásobně oceněný americký herec a režisér. Má svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy, je nositelem Oscara a Křišťálového glóbu. Herectví se věnoval již jako dítě, ale později začal pracovat jako mechanik. K herectví se Morgan Freeman vrátil a působil především v divadlech a muzikálech.
Jeho kariéru odstartovaly filmy Řidič slečny Daisy a Vykoupení z věznice Shawshank. Následovala řada dalších významných rolí, jako např. Million Dollar Baby, Batman začíná a jiné.Kdo je to Morgan Freeman? Životopis Morgan Freeman, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Morgan Freeman

Národnost: USA
Datum narození: 1. června 1937
Místo narození: Memphis

Sdílejte tuto stránku s osobností Morgan Freeman se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Hydrosféra? Znáte termín Ginkgo biloba? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kiteboarding? Víte, co je to Karpální tunel?

Klíčová slova: popis, informace, etymologie, termín, přesný význam, odborný výraz, formulace, kdo je Morgan Freeman?, Morgan Freeman, wiki, co znamená, kdo to je, přesný výraz, vysvětlení, co je to Morgan Freeman?, význam slova

Pojem Morgan Freeman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Morgan Freeman zkuste tyto odkazy

Zkusit najít Morgan Freeman ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Morgan Freeman ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Morgan Freeman ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Morgan Freeman na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Morgan Freeman například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Morgan Freeman

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Morgan Freeman? Kdo to byl Morgan Freeman? Kdy se narodil Morgan Freeman? Kde se narodil Morgan Freeman? Morgan Freeman je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Morgan Freeman např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Morgan Freeman i v jiné kategorii než je herectví.