Kdo je to?
Kdo je to Morgan Freeman? Životopis Morgan Freeman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Morgan Freeman?

Kdo je to Morgan Freeman? Stručný životopis

Morgan Freeman je mnohonásobně oceněný americký herec a režisér. Má svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy, je nositelem Oscara a Křišťálového glóbu. Herectví se věnoval již jako dítě, ale později začal pracovat jako mechanik. K herectví se Morgan Freeman vrátil a působil především v divadlech a muzikálech.
Jeho kariéru odstartovaly filmy Řidič slečny Daisy a Vykoupení z věznice Shawshank. Následovala řada dalších významných rolí, jako např. Million Dollar Baby, Batman začíná a jiné.Kdo je to Morgan Freeman? Životopis Morgan Freeman, lidé, osobnosti z herectví

Zaujala vás biografie osobnosti Morgan Freeman? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Základní údaje o osobě Morgan Freeman

Národnost: USA
Datum narození: 1. června 1937
Místo narození: Memphis

Znáte pojem Falafel? Znáte pojem Průčelí? Víte, co je to Feston? Víte, co je to Cyklon?

Klíčová slova: význam pojmu, etymologie, wiki, popis, kdo je Morgan Freeman?, přesný výraz, definice, synonymum, význam, termín, formulace, co znamená, přesný význam, popis, kdo to je

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Morgan Freeman

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Morgan Freeman? Kdo to byl Morgan Freeman? Kdy se narodil Morgan Freeman? Kde se narodil Morgan Freeman? Morgan Freeman se nachází v sekci herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Morgan Freeman řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Morgan Freeman i v jiné kategorii než je herectví.