Kdo je to?
Kdo je to Morgan Freeman? Životopis Morgan Freeman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Morgan Freeman?

Kdo je to Morgan Freeman? Stručný životopis

Morgan Freeman je mnohonásobně oceněný americký herec a režisér. Má svou hvězdu na Hollywoodském chodníku slávy, je nositelem Oscara a Křišťálového glóbu. Herectví se věnoval již jako dítě, ale později začal pracovat jako mechanik. K herectví se Morgan Freeman vrátil a působil především v divadlech a muzikálech.
Jeho kariéru odstartovaly filmy Řidič slečny Daisy a Vykoupení z věznice Shawshank. Následovala řada dalších významných rolí, jako např. Million Dollar Baby, Batman začíná a jiné.Kdo je to Morgan Freeman? Životopis Morgan Freeman, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Morgan Freeman

Národnost: USA
Datum narození: 1. června 1937
Místo narození: Memphis

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Morgan Freeman? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Hydrosféra? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lichva? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kiteboarding? Víte co je Hypercholesterolémie?

Klíčová slova: lexikon, kdo to je, herectví, pojem, wiki, synonymum, význam, formulace, definice, vysvětlení, původ slova, informace, význam slova, význam pojmu, etymologie, co je to Morgan Freeman?

Pojem Morgan Freeman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat termín Morgan Freeman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Morgan Freeman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Morgan Freeman ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Morgan Freeman ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Morgan Freeman například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Morgan Freeman? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Morgan Freeman? Kdo to byl Morgan Freeman? Kdy se narodil Morgan Freeman? Kde se narodil Morgan Freeman? Morgan Freeman je v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Morgan Freeman dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Morgan Freeman i v jiné kategorii než je herectví.