Kdo je to?
Kdo je Martin Hranáč? Životopis Martin Hranáč, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Martin Hranáč

Kdo je Martin Hranáč? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Martin Hranáč, bývalý účastník reality show VyVolení, se narodil 25. července 1982 v Ústí nad Labem. Pochází z hudební rodiny, jelikož jeho dědečkem byl první houslista České filharmonie Zdeněk Kolářský a matka učila hru na flétnu. Již v šesti letech začal díky tomu navštěvovat lidovou školu umění.
Později se vyučil číšníkem. Nějakou dobu působil, kde byl údajně instruktorem pánských go-go tanečníků. Poté, co se vrátil do Čech začal pracovat jako barman.
Spolupracoval s divadle Semafor.
Na televizních obrazovkách se poprvé objevil v roce 1998 díky účinkování v hudebním pořadu televize NOVA DO-RE-MI. V roce 2004 se zúčastnil soutěže Česko hledá superstar, v níž však neuspěl. Neprobojoval se ani do postupové stovky.
Od účasti v Superstar nebylo daleko k další show. Hned v roce následujících se totiž stal jedním z členů skupiny, která byla pod nepřetržitým dozorem kamer. Tato skupina byla známa jako VyVolení. VyVolenými prošla nebo spolupracovala na vzniku pořadu celá řada dnes velmi známých osobností jako je Tereza Pergnerová, Libor Bouček, Iva Kubelková, Lucie Vondráčková, Karel Svoboda, Daniel Nekonečný, Tomio Okamura a další.
Ještě v roce 2004 vyšlo Martinu Hranáčovi CD nesoucí název Nejsem superstar, kde najdete celkem třináct skladeb včetně písní Jan blázen, Amore, Blbá, Kouř, Český duch, Život je pes, Šikana a Půlnoční.
Sám Hranáč dnes s odstupem času přiznává, že se po skončení VyVolených cítil být celebritou, na životní styl celebrity ale neměl. Dokonce na sebe volal bulvár, čímž se snažil udržet na předních stránkách novin.
Má na kontě tři filmové role ve snímcích Zajatec lesa, kde si jako osmnáctiletý mladík zahrál ridiče Arnošta, Czech made man z roku 2011, kde ztvárnil homosexuála Míšu a poté ve snímku Školní výlet z roku 2012, kde si zahrál sám sebe. Ke snímku Školní výlet nazpíval i doprovodnou hudbu.
V současné době má úspěšné sociální sítě, kam natáčí humorná videa buďto sám za sebe nebo jako kontroverzní postava Erika Gádžiová, kterou jeho diváci milují.
Je homosexuální orientace a podle jeho vlastních slov prošlo jeho ložnicí na jeden a půl tisíce různých mužů. Již v reality show VyVolení byl známý tím, že se rád svlékal, a že se snažil imponovat svým mužským „kolegům“ v show. Hledání „toho pravého“ údajně vzdal už dávno a milostné pletky pro něj nepředstavují alfu i omegu jeho života, jak tomu bylo ještě před pár lety.Kdo je Martin Hranáč? Životopis Martin Hranáč, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Martin Hranáč

Národnost: československá, česká
Datum narození: 25. července 1982
Místo narození: Ústí nad Labem

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Martin Hranáč s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Soundbar? Znáte termín Submisivita? Znáte termín Čtvrtfinále? Víte, co je to Harissa?

Klíčová slova: místo narození, osobnost, národnost, herectví, Martin Hranáč, zajímavosti, herectví, kdy se narodil Martin Hranáč?, wikipedie, narození, osobnosti, popis, biografie, kde se narodil Martin Hranáč?, datum narození, informace

Pojem Martin Hranáč je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Hranáč ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Martin Hranáč na Google obrázcích

Zkusit najít Martin Hranáč ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Martin Hranáč ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Martin Hranáč ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Hranáč například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martin Hranáč

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Martin Hranáč? Kdy se narodil Martin Hranáč? Kde se narodil Martin Hranáč? Martin Hranáč se nachází v kategorii Herectví

Kategorie herectví, prošedivělý muž, martin Hranáč, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Martin Hranáč dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Hranáč i v jiné kategorii než je herectví.