Kdo je to?
Kdo je to, byl Solitér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Solitér? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Solitér?

Jaký je význam slova Solitér? Co to znamená?

Solitér označuje člověka, který je samotář, individualista, introvert. Nemá příliš v lásce větší skupiny lidí, samota ho netrápí, naopak ji vyhledává, což se extrovertní většině lidí může jevit jako zvláštní až podivínské chování. Slovem solitér můžeme označit také člověka, který je svérázný, "samorost", tj. dělá si věci po svém, způsobem, který ostatní nemusejí vnímat jako standardní.Kdo je to, byl Solitér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Solitér? Lidé, vlastnosti

Definici slova Solitér můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Přestupek? Vzpomněli byste si na význam slova OSVČ? Pamatujete si definici pojmu Perioda? Znáte definici termínu Žalm?

Klíčová slova: vlastnosti, definice, popis, slovo, odborný výraz, co je to Solitér?, termín, význam, význam pojmu, kdo to je, wiki, vysvětlení, co znamená, kdo je Solitér?, heslo, synonymum

Pojem Solitér je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít Solitér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Solitér na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Solitér ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Solitér ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Solitér například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Solitér

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Solitér? Kdo to byl Solitér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Solitér? Definice pojmu Solitér patří do sekce vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Solitér hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?