Kdo je to?
Kdo je to, byl Solitér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Solitér? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Solitér?

Jaký je význam slova Solitér? Co to znamená?

Solitér označuje člověka, který je samotář, individualista, introvert. Nemá příliš v lásce větší skupiny lidí, samota ho netrápí, naopak ji vyhledává, což se extrovertní většině lidí může jevit jako zvláštní až podivínské chování. Slovem solitér můžeme označit také člověka, který je svérázný, "samorost", tj. dělá si věci po svém, způsobem, který ostatní nemusejí vnímat jako standardní.Kdo je to, byl Solitér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Solitér? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Solitér s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Antispyware? Vzpomenete si na definici slova Rešerše? Pamatujete si definici pojmu Stripovač? Vzpomněli byste si na význam slova Dural?

Klíčová slova: přesný výraz, význam, odborný výraz, původ slova, etymologie, heslo, lexikon, termín, Solitér, definice, synonymum, popis, wiki, vlastnosti, co znamená, kdo to je

Pojem Solitér je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat termín Solitér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Solitér ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Solitér ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Solitér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Solitér například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Solitér

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Solitér? Kdo to byl Solitér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Solitér? Definice pojmu Solitér je v kategorii vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?