Kdo je to?
Kdo je to, byl Solitér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Solitér? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Solitér?

Jaký je význam slova Solitér? Co to znamená?

Solitér označuje člověka, který je samotář, individualista, introvert. Nemá příliš v lásce větší skupiny lidí, samota ho netrápí, naopak ji vyhledává, což se extrovertní většině lidí může jevit jako zvláštní až podivínské chování. Slovem solitér můžeme označit také člověka, který je svérázný, "samorost", tj. dělá si věci po svém, způsobem, který ostatní nemusejí vnímat jako standardní.Kdo je to, byl Solitér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Solitér? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Solitér s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Spyware? Znáte termín GMO? Pamatujete si definici pojmu Těžiště? Víte, co je to Výklad?

Klíčová slova: přesný výraz, vysvětlení, význam, synonymum, Solitér, formulace, wiki, etymologie, vlastnosti, slovo, pojem, termín, význam pojmu, význam slova, přesný význam, popis

Pojem Solitér je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Solitér zkuste tyto odkazy

Najít pojem Solitér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Solitér ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Solitér ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Solitér ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Solitér například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Solitér

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Solitér? Kdo to byl Solitér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Solitér? Definice pojmu Solitér patří do sekce vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Solitér i v jiné sekci než je kategorie vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?