Kdo je to?
Kdo je to, byl Solitér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Solitér? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Solitér?

Jaký je význam slova Solitér? Co to znamená?

Solitér označuje člověka, který je samotář, individualista, introvert. Nemá příliš v lásce větší skupiny lidí, samota ho netrápí, naopak ji vyhledává, což se extrovertní většině lidí může jevit jako zvláštní až podivínské chování. Slovem solitér můžeme označit také člověka, který je svérázný, "samorost", tj. dělá si věci po svém, způsobem, který ostatní nemusejí vnímat jako standardní.Kdo je to, byl Solitér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Solitér? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Solitér? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Přestupek? Rozumíte pojmu Vtip? Pamatujete si definici pojmu Perioda? Znáte pojem Slovo příbuzné?

Klíčová slova: přesný význam, informace, lexikon, Solitér, etymologie, slovo, popis, význam slova, synonymum, popis, vlastnosti, kdo je Solitér?, odborný výraz, přesný výraz, definice, co znamená

Pojem Solitér je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít termín Solitér na Google.cz

Vyhledat pojem Solitér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Solitér ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Solitér ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Solitér například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Solitér, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Solitér? Kdo to byl Solitér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Solitér? Definice pojmu Solitér se nachází v sekci vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít pojem, text, definici, řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?