Kdo je to?
Kdo je to, byl Solitér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Solitér? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Solitér?

Jaký je význam slova Solitér? Co to znamená?

Solitér označuje člověka, který je samotář, individualista, introvert. Nemá příliš v lásce větší skupiny lidí, samota ho netrápí, naopak ji vyhledává, což se extrovertní většině lidí může jevit jako zvláštní až podivínské chování. Slovem solitér můžeme označit také člověka, který je svérázný, "samorost", tj. dělá si věci po svém, způsobem, který ostatní nemusejí vnímat jako standardní.Kdo je to, byl Solitér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Solitér? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Solitér? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Přestupek? Víte co je Sága? Pamatujete si definici pojmu Perioda? Vzpomněli byste si co označuje výraz ADHD?

Klíčová slova: popis, formulace, etymologie, Solitér, vysvětlení, co je to Solitér?, význam pojmu, termín, kdo je Solitér?, původ slova, vlastnosti, informace, definice, slovo, přesný význam, odborný výraz

Pojem Solitér je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Solitér ve Wikipedii

Najít termín Solitér ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Solitér ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Solitér na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Solitér například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Solitér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Solitér? Kdo to byl Solitér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Solitér? Definice pojmu Solitér je v sekci vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Solitér i jinde než v sekci než v vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?