Kdo je to?
Kdo je to, byl Solitér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Solitér? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Solitér?

Jaký je význam slova Solitér? Co to znamená?

Solitér označuje člověka, který je samotář, individualista, introvert. Nemá příliš v lásce větší skupiny lidí, samota ho netrápí, naopak ji vyhledává, což se extrovertní většině lidí může jevit jako zvláštní až podivínské chování. Slovem solitér můžeme označit také člověka, který je svérázný, "samorost", tj. dělá si věci po svém, způsobem, který ostatní nemusejí vnímat jako standardní.Kdo je to, byl Solitér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Solitér? Lidé, vlastnosti

Tento text (Solitér) můžete sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Spyware? Znáte pojem Psychedelie? Pamatujete si definici pojmu Těžiště? Vzpomenete si na definici slova Demi-glace?

Klíčová slova: wiki, význam pojmu, pojem, původ slova, informace, co je to Solitér?, popis, kdo to je, definice, popis, slovo, odborný výraz, kdo je Solitér?, formulace, přesný význam, vysvětlení

Pojem Solitér je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Solitér na Youtube

Najít slovo Solitér na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Solitér ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Solitér ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Solitér například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Solitér, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Solitér? Kdo to byl Solitér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Solitér? Definice pojmu Solitér je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?