Kdo je to?
Kdo je to, byl Solitér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Solitér? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Solitér?

Jaký je význam slova Solitér? Co to znamená?

Solitér označuje člověka, který je samotář, individualista, introvert. Nemá příliš v lásce větší skupiny lidí, samota ho netrápí, naopak ji vyhledává, což se extrovertní většině lidí může jevit jako zvláštní až podivínské chování. Slovem solitér můžeme označit také člověka, který je svérázný, "samorost", tj. dělá si věci po svém, způsobem, který ostatní nemusejí vnímat jako standardní.Kdo je to, byl Solitér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Solitér? Lidé, vlastnosti

Definici slova Solitér můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Spyware? Znáte definici termínu Věta jednoduchá? Pamatujete si definici pojmu Těžiště? Pamatujete si definici pojmu Francouzské okno?

Klíčová slova: informace, význam pojmu, kdo je Solitér?, přesný výraz, heslo, význam, původ slova, vysvětlení, synonymum, popis, termín, Solitér, formulace, slovo, wiki, kdo to je

Pojem Solitér je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat termín Solitér ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Solitér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Solitér ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Solitér ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Solitér například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Solitér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Solitér? Kdo to byl Solitér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Solitér? Definice pojmu Solitér se nachází v kategorii vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, termín, heslo, výraz kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Solitér i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?