Kdo je to?
Kdo je to Anne Hathaway? Životopis Anne Hathaway, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Anne Hathaway?

Kdo je to Anne Hathaway? Stručný životopis

Anne Hathaway je herečka, která nese stejné jméno jako manželka Williama Shakespeara. Je rodilou New Yorčankou, která se o umění zajímala již od dětství. Pochází z právnické rodiny, dědeček se věnoval rozhlasovému vysílání. Od studia angličtiny přešla k divadlu. Filmový úspěch i ocenění si získala první velkou rolí v Deníku princezny.
Ztvárnila pohádkové postavy ve snímcích Popelka, Alenka v říši divů a Zakletá Ella, hrála ve filmech Zkrocená hora a Ďábel nosí Pradu. Jako Jane Austinová vystupovala Anne Hathaway ve filmu Vášeň a cit. Oceněna byla i její role v muzikálu Bídníci.Kdo je to Anne Hathaway? Životopis Anne Hathaway, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Anne Hathaway

Národnost: USA
Datum narození: 12. listopadu 1982
Místo narození: Brooklyn, New York

Tento text (Anne Hathaway) můžete samozřejmě sdílet se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Silice? Pamatujete si definici pojmu Almanach? Znáte termín Osobnost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Komunikace?

Klíčová slova: Anne Hathaway, kdo to je, kdo je Anne Hathaway?, wiki, heslo, význam, lexikon, přesný výraz, odborný výraz, pojem, definice, herectví, etymologie, termín, formulace, význam pojmu

Pojem Anne Hathaway je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Anne Hathaway v následujících vyhledávačích

Zkusit najít frázi Anne Hathaway ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Anne Hathaway ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Anne Hathaway na Youtube

Zkusit najít Anne Hathaway ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Anne Hathaway například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Anne Hathaway

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Anne Hathaway? Kdo to byl Anne Hathaway? Kdy se narodil Anne Hathaway? Kde se narodil Anne Hathaway? Anne Hathaway je v kategorii herectví. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Anne Hathaway dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anne Hathaway i v jiné kategorii než je herectví.