Kdo je to?
Kdo je to Anne Hathaway? Životopis Anne Hathaway, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Anne Hathaway?

Kdo je to Anne Hathaway? Stručný životopis

Anne Hathaway je herečka, která nese stejné jméno jako manželka Williama Shakespeara. Je rodilou New Yorčankou, která se o umění zajímala již od dětství. Pochází z právnické rodiny, dědeček se věnoval rozhlasovému vysílání. Od studia angličtiny přešla k divadlu. Filmový úspěch i ocenění si získala první velkou rolí v Deníku princezny.
Ztvárnila pohádkové postavy ve snímcích Popelka, Alenka v říši divů a Zakletá Ella, hrála ve filmech Zkrocená hora a Ďábel nosí Pradu. Jako Jane Austinová vystupovala Anne Hathaway ve filmu Vášeň a cit. Oceněna byla i její role v muzikálu Bídníci.Kdo je to Anne Hathaway? Životopis Anne Hathaway, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Anne Hathaway

Národnost: USA
Datum narození: 12. listopadu 1982
Místo narození: Brooklyn, New York

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Anne Hathaway sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Rašelina? Znáte pojem Úsudek? Znáte termín Wallpaper? Vzpomenete si na definici slova Vaječný likér?

Klíčová slova: formulace, heslo, vysvětlení, wiki, přesný výraz, popis, slovo, termín, synonymum, co znamená, význam, přesný význam, popis, význam slova, etymologie, původ slova

Pojem Anne Hathaway je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Anne Hathaway v následujících vyhledávačích

Zkusit najít Anne Hathaway ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Anne Hathaway ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Anne Hathaway na Youtube

Hledat termín Anne Hathaway ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Anne Hathaway například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Anne Hathaway

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Anne Hathaway? Kdo to byl Anne Hathaway? Kdy se narodil Anne Hathaway? Kde se narodil Anne Hathaway? Anne Hathaway se nachází v sekci herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Anne Hathaway dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anne Hathaway i v jiné kategorii než je herectví.