Kdo je to?
Kdo je to Anne Hathaway? Životopis Anne Hathaway, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Anne Hathaway?

Kdo je to Anne Hathaway? Stručný životopis

Anne Hathaway je herečka, která nese stejné jméno jako manželka Williama Shakespeara. Je rodilou New Yorčankou, která se o umění zajímala již od dětství. Pochází z právnické rodiny, dědeček se věnoval rozhlasovému vysílání. Od studia angličtiny přešla k divadlu. Filmový úspěch i ocenění si získala první velkou rolí v Deníku princezny.
Ztvárnila pohádkové postavy ve snímcích Popelka, Alenka v říši divů a Zakletá Ella, hrála ve filmech Zkrocená hora a Ďábel nosí Pradu. Jako Jane Austinová vystupovala Anne Hathaway ve filmu Vášeň a cit. Oceněna byla i její role v muzikálu Bídníci.Kdo je to Anne Hathaway? Životopis Anne Hathaway, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Anne Hathaway

Národnost: USA
Datum narození: 12. listopadu 1982
Místo narození: Brooklyn, New York

Sdílejte tuto stránku s osobností Anne Hathaway s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Full HD? Rozumíte pojmu Otka? Znáte termín Protein? Znáte pojem Hybridní válka?

Klíčová slova: etymologie, co je to Anne Hathaway?, pojem, popis, kdo to je, herectví, původ slova, informace, kdo je Anne Hathaway?, wiki, popis, odborný výraz, vysvětlení, význam, přesný výraz, lexikon

Pojem Anne Hathaway je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít frázi Anne Hathaway ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Anne Hathaway ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Anne Hathaway ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Anne Hathaway ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Anne Hathaway například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Anne Hathaway? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Anne Hathaway? Kdo to byl Anne Hathaway? Kdy se narodil Anne Hathaway? Kde se narodil Anne Hathaway? Anne Hathaway je v sekci herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Anne Hathaway kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anne Hathaway i v jiné kategorii než je herectví.