Kdo je to?
Kdo je Anne Hathaway? Životopis Anne Hathaway, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Anne Hathaway?

Kdo je Anne Hathaway? Životopis, informace, biografie, herectví

Anne Hathaway je herečka, která nese stejné jméno jako manželka Williama Shakespeara. Je rodilou New Yorčankou, která se o umění zajímala již od dětství. Pochází z právnické rodiny, dědeček se věnoval rozhlasovému vysílání. Od studia angličtiny přešla k divadlu. Filmový úspěch i ocenění si získala první velkou rolí v Deníku princezny.
Ztvárnila pohádkové postavy ve snímcích Popelka, Alenka v říši divů a Zakletá Ella, hrála ve filmech Zkrocená hora a Ďábel nosí Pradu. Jako Jane Austinová vystupovala Anne Hathaway ve filmu Vášeň a cit. Oceněna byla i její role v muzikálu Bídníci.Kdo je Anne Hathaway? Životopis Anne Hathaway, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Anne Hathaway

Národnost: americká
Datum narození: 12. listopadu 1982
Místo narození: Brooklyn, New York, USA

Líbí se stručný životopis s osobou Anne Hathaway? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Full HD? Znáte definici termínu Nemoc? Znáte termín Slovo nadřazené? Pamatujete si definici pojmu Pasivní agrese?

Klíčová slova: herectví, Anne Hathaway, osobnost, život, kde se narodila Anne Hathaway?, lexikon, vysvětlení, Anne Hathaway, datum narození, popis, informace, biografie, narození, kdo je Anne Hathaway?, životopis, osobnosti

Pojem Anne Hathaway je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Anne Hathaway zkuste tyto odkazy

Najít výraz Anne Hathaway na Google.cz

Hledat slovo Anne Hathaway ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Anne Hathaway ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anne Hathaway ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Anne Hathaway například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Anne Hathaway

Právě nyní již víte Kdo je to Anne Hathaway? Kdy se narodila Anne Hathaway? Kde se narodila Anne Hathaway? Anne Hathaway patří do kategorie Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Anne Hathaway dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anne Hathaway i v jiné kategorii než je herectví.