Kdo je to?
Kdo je Honza Dědek? Životopis Honza Dědek, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Honza Dědek

Kdo je Honza Dědek? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Jan Dědek, spíše známý jako Honza Dědek je český moderátor a publicista.
Po studiích na střední škole se začal věnovat hudební publicistice. Pracoval například pro časopis Rock & Pop či Audio-video Revue nebo Stereo & Video, následně přispíval i do dalších periodik.
Od roku 2012 potom moderoval vlastní talk show 7 pádů Honzy Dědka, od roku 2020 je tento pořad vysílán na TV Prima.
Honza Dědek je autorem celé řady knih věnovaných buď hudebnímu průmyslu, nebo rozhovorům. Např.: Hity, které dobyly svět - Příběhy písní od 50. let do současnosti (2018); Live - Rozhovory s hudebníky, kteří hráli v Praze v letech 1990-2004 (2014) nebo Vzpomínky na 20. století (2006).
Podílel se také na natáčení několika dílů pořadu České televize 13. komnata, kdy v roli zpovídajícího představoval osudové příběhy některých výrazných českých osobností.Kdo je Honza Dědek? Životopis Honza Dědek, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Honza Dědek

Národnost: česká
Datum narození: 14. března 1972
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Honza Dědek můžete sdílet s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Variabilní náklady? Rozumíte pojmu Byrokracie? Víte, co je to Kačaba? Znáte pojem Lavaš?

Klíčová slova: Honza Dědek, narození, osobnosti, kde se narodil Honza Dědek?, místo narození, kdo je Honza Dědek?, novináři, wiki, lexikon, kdy se narodil Honza Dědek?, život, novináři, národnost, osobnost, životopis, popis

Pojem Honza Dědek je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít heslo Honza Dědek na Google.cz

Zkusit najít frázi Honza Dědek ve Wikislovníku

Hledat výraz Honza Dědek ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Honza Dědek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Honza Dědek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Honza Dědek například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Honza Dědek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Honza Dědek? Kdy se narodil Honza Dědek? Kde se narodil Honza Dědek? Honza Dědek patří do kategorie Novináři

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Honza Dědek kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Honza Dědek i v jiné kategorii než je novináři.