Kdo je to?
Kdo je to, byl Kardiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kardiolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Kardiolog?

Co znamená a jaký je význam slova Kardiolog?

Kardiolog je lékař specializující se na obor vnitřního lékařství zvaný kardiologie, zaměřený na diagnostiku a léčbu onemocnění srdce. Sem patří např. vrozené srdeční vady, ischemická choroba srdeční, selhání srdce apod. Vzhledem k nezdravému životnímu stylu a dědičným předpokladům postihují srdeční nemoci značnou část populace. Cévami se zabývá samostatný obor zvaný angiologie.Kdo je to, byl Kardiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kardiolog? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kardiolog? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Recese? Vzpomněli byste si co označuje výraz Slabika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mikrocefalie? Znáte termín Divadlo?

Klíčová slova: Kardiolog, kdo to je, heslo, kdo je Kardiolog?, co znamená, termín, lexikon, lékařství, popis, co je to Kardiolog?, význam, pojem, synonymum, definice, přesný výraz, původ slova

Pojem Kardiolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít termín Kardiolog ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Kardiolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Kardiolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Kardiolog ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kardiolog například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Kardiolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kardiolog? Kdo to byl Kardiolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kardiolog? Definice pojmu Kardiolog je v kategorii lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kardiolog v jiné sekci než lékařství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.