Kdo je to?
Kdo je to Kardiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kardiolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Kardiolog?

Co znamená a jaký je význam slova Kardiolog?

Kardiolog je lékař specializující se na obor vnitřního lékařství zvaný kardiologie, zaměřený na diagnostiku a léčbu onemocnění srdce. Sem patří např. vrozené srdeční vady, ischemická choroba srdeční, selhání srdce apod. Vzhledem k nezdravému životnímu stylu a dědičným předpokladům postihují srdeční nemoci značnou část populace. Cévami se zabývá samostatný obor zvaný angiologie.Kdo je to Kardiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kardiolog? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kardiolog sdílet s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Region? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fantasy? Vzpomněli byste si co znamená slovo Závazek? Znáte termín Privatizace?

Klíčová slova: informace, původ slova, význam slova, formulace, co znamená, pojem, termín, lékařství, lexikon, heslo, význam, Kardiolog, wikipedie, lékařství, Kardiolog, přesný význam

Pojem Kardiolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít termín Kardiolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Kardiolog na Google obrázcích

Zkusit najít termín Kardiolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Kardiolog ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Kardiolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kardiolog například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kardiolog

Nyní již víte Kdo je to Kardiolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kardiolog? Definice pojmu Kardiolog patří do sekce Lékařství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.