Kdo je to?
Kdo je to, byl Kardiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kardiolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Kardiolog?

Co znamená a jaký je význam slova Kardiolog?

Kardiolog je lékař specializující se na obor vnitřního lékařství zvaný kardiologie, zaměřený na diagnostiku a léčbu onemocnění srdce. Sem patří např. vrozené srdeční vady, ischemická choroba srdeční, selhání srdce apod. Vzhledem k nezdravému životnímu stylu a dědičným předpokladům postihují srdeční nemoci značnou část populace. Cévami se zabývá samostatný obor zvaný angiologie.Kdo je to, byl Kardiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kardiolog? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Kardiolog s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Recese? Vzpomenete si na definici slova Ascorutin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mikrocefalie? Vzpomněli byste si na význam slova Ážio?

Klíčová slova: přesný význam, popis, pojem, popis, kdo to je, informace, synonymum, Kardiolog, význam pojmu, vysvětlení, co je to Kardiolog?, termín, význam, odborný výraz, wiki, formulace

Pojem Kardiolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kardiolog ve Wikimedia Commons

Najít slovo Kardiolog ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Kardiolog ve Wikipedii

Vyhledat slovo Kardiolog ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kardiolog například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Kardiolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kardiolog? Kdo to byl Kardiolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kardiolog? Definice pojmu Kardiolog je v sekci lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Kardiolog hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.