Kdo je to?
Kdo je to Kardiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kardiolog? Lidé, lékařství

Kardiolog

Jaký je význam slova Kardiolog? Co to znamená?

Kardiolog je lékař specializující se na obor vnitřního lékařství zvaný kardiologie, zaměřený na diagnostiku a léčbu onemocnění srdce. Sem patří např. vrozené srdeční vady, ischemická choroba srdeční, selhání srdce apod. Vzhledem k nezdravému životnímu stylu a dědičným předpokladům postihují srdeční nemoci značnou část populace. Cévami se zabývá samostatný obor zvaný angiologie.



Kdo je to Kardiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kardiolog? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Kardiolog? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Daňový doklad? Znáte termín Česle? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vinobraní? Víte, co je to Matematická indukce?

Klíčová slova: informace, wiki, pojem, Kardiolog, slovo, přesný význam, synonymum, termín, wikipedie, význam pojmu, Kardiolog, heslo, lexikon, popis, vysvětlení, co znamená

Pojem Kardiolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít frázi Kardiolog na Google.cz

Vyhledat slovo Kardiolog ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Kardiolog ve Wikipedii

Hledat výraz Kardiolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Kardiolog ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kardiolog například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Kardiolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kardiolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kardiolog? Definice pojmu Kardiolog se nachází v kategorii Lékařství

Kategorie lékařství, ampule stůl, kardiolog, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kardiolog i jinde než v sekci než v lékařství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.