Kdo je to?
Kdo je to, byl Kardiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kardiolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Kardiolog?

Co znamená a jaký je význam slova Kardiolog?

Kardiolog je lékař specializující se na obor vnitřního lékařství zvaný kardiologie, zaměřený na diagnostiku a léčbu onemocnění srdce. Sem patří např. vrozené srdeční vady, ischemická choroba srdeční, selhání srdce apod. Vzhledem k nezdravému životnímu stylu a dědičným předpokladům postihují srdeční nemoci značnou část populace. Cévami se zabývá samostatný obor zvaný angiologie.Kdo je to, byl Kardiolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kardiolog? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kardiolog s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Recese? Víte, co je to Fanatismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Spravedlnost? Rozumíte pojmu Kvásek?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, kdo je Kardiolog?, odborný výraz, lexikon, vysvětlení, Kardiolog, popis, přesný význam, původ slova, etymologie, co znamená, heslo, slovo, lékařství, informace

Pojem Kardiolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Kardiolog zkuste tyto odkazy

Najít slovo Kardiolog ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Kardiolog ve Wikipedii

Vyhledat heslo Kardiolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kardiolog ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kardiolog například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Kardiolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kardiolog? Kdo to byl Kardiolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kardiolog? Definice pojmu Kardiolog se nachází v sekci lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Kardiolog i v jiné sekci než je kategorie lékařství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.