Kdo je to?
Kdo je to, byl Kašér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kašér? Lidé, profese

Kdo je to Kašér?

Jaký je význam slova Kašér? Co to znamená?

Kašérství patří mezi umělecká řemesla. Úkolem kašéra je vytváření kulis a dekorací pro film a divadlo.Kdo je to, byl Kašér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kašér? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kašér? s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Láska? Znáte pojem Synchronizace? Znáte termín Ramadán? Vzpomenete si na definici slova Audit?

Klíčová slova: odborný výraz, význam pojmu, přesný výraz, popis, přesný význam, kdo to je, definice, synonymum, formulace, popis, heslo, význam slova, informace, slovo, původ slova, vysvětlení

Pojem Kašér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Kašér

Vyhledat heslo Kašér na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Kašér ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Kašér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kašér ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kašér například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Kašér, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kašér? Kdo to byl Kašér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kašér? Definice pojmu Kašér je v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?