Kdo je to?
Kdo je to, byl Kašér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kašér? Lidé, profese

Kdo je to Kašér?

Jaký je význam slova Kašér? Co to znamená?

Kašérství patří mezi umělecká řemesla. Úkolem kašéra je vytváření kulis a dekorací pro film a divadlo.Kdo je to, byl Kašér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kašér? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Kašér? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kaizen? Znáte pojem Back office? Znáte termín UFO? Vzpomenete si na definici slova Kaligram?

Klíčová slova: význam, termín, etymologie, popis, co je to Kašér?, informace, význam slova, Kašér, kdo je Kašér?, význam pojmu, popis, heslo, vysvětlení, přesný význam, synonymum, přesný výraz

Pojem Kašér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Kašér

Najít slovo Kašér na Google.cz

Vyhledat slovo Kašér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Kašér na Youtube

Vyhledat heslo Kašér ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kašér například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Kašér, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kašér? Kdo to byl Kašér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kašér? Definice pojmu Kašér je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Kašér i v jiné sekci než je kategorie profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?