Kdo je to?
Kdo je to, byl Kašér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kašér? Lidé, profese

Kdo je to Kašér?

Jaký je význam slova Kašér? Co to znamená?

Kašérství patří mezi umělecká řemesla. Úkolem kašéra je vytváření kulis a dekorací pro film a divadlo.Kdo je to, byl Kašér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kašér? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Kašér? Potom se podělte s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kaldoun? Pamatujete si definici pojmu Mauzoleum? Znáte termín Krokant? Vzpomněli byste si co znamená slovo RSS?

Klíčová slova: přesný význam, popis, vysvětlení, kdo je Kašér?, kdo to je, co znamená, etymologie, heslo, Kašér, lexikon, synonymum, původ slova, odborný výraz, slovo, formulace, význam pojmu

Pojem Kašér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Kašér doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo Kašér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Kašér ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Kašér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kašér ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kašér například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kašér

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kašér? Kdo to byl Kašér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kašér? Definice pojmu Kašér patří do sekce profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kašér v jiné sekci než profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?