Kdo je to?
Kdo je to, byl Kašér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kašér? Lidé, profese

Kdo je to Kašér?

Jaký je význam slova Kašér? Co to znamená?

Kašérství patří mezi umělecká řemesla. Úkolem kašéra je vytváření kulis a dekorací pro film a divadlo.Kdo je to, byl Kašér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kašér? Lidé, profese

Tento text (Kašér) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Láska? Víte co je Vikýř? Znáte termín Ramadán? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rodina?

Klíčová slova: co je to Kašér?, informace, význam slova, kdo je Kašér?, význam, heslo, slovo, wiki, etymologie, Kašér, přesný význam, vysvětlení, původ slova, definice, profese, význam pojmu

Pojem Kašér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Kašér

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kašér ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Kašér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Kašér na Youtube

Vyhledat heslo Kašér ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kašér například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kašér

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kašér? Kdo to byl Kašér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kašér? Definice pojmu Kašér je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít pojem, definici, text, výraz například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Kašér hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?