Kdo je to?
Kdo je to, byl Kašér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kašér? Lidé, profese

Kdo je to Kašér?

Jaký je význam slova Kašér? Co to znamená?

Kašérství patří mezi umělecká řemesla. Úkolem kašéra je vytváření kulis a dekorací pro film a divadlo.Kdo je to, byl Kašér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kašér? Lidé, profese

Definici slova Kašér můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Láska? Víte, co je to Tygří ořech? Znáte termín Ramadán? Rozumíte pojmu Kvas?

Klíčová slova: slovo, co znamená, synonymum, formulace, profese, informace, význam pojmu, přesný výraz, popis, pojem, význam slova, definice, význam, co je to Kašér?, vysvětlení, etymologie

Pojem Kašér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít heslo Kašér ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Kašér ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Kašér ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Kašér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kašér například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Kašér, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kašér? Kdo to byl Kašér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kašér? Definice pojmu Kašér se nachází v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?