Kdo je to?
Kdo je to Rupert Murdoch? Životopis Rupert Murdoch, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Rupert Murdoch?

Kdo je to Rupert Murdoch? Stručný životopis

Rupert Murdoch je jednou z nejvýznamnějších osob celosvětové komunikační revoluce. Často je označován jako jedna z osob, které mají největší celosvětový vliv. Je absolventem oxfordské univerzity. Novinové nakladatelství zdědil a přikoupil další časopisy, později hudební nakladatelství a televizní stanice, včetně kabelové.
Rupert Murdoch se soustředil především na televizní zpravodajství a vysílání prostřednictvím satelitu. Podporuje americké republikány a v současnosti často komunikuje s Donaldem Trumpem.Kdo je to Rupert Murdoch? Životopis Rupert Murdoch, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní data o osobě Rupert Murdoch

Národnost: Austrálie
Datum narození: 11. března 1931
Místo narození: Melbourne

Tento text (Rupert Murdoch) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Pleonasmus? Víte, co je to Nádivka? Znáte definici termínu Epos? Rozumíte pojmu Kepr?

Klíčová slova: pojem, wiki, původ slova, Rupert Murdoch, význam slova, termín, heslo, kdo je Rupert Murdoch?, význam, přesný výraz, popis, formulace, co znamená, vysvětlení, význam pojmu, definice

Pojem Rupert Murdoch je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít Rupert Murdoch ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Rupert Murdoch ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Rupert Murdoch na Youtube

Zkusit najít slovo Rupert Murdoch ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Rupert Murdoch například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Rupert Murdoch?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Rupert Murdoch? Kdo to byl Rupert Murdoch? Kdy se narodil Rupert Murdoch? Kde se narodil Rupert Murdoch? Rupert Murdoch je v kategorii podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Rupert Murdoch například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rupert Murdoch i v jiné kategorii než je podnikání.