Kdo je to?
Kdo je to Rupert Murdoch? Životopis Rupert Murdoch, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Rupert Murdoch?

Kdo je to Rupert Murdoch? Stručný životopis

Rupert Murdoch je jednou z nejvýznamnějších osob celosvětové komunikační revoluce. Často je označován jako jedna z osob, které mají největší celosvětový vliv. Je absolventem oxfordské univerzity. Novinové nakladatelství zdědil a přikoupil další časopisy, později hudební nakladatelství a televizní stanice, včetně kabelové.
Rupert Murdoch se soustředil především na televizní zpravodajství a vysílání prostřednictvím satelitu. Podporuje americké republikány a v současnosti často komunikuje s Donaldem Trumpem.Kdo je to Rupert Murdoch? Životopis Rupert Murdoch, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní data o osobě Rupert Murdoch

Národnost: Austrálie
Datum narození: 11. března 1931
Místo narození: Melbourne

Tento text (Rupert Murdoch) můžete samozřejmě sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Předmět? Rozumíte pojmu Niveleta? Znáte definici termínu Uber? Znáte pojem Facebook?

Klíčová slova: definice, termín, přesný význam, význam pojmu, vysvětlení, Rupert Murdoch, podnikání, odborný výraz, etymologie, wiki, kdo je Rupert Murdoch?, kdo to je, přesný výraz, formulace, význam, synonymum

Pojem Rupert Murdoch je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít slovo Rupert Murdoch ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Rupert Murdoch v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Rupert Murdoch ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rupert Murdoch ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Rupert Murdoch například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Rupert Murdoch

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rupert Murdoch? Kdo to byl Rupert Murdoch? Kdy se narodil Rupert Murdoch? Kde se narodil Rupert Murdoch? Rupert Murdoch je v kategorii podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Rupert Murdoch řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rupert Murdoch i v jiné kategorii než je podnikání.