Kdo je to?
Kdo je to Rupert Murdoch? Životopis Rupert Murdoch, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Rupert Murdoch?

Kdo je to Rupert Murdoch? Stručný životopis

Rupert Murdoch je jednou z nejvýznamnějších osob celosvětové komunikační revoluce. Často je označován jako jedna z osob, které mají největší celosvětový vliv. Je absolventem oxfordské univerzity. Novinové nakladatelství zdědil a přikoupil další časopisy, později hudební nakladatelství a televizní stanice, včetně kabelové.
Rupert Murdoch se soustředil především na televizní zpravodajství a vysílání prostřednictvím satelitu. Podporuje americké republikány a v současnosti často komunikuje s Donaldem Trumpem.Kdo je to Rupert Murdoch? Životopis Rupert Murdoch, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě Rupert Murdoch

Národnost: Austrálie
Datum narození: 11. března 1931
Místo narození: Melbourne

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Rupert Murdoch s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Předmět? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tourettův syndrom? Znáte definici termínu Uber? Víte co je Právo šaría?

Klíčová slova: význam slova, informace, odborný výraz, Rupert Murdoch, přesný význam, význam pojmu, kdo to je, přesný výraz, termín, pojem, co znamená, slovo, podnikání, formulace, význam, kdo je Rupert Murdoch?

Pojem Rupert Murdoch je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Rupert Murdoch zkuste tyto odkazy

Najít heslo Rupert Murdoch ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Rupert Murdoch na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rupert Murdoch ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Rupert Murdoch v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Rupert Murdoch například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Rupert Murdoch? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Rupert Murdoch? Kdo to byl Rupert Murdoch? Kdy se narodil Rupert Murdoch? Kde se narodil Rupert Murdoch? Rupert Murdoch se nachází v kategorii podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Rupert Murdoch dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rupert Murdoch i v jiné kategorii než je podnikání.