Kdo je to?
Kdo je to Rupert Murdoch? Životopis Rupert Murdoch, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Rupert Murdoch?

Kdo je to Rupert Murdoch? Stručný životopis

Rupert Murdoch je jednou z nejvýznamnějších osob celosvětové komunikační revoluce. Často je označován jako jedna z osob, které mají největší celosvětový vliv. Je absolventem oxfordské univerzity. Novinové nakladatelství zdědil a přikoupil další časopisy, později hudební nakladatelství a televizní stanice, včetně kabelové.
Rupert Murdoch se soustředil především na televizní zpravodajství a vysílání prostřednictvím satelitu. Podporuje americké republikány a v současnosti často komunikuje s Donaldem Trumpem.Kdo je to Rupert Murdoch? Životopis Rupert Murdoch, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Rupert Murdoch

Národnost: Austrálie
Datum narození: 11. března 1931
Místo narození: Melbourne

Líbí se stručný životopis s osobou Rupert Murdoch? Pak se podělte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Pleonasmus? Pamatujete si definici pojmu Tajfun? Znáte definici termínu Epos? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sepse?

Klíčová slova: formulace, wiki, informace, synonymum, heslo, Rupert Murdoch, slovo, lexikon, přesný význam, popis, podnikání, definice, co je to Rupert Murdoch?, termín, kdo je Rupert Murdoch?, přesný výraz

Pojem Rupert Murdoch je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít výraz Rupert Murdoch ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Rupert Murdoch na Google.cz

Hledat frázi Rupert Murdoch ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Rupert Murdoch ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rupert Murdoch například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Rupert Murdoch? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Rupert Murdoch? Kdo to byl Rupert Murdoch? Kdy se narodil Rupert Murdoch? Kde se narodil Rupert Murdoch? Rupert Murdoch je v sekci podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Rupert Murdoch dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Rupert Murdoch i v jiné kategorii než je podnikání.