Kdo je to?
Kdo je to, byl Honimír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Honimír? Lidé, hanlivé

Kdo je to Honimír?

Co znamená a jaký je význam slova Honimír?

Slovem honimír je označován muž, který se dobrovolně nebo nedobrovolně (z důvodu nedostatku sexu) věnuje masturbaci. Slovo honimír lze použít jak jako nadávku tak i jako vtipné označení, pojmenování, oslovení (např. "Přítelkyně jede na víkend za rodiči, budu tedy honimír").Kdo je to, byl Honimír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Honimír? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Honimír s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu SSD disk? Znáte definici termínu Teritorium? Znáte definici termínu Melancholik? Pamatujete si definici pojmu Hřížení?

Klíčová slova: termín, přesný výraz, lexikon, vysvětlení, přesný význam, co znamená, popis, definice, pojem, význam, Honimír, kdo to je, význam pojmu, hanlivé, odborný výraz, význam slova

Pojem Honimír je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat pojem Honimír ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Honimír ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Honimír ve Wikimedia Commons

Najít pojem Honimír v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Honimír například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Honimír

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Honimír? Kdo to byl Honimír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Honimír? Definice pojmu Honimír patří do sekce hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Honimír i v jiné sekci než v hanlivé.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?