Kdo je to?
Kdo je to, byl Honimír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Honimír? Lidé, hanlivé

Kdo je to Honimír?

Co znamená a jaký je význam slova Honimír?

Slovem honimír je označován muž, který se dobrovolně nebo nedobrovolně (z důvodu nedostatku sexu) věnuje masturbaci. Slovo honimír lze použít jak jako nadávku tak i jako vtipné označení, pojmenování, oslovení (např. "Přítelkyně jede na víkend za rodiči, budu tedy honimír").


Kdo je to, byl Honimír? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Honimír? Lidé, hanlivé

Definici slova Honimír můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Psotník? Vzpomněli byste si co označuje výraz Divadlo? Znáte definici termínu Lombardní úvěr? Znáte termín Logistika?

Klíčová slova: přesný výraz, původ slova, heslo, synonymum, přesný význam, vysvětlení, definice, co znamená, co je to Honimír?, význam slova, pojem, odborný výraz, etymologie, kdo to je, wiki, popis

Pojem Honimír je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Honimír lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Honimír ve Wikislovníku

Zkusit najít Honimír na Google.cz

Hledat videa s názvem Honimír na Youtube

Najít slovo Honimír ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Honimír například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Honimír, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Honimír? Kdo to byl Honimír? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Honimír? Definice pojmu Honimír se nachází v sekci hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, text, definici, dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?