Kdo je to?
Kdo je Sára Affašová? Životopis Sára Affašová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Sára Affašová?

Kdo je Sára Affašová? Životopis, informace, biografie, herectví

Sára Affašová je česká filmová, divadelní a seriálová herečka. Affašová se narodila v Praze do rodiny Češky a Syřana z Damašku. V Praze docházela na gymnázium. Během studií hrála v amatérském divadelním souboru. Tento soubor každý rok pořádal festival v Divadle Na Prádle. Po maturitě na gymnáziu začala studovat Molekulární biologii a biochemii na Karlově Univerzitě v Praze. Avšak po prvním semestru studium ukončila a přihlásila se na DAMU v Praze. Na DAMU úspěšně vystudovala obor činoherní herectví. Během studií si ve školním divadle DISK zahrála v inscenacích Cizinec hledá byt, Rozhovory s astronauty nebo Choroby mládí. V roce 2019 získala angažmá v Městských divadlech pražských, kde ztvárnila role v divadelních hrách Diktátor, Smrt obchodního cestujícího, Vojna a mír, Neviditelný a jiné.
Affašová se již během studií na DAMU objevila v epizodních rolích seriálu Specialista a Rapl. Dále si zahrála v televizním seriálu Poldové a nemluvně (2020).
Affašová debutovala ve filmu v roce 2018 ve snímku The Death and Life of John F. Donovan, kde si zahrála po boku hollywoodských hereček Natalie Portman, Kathy Bates a Susan Sarandon. Český filmový debut proběhl roku 2019, kdy ztvárnila roli ve filmu Teroristka s Ivou Janžurovou v hlavní roli. Poté se ještě objevila ve snímcích Cesta do nemožna (2019), Ulice v karanténě (2020) a Hranice lásky (2022).
V současnosti čeká dítě se svým současným partnerem Martinem Donutilem (syn herce Miroslava Donutila).Kdo je Sára Affašová? Životopis Sára Affašová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Sára Affašová

Národnost: česká
Datum narození: 31. 5. 1994
Místo narození: Praha, Česká republika

Popis osobnosti Sára Affašová můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Infrakce? Znáte termín Kalus? Vzpomenete si na definici slova Woodcraft? Víte, co je to Catering?

Klíčová slova: herectví, Sára Affašová, národnost, informace, wiki, popis, narození, osobnosti, Sára Affašová, vysvětlení, datum narození, život, herectví, wikipedie, osobnost, lexikon

Pojem Sára Affašová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít pojem Sára Affašová na Google.cz

Najít heslo Sára Affašová ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Sára Affašová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Sára Affašová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Sára Affašová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sára Affašová například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Sára Affašová? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Sára Affašová? Kdy se narodila Sára Affašová? Kde se narodila Sára Affašová? Sára Affašová patří do sekce Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Sára Affašová dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sára Affašová i v jiné kategorii než je herectví.