Kdo je to?
Kdo je to, byl Harlekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harlekýn? Lidé, herectví

Kdo je to Harlekýn?

Jaký je význam slova Harlekýn? Co to znamená?

Harlekýn je původní komická postava pocházející z italských komedií, v nichž byla častým prvkem improvizace. Mělo se jednat o chytré sluhy oděné v pestrém oblečení. Ještě dříve se však slovo harlekýn vyskytovalo jako pojmenování pro vládce podsvětí.
Nejproslulejší se stala postava harlekýna v tzv. comedii dell´arte, kde je jasně definován jako chytrý a vtipný sloužící se zakrytou tváří a v typickém oděvu s trojúhelníky a kosodélníky.Kdo je to, byl Harlekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harlekýn? Lidé, herectví

Zaujalo vás slovo, termín Harlekýn? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Veletucet? Rozumíte pojmu Soundbar? Znáte pojem Ovulace? Znáte pojem Půvab?

Klíčová slova: význam, informace, odborný výraz, původ slova, přesný význam, kdo je Harlekýn?, popis, popis, vysvětlení, formulace, wiki, přesný výraz, slovo, lexikon, význam slova, co znamená

Pojem Harlekýn je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít heslo Harlekýn ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Harlekýn na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Harlekýn ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Harlekýn v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Harlekýn například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Harlekýn

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Harlekýn? Kdo to byl Harlekýn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harlekýn? Definice pojmu Harlekýn patří do sekce herectví. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít pojem, text, definici, řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než herectví.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.