Kdo je to?
Kdo je to, byl Harlekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harlekýn? Lidé, herectví

Kdo je to Harlekýn?

Jaký je význam slova Harlekýn? Co to znamená?

Harlekýn je původní komická postava pocházející z italských komedií, v nichž byla častým prvkem improvizace. Mělo se jednat o chytré sluhy oděné v pestrém oblečení. Ještě dříve se však slovo harlekýn vyskytovalo jako pojmenování pro vládce podsvětí.
Nejproslulejší se stala postava harlekýna v tzv. comedii dell´arte, kde je jasně definován jako chytrý a vtipný sloužící se zakrytou tváří a v typickém oděvu s trojúhelníky a kosodélníky.Kdo je to, byl Harlekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harlekýn? Lidé, herectví

Líbí se vám definice kdo je to Harlekýn? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Jáhly? Rozumíte pojmu Identifikovaná osoba? Znáte pojem Pilates? Znáte pojem Mungo fazole?

Klíčová slova: informace, vysvětlení, kdo je Harlekýn?, odborný výraz, význam slova, původ slova, přesný význam, Harlekýn, popis, lexikon, přesný výraz, co je to Harlekýn?, synonymum, etymologie, termín, pojem

Pojem Harlekýn je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít Harlekýn ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Harlekýn ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Harlekýn ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Harlekýn ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Harlekýn například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Harlekýn, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Harlekýn? Kdo to byl Harlekýn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harlekýn? Definice pojmu Harlekýn je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Harlekýn i v jiné kategorii než je sekce herectví.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.