Kdo je to?
Kdo je to, byl Harlekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harlekýn? Lidé, herectví

Kdo je to Harlekýn?

Jaký je význam slova Harlekýn? Co to znamená?

Harlekýn je původní komická postava pocházející z italských komedií, v nichž byla častým prvkem improvizace. Mělo se jednat o chytré sluhy oděné v pestrém oblečení. Ještě dříve se však slovo harlekýn vyskytovalo jako pojmenování pro vládce podsvětí.
Nejproslulejší se stala postava harlekýna v tzv. comedii dell´arte, kde je jasně definován jako chytrý a vtipný sloužící se zakrytou tváří a v typickém oděvu s trojúhelníky a kosodélníky.Kdo je to, byl Harlekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harlekýn? Lidé, herectví

Sdílejte tuto stránku se slovem Harlekýn s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Veletucet? Pamatujete si definici pojmu Chlorofyl? Znáte pojem Ovulace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Domicil?

Klíčová slova: termín, význam slova, formulace, co znamená, definice, etymologie, synonymum, Harlekýn, popis, kdo je Harlekýn?, co je to Harlekýn?, heslo, popis, kdo to je, přesný význam, slovo

Pojem Harlekýn je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Harlekýn na Youtube

Vyhledat slovo Harlekýn ve Wikipedii

Najít slovo Harlekýn ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Harlekýn na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Harlekýn například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Harlekýn? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Harlekýn? Kdo to byl Harlekýn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harlekýn? Definice pojmu Harlekýn je v sekci herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Harlekýn i v jiných kategoriích (než herectví).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.