Kdo je to?
Kdo je to, byl Harlekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harlekýn? Lidé, herectví

Kdo je to Harlekýn?

Jaký je význam slova Harlekýn? Co to znamená?

Harlekýn je původní komická postava pocházející z italských komedií, v nichž byla častým prvkem improvizace. Mělo se jednat o chytré sluhy oděné v pestrém oblečení. Ještě dříve se však slovo harlekýn vyskytovalo jako pojmenování pro vládce podsvětí.
Nejproslulejší se stala postava harlekýna v tzv. comedii dell´arte, kde je jasně definován jako chytrý a vtipný sloužící se zakrytou tváří a v typickém oděvu s trojúhelníky a kosodélníky.Kdo je to, byl Harlekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Harlekýn? Lidé, herectví

Sdílejte tuto stránku se slovem Harlekýn s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Jáhly? Vzpomněli byste si co znamená slovo Neschopenka? Znáte pojem Pilates? Víte co je Zájmeno?

Klíčová slova: přesný význam, definice, heslo, kdo je Harlekýn?, popis, vysvětlení, odborný výraz, přesný výraz, původ slova, lexikon, synonymum, co je to Harlekýn?, pojem, význam, význam slova, význam pojmu

Pojem Harlekýn je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Harlekýn lze najít v následujících zdrojích

Hledat výraz Harlekýn ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Harlekýn ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Harlekýn ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Harlekýn na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Harlekýn například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Harlekýn

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Harlekýn? Kdo to byl Harlekýn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Harlekýn? Definice pojmu Harlekýn je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se vyhledat pojem, termín, výraz, heslo kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než herectví.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.