Kdo je to?
Kdo je Kateřina Kornová? Životopis Kateřina Kornová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kateřina Kornová

Kdo je Kateřina Kornová? Životopis, informace, biografie, herectví

Česká herečka a moderátorka Kateřina Kornová se narodila 23. března 1967 v Praze. Vystudovala všeobecné gymnázium.
Bývala by mohla být slavnou modelkou, nicméně se Sametovou revolucí se její sny rozplynuly. Navíc v té době se Kateřina Marková seznámila se zpěvákem Jiřím Kornem a zrodila se velká láska.
Krátce se věnovala modelingu ve Vídni, k němuž se dostala poté, co ji na jednom galavečeru oslovil člověk, který tam hledal nové tváře. Přestože u modelingu nezůstala nijak dlouho, považuje tento rok za výbornou zkušenost. Poté však přišla revoluce a Kateřina se vrátila do Prahy. Do milované země k milovanému muži.
S Jiřím Kornem netvořila pár jen v osobním životě, ale také po pracovní stránce. Například spolu točili televizní pořad To znám.
Jelikož je herectví pouze jednou z Kateřininých pracovních aktivit, nemá na kontě tak dlouhou řadu filmů jako její herečtí kolegové, nicméně z několika snímků ji diváci přece jen znát mohou. Objevila se například v seriálech Nemocnice na kraji města po dvaceti letech, Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárnila tanečnici Ninu Skálovou, Ohnivé kuře a Modrý kód.
Zahrála si také ve filmech Playgirls, Kritické situace, Temné zpovědi a Deadly Engagement.
Cizí jí nejsou ani divadelní prkna, jelikož měla možnost zkusit si divadelní herectví v inscenacích Dívčí válka, Loupežníci z Chlumu, Titanik a Liga proti nevěře.
Většina jejích hereckých zkušeností však pochází z doby před rokem 2005. V poslední době se před kamerami příliš nepohybuje.
V současné době se věnuje zejména podnikání, jelikož je spolumajitelkou kadeřnického a kosmetického salonu PORTRAIT, které se nachází v centru Prahy.
V osobním životě tvořila Kateřina Kornová manželský pár se známým hercem a zpěvákem Jiřím Kornem, jehož jméno dodnes používá, přestože po rozvodu s ním se znovu provdala za podnikatele Jiřího Pařízka.
Z manželství s Jiřím Kornem má dvě děti. Dceru Kristýnu, která se věnuje tanci, a syna Filipa, který v dětství prodělal dětskou mozkovou obrnu a trpí epilepsií. Přestože tedy již oslavil své třicáté narozeniny, stále je částečně odkázán na pomoc své matky.Kdo je Kateřina Kornová? Životopis Kateřina Kornová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Kateřina Kornová

Národnost: československá, česká
Datum narození: 23. března 1967
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Kateřina Kornová sdílet s kolegy na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Neurologie? Vzpomenete si na definici slova Iphone? Znáte pojem Sorbet? Vzpomněli byste si na význam slova Hypoteční úvěr?

Klíčová slova: zajímavosti, lexikon, datum narození, život, kdo je Kateřina Kornová?, kde se narodila Kateřina Kornová?, osobnost, národnost, kdy se narodila Kateřina Kornová?, popis, herectví, životopis, informace, Kateřina Kornová, místo narození, vysvětlení

Pojem Kateřina Kornová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Kateřina Kornová v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kateřina Kornová ve Wikimedia Commons

Najít pojem Kateřina Kornová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Kateřina Kornová ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Kateřina Kornová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Kateřina Kornová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kateřina Kornová například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kateřina Kornová

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Kateřina Kornová? Kdy se narodila Kateřina Kornová? Kde se narodila Kateřina Kornová? Kateřina Kornová patří do kategorie Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Kateřina Kornová dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kateřina Kornová i v jiné kategorii než je herectví.