Kdo je to?
Kdo je Mikýř? Životopis Mikýř, osobnosti, slavný člověk z kategorie přezdívky

Kdo je Mikýř?

Kdo je Mikýř? Životopis, informace, biografie, přezdívky

Martin Mikyska alis Mikýř je český youtuber, bavič a osobnost internetové zábavy. Jde také o bývalého profesionálního snowboardistu.
Vystudoval Fakultu financí a účetnictví na pražské VŠE. Dosáhl titulu Ing.
V mladém věku se pokoušel prosadit jako snowboardista a v juniorských kategoriích posbíral řadu úspěchů. Postupně se však profesně přesunul do oblasti grafiky, videotvorby a obecně do prostředí internetových médií.
Mezi jeho nejviditelnější projekty patří Mikýřova úžasná pouť internetem, kterou od roku 2020 publikuje pod hlavičkou internetové televize MALL.TV. V tomto pořadu satiricky glosuje dění na sociálních sítích i v showbyznysu. Úspěšný je i na svém YouTube kanále a na dalších sociálních sítích.Kdo je Mikýř? Životopis Mikýř, osobnosti, slavný člověk z kategorie přezdívky

Hlavní informace o osobě Mikýř

Národnost: česká
Datum narození: 3. února 1994
Místo narození: Chrudim

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Mikýř sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Prvek? Rozumíte pojmu Flexibilní hypotéka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pervitin? Znáte pojem Stavební spoření?

Klíčová slova: datum narození, Mikýř, život, národnost, přezdívky, wiki, zajímavosti, lexikon, popis, kdo je Mikýř?, narození, místo narození, Mikýř, kdy se narodil Mikýř?, životopis, vysvětlení

Pojem Mikýř je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Mikýř

Hledat videa s názvem Mikýř na Youtube

Zkusit najít heslo Mikýř ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Mikýř ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Mikýř na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mikýř ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikýř například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Mikýř

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Mikýř? Kdy se narodil Mikýř? Kde se narodil Mikýř? Mikýř je v kategorii Přezdívky

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Mikýř dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mikýř i v jiné kategorii než je přezdívky.