Kdo je to?
Kdo je Mikýř? Životopis Mikýř, osobnosti, slavný člověk z kategorie přezdívky

Mikýř

Kdo je Mikýř? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, přezdívky

Martin Mikyska alis Mikýř je český youtuber, bavič a osobnost internetové zábavy. Jde také o bývalého profesionálního snowboardistu.
Vystudoval Fakultu financí a účetnictví na pražské VŠE. Dosáhl titulu Ing.
V mladém věku se pokoušel prosadit jako snowboardista a v juniorských kategoriích posbíral řadu úspěchů. Postupně se však profesně přesunul do oblasti grafiky, videotvorby a obecně do prostředí internetových médií.
Mezi jeho nejviditelnější projekty patří Mikýřova úžasná pouť internetem, kterou od roku 2020 publikuje pod hlavičkou internetové televize MALL.TV. V tomto pořadu satiricky glosuje dění na sociálních sítích i v showbyznysu. Úspěšný je i na svém YouTube kanále a na dalších sociálních sítích.Kdo je Mikýř? Životopis Mikýř, osobnosti, slavný člověk z kategorie přezdívky

Hlavní informace o osobě Mikýř

Národnost: česká
Datum narození: 3. února 1994
Místo narození: Chrudim

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Mikýř sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Touchdown? Znáte pojem Valuta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hydrops žlučníku? Vzpomenete si na definici slova Benchmark?

Klíčová slova: vysvětlení, přezdívky, osobnosti, popis, život, kdy se narodil Mikýř?, kde se narodil Mikýř?, kdo je Mikýř?, wikipedie, přezdívky, Mikýř, lexikon, narození, osobnost, životopis, Mikýř

Pojem Mikýř je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Mikýř

Hledat frázi Mikýř ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Mikýř na Google obrázcích

Hledat heslo Mikýř ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Mikýř na Youtube

Hledat pojem Mikýř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikýř například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Mikýř? Stručná biografie

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Mikýř? Kdy se narodil Mikýř? Kde se narodil Mikýř? Mikýř je v kategorii Přezdívky

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme taktéž hledat informace osobnost, osobu, člověka Mikýř třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mikýř i v jiné kategorii než je přezdívky.