Kdo je to?
Kdo je Mikýř? Životopis Mikýř, osobnosti, slavný člověk z kategorie přezdívky

Kdo je Mikýř?

Kdo je Mikýř? Životopis, informace, biografie, přezdívky

Martin Mikyska alis Mikýř je český youtuber, bavič a osobnost internetové zábavy. Jde také o bývalého profesionálního snowboardistu.
Vystudoval Fakultu financí a účetnictví na pražské VŠE. Dosáhl titulu Ing.
V mladém věku se pokoušel prosadit jako snowboardista a v juniorských kategoriích posbíral řadu úspěchů. Postupně se však profesně přesunul do oblasti grafiky, videotvorby a obecně do prostředí internetových médií.
Mezi jeho nejviditelnější projekty patří Mikýřova úžasná pouť internetem, kterou od roku 2020 publikuje pod hlavičkou internetové televize MALL.TV. V tomto pořadu satiricky glosuje dění na sociálních sítích i showbyznysu. Úspěšný je i na svém YouTube kanále a na dalších sociálních sítích.Kdo je Mikýř? Životopis Mikýř, osobnosti, slavný člověk z kategorie přezdívky

Základní údaje o osobě Mikýř

Národnost: česká
Datum narození: 3. února 1994
Místo narození: Chrudim

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Mikýř s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Benelux? Vzpomněli byste si co označuje výraz Osmifinále? Vzpomněli byste si co označuje výraz Spondylóza? Znáte termín Mrtvý tah?

Klíčová slova: wiki, národnost, osobnosti, Mikýř, životopis, místo narození, wikipedie, Mikýř, kdo je Mikýř?, biografie, popis, informace, datum narození, život, vysvětlení, narození

Pojem Mikýř je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledejte bez špehování slovo Mikýř ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Mikýř ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Mikýř na Google.cz

Vyhledat termín Mikýř ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Mikýř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mikýř například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Mikýř?

Právě jste zjistili Kdo je to Mikýř? Kdy se narodil Mikýř? Kde se narodil Mikýř? Mikýř se nachází v kategorii Přezdívky

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Mikýř kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Mikýř i v jiné kategorii než je přezdívky.