Kdo je to?
Kdo byl Casanova? Životopis Casanova, slavní lidé, osobnosti z historie

Kdo je to Casanova?

Kdo to byl Casanova? Stručný životopis

Giacomo Casanova byl italský spisovatel, diplomat, kněz, špion a intrikán. Nejproslulejší je však jako svůdce, a to díky své autobiografii Dějiny mého života, kde bez obalu popisuje svá milostná dobrodružství. Poslední léta svého života strávil na zámku v Duchcově v Čechách, kde také zemřel. Dnes slovem "casanova" označujeme sukničkáře, svůdníka. Podobný význam má výraz "donchuán".Kdo byl Casanova? Životopis Casanova, slavní lidé, osobnosti z historie

Základní informace o osobě Casanova

Národnost: italská
Datum narození: 2. dubna 1725
Místo narození: Benátky
Datum úmrtí: 4. června 1798

Líbí se stručný životopis s osobou Casanova? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Bit? Víte co je Kulajda? Znáte definici termínu Obřízka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lecitin?

Klíčová slova: termín, vysvětlení, lexikon, pojem, etymologie, popis, přesný význam, původ slova, definice, odborný výraz, co znamená, synonymum, kdo to je, wiki, kdo je Casanova?, význam pojmu

Pojem Casanova je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Casanova zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem Casanova na Google.cz

Zkusit najít frázi Casanova ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Casanova ve Wikipedii

Hledat pojem Casanova ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Casanova například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Casanova

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Casanova? Kdo to byl Casanova? Kdy se narodil Casanova? Kde se narodil Casanova? Kdy zemřel Casanova? Casanova je v kategorii historie. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Casanova řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Casanova i v jiné kategorii než je historie.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?