Kdo je to?
Kdo byl Casanova? Životopis Casanova, osobnosti, slavný člověk z kategorie historie

Kdo byl Casanova?

Kdo byl Casanova? Životopis, informace, biografie, historie

Giacomo Casanova byl italský spisovatel, diplomat, kněz, špion a intrikán. Nejproslulejší je však jako svůdce, a to díky své autobiografii Dějiny mého života, kde bez obalu popisuje svá milostná dobrodružství. Poslední léta svého života strávil na zámku v Duchcově v Čechách, kde také zemřel. Dnes slovem "casanova" označujeme sukničkáře, svůdníka. Podobný význam má výraz "donchuán".Kdo byl Casanova? Životopis Casanova, osobnosti, slavný člověk z kategorie historie

Hlavní informace o osobě Casanova

Národnost: italská
Datum narození: 2. dubna 1725
Místo narození: Benátky
Datum úmrtí: 4. června 1798

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Casanova sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Bit? Znáte definici termínu Dropbox? Znáte definici termínu Operační systém? Pamatujete si definici pojmu Spandex?

Klíčová slova: národnost, wikipedie, kdo je Casanova?, Kdy zemřel Casanova, osobnost, místo narození, narození, historie, lexikon, nežijící, osobnosti, historie, národnost, vysvětlení, kdo to je, kdy se narodil Casanova?

Pojem Casanova je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat výraz Casanova ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Casanova na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Casanova na Youtube

Hledat pojem Casanova ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Casanova ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Casanova například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Casanova

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo byl Casanova? Kdy se narodil Casanova? Kde se narodil Casanova? Kdy zemřel Casanova? Casanova patří do sekce Historie

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Casanova řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Casanova i v jiné kategorii než je historie.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?