Kdo je to?
Kdo je to Slamer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Slamer? Lidé, hudba

Kdo je to Slamer?

Jaký je význam slova Slamer? Co to znamená?

Slamer je umělec, který se věnuje slam poetry. Slam poetry je speciální druh veřejného vystoupení, která v sobě má prvky stand-upu. Jedná se o kombinaci poezie a performance. Slamer používá ke svému vyjádření řadu básnických prvků - veršování, rytmus i umělecké básnické prostředky. Přednáší před diváky a důležitou součástí vystoupení je i herecká či performativní část, kdy slamer zapojuje do přednesu gesta, pohyb po jevišti či mimiku. Bývá zvykem, že při slam poetry akcích diváci hodnotí slamery pomocí desetibodové stupnice.
Slam poetry vznikla ve Spojených státech v 80. letech.Kdo je to Slamer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Slamer? Lidé, hudba

Budeme rádi, pokud budete definici slova Slamer sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Pecorino? Znáte pojem Vitamín C? Vzpomněli byste si co znamená slovo Snář? Vzpomenete si na definici slova Western?

Klíčová slova: etymologie, co znamená, wikipedie, lexikon, definice, informace, hudba, vysvětlení, wiki, přesný výraz, význam pojmu, termín, heslo, Slamer, formulace, hudba

Pojem Slamer je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat termín Slamer ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Slamer ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Slamer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Slamer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Slamer ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Slamer například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Slamer

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Slamer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Slamer? Definice pojmu Slamer patří do sekce Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít informace výraz, text, termín, pojem třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hudba.