Kdo je to?
Kdo je to Sean Connery? Životopis Sean Connery, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Sean Connery?

Kdo je to Sean Connery? Stručný životopis

Sean Connery je skotský rodák a herec, který se proslavil jako James Bond ve filmu Dr. No a dalších filmech, jejichž hrdinou je agent 007. K jeho dalším slavným filmům patří například Marnie, Vražda v Orient expresu, Šaman, Jméno Růže, Šaman, Skála, Indiana Jones a mnoho dalších. Je držitelem Zlatého glóbu a řady jiných významných ocenění.
Britská královna ho v roce 1999 povýšila do šlechtického stavu. Sean Connery je oprávněn užívat titul Sir.Kdo je to Sean Connery? Životopis Sean Connery, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Sean Connery

Národnost: britská
Datum narození: 25. 8. 1930
Místo narození: Edinburgh

Líbí se stručný životopis s osobou Sean Connery? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Odstavec? Vzpomenete si na definici slova Dědická smlouva? Znáte pojem Aikido? Vzpomněli byste si na význam slova Pleonasmus?

Klíčová slova: Sean Connery, informace, termín, popis, lexikon, etymologie, původ slova, přesný výraz, co je to Sean Connery?, kdo to je, pojem, co znamená, význam slova, odborný výraz, slovo, kdo je Sean Connery?

Pojem Sean Connery je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Sean Connery lze najít v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Sean Connery ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Sean Connery ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Sean Connery na Youtube

Vyhledat heslo Sean Connery ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Sean Connery například ve Wikipedii, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Sean Connery?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sean Connery? Kdo to byl Sean Connery? Kdy se narodil Sean Connery? Kde se narodil Sean Connery? Sean Connery je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Sean Connery kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sean Connery i v jiné kategorii než je herectví.