Kdo je to?
Kdo je Sean Connery? Životopis Sean Connery, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Sean Connery

Kdo je Sean Connery? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Sean Connery je skotský rodák a herec, který se proslavil jako James Bond ve filmu Dr. No a dalších filmech, jejichž hrdinou je agent 007. K jeho dalším slavným filmům patří například Marnie, Vražda v Orient expresu, Šaman, Jméno Růže, Šaman, Skála, Indiana Jones a mnoho dalších. Je držitelem Zlatého glóbu a řady jiných významných ocenění.
Britská královna ho v roce 1999 povýšila do šlechtického stavu. Sean Connery je oprávněn užívat titul Sir.Kdo je Sean Connery? Životopis Sean Connery, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Sean Connery

Národnost: britská
Datum narození: 25. 8. 1930
Místo narození: Edinburgh

Líbí se stručný životopis s osobou Sean Connery? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Smalt? Vzpomenete si na definici slova Import? Znáte pojem Spádová škola? Vzpomněli byste si na význam slova Impedance?

Klíčová slova: Sean Connery, místo narození, herectví, vysvětlení, wiki, wikipedie, popis, osobnost, informace, Sean Connery, kdy se narodil Sean Connery?, osobnosti, narození, lexikon, národnost, život

Pojem Sean Connery je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sean Connery ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Sean Connery na Google.cz

Vyhledat pojem Sean Connery ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Sean Connery ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Sean Connery ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sean Connery například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Sean Connery? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Sean Connery? Kdy se narodil Sean Connery? Kde se narodil Sean Connery? Sean Connery patří do sekce Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Sean Connery dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sean Connery i v jiné kategorii než je herectví.