Kdo je to?
Kdo je to Sean Connery? Životopis Sean Connery, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Sean Connery?

Kdo je to Sean Connery? Stručný životopis

Sean Connery je skotský rodák a herec, který se proslavil jako James Bond ve filmu Dr. No a dalších filmech, jejichž hrdinou je agent 007. K jeho dalším slavným filmům patří například Marnie, Vražda v Orient expresu, Šaman, Jméno Růže, Šaman, Skála, Indiana Jones a mnoho dalších. Je držitelem Zlatého glóbu a řady jiných významných ocenění.
Britská královna ho v roce 1999 povýšila do šlechtického stavu. Sean Connery je oprávněn užívat titul Sir.Kdo je to Sean Connery? Životopis Sean Connery, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Sean Connery

Národnost: britská
Datum narození: 25. 8. 1930
Místo narození: Edinburgh

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Sean Connery? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Cenina? Rozumíte pojmu Fibrom? Znáte pojem Emise? Znáte pojem Manifest?

Klíčová slova: co je to Sean Connery?, herectví, termín, slovo, definice, etymologie, popis, kdo je Sean Connery?, co znamená, původ slova, formulace, wiki, význam slova, heslo, přesný význam, význam

Pojem Sean Connery je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sean Connery ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Sean Connery v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Sean Connery ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Sean Connery ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sean Connery například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Sean Connery?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sean Connery? Kdo to byl Sean Connery? Kdy se narodil Sean Connery? Kde se narodil Sean Connery? Sean Connery je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Sean Connery třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sean Connery i v jiné kategorii než je herectví.