Kdo je to?
Kdo je to Sean Connery? Životopis Sean Connery, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Sean Connery?

Kdo je to Sean Connery? Stručný životopis

Sean Connery je skotský rodák a herec, který se proslavil jako James Bond ve filmu Dr. No a dalších filmech, jejichž hrdinou je agent 007. K jeho dalším slavným filmům patří například Marnie, Vražda v Orient expresu, Šaman, Jméno Růže, Šaman, Skála, Indiana Jones a mnoho dalších. Je držitelem Zlatého glóbu a řady jiných významných ocenění.
Britská královna ho v roce 1999 povýšila do šlechtického stavu. Sean Connery je oprávněn užívat titul Sir.Kdo je to Sean Connery? Životopis Sean Connery, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Sean Connery

Národnost: britská
Datum narození: 25. 8. 1930
Místo narození: Edinburgh

Popis osobnosti Sean Connery můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Cenina? Znáte termín Veni vidi vici? Znáte pojem Emise? Víte, co je to Pyrolýza?

Klíčová slova: etymologie, přesný výraz, význam, kdo je Sean Connery?, synonymum, vysvětlení, pojem, Sean Connery, formulace, co je to Sean Connery?, herectví, význam slova, heslo, odborný výraz, informace, význam pojmu

Pojem Sean Connery je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít pojem Sean Connery ve Wikislovníku

Vyhledat termín Sean Connery ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Sean Connery ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Sean Connery v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Sean Connery například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Sean Connery?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Sean Connery? Kdo to byl Sean Connery? Kdy se narodil Sean Connery? Kde se narodil Sean Connery? Sean Connery patří do sekce herectví. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Sean Connery řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sean Connery i v jiné kategorii než je herectví.