Kdo je to?
Kdo je Emily Blunt? Životopis Emily Blunt, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Emily Blunt?

Kdo je Emily Blunt? Životopis, informace, biografie, herectví

Emily Blunt, celým jménem Emily Olivia Leah Blunt, je filmová, divadelní a televizní herečka. Herečkou byla v minulosti i její matka. Je absolventkou hereckých studií na Londýnské univerzitě. Začínala divadelní rolí Julie v Romeovi a Julii, v televizním seriálu Foylova válka a rolí lesbičky ve filmu Moje léto lásky.
K jejím nejznámějším rolím patří role ve filmech Ďábel nosí Pradu, Správci osudu, Looper, Královna Viktorie, Čarovný les a další. Emily Blunt byla pětkrát nominována na cenu Zlatý glóbus, který pak i získala, stejně jako cenu BAFTA a jiná významná ocenění.Kdo je Emily Blunt? Životopis Emily Blunt, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Emily Blunt

Národnost: britská
Datum narození: 23. února 1983
Místo narození: Londýn, Velká Británie

Popis osobnosti Emily Blunt můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Déja vu? Vzpomněli byste si co označuje výraz Potenciometr? Vzpomněli byste si co označuje výraz Goodwill? Znáte termín Ultrazvuk?

Klíčová slova: Emily Blunt, informace, Emily Blunt, život, zajímavosti, datum narození, kdo je Emily Blunt?, popis, herectví, životopis, kdy se narodila Emily Blunt?, wiki, národnost, wikipedie, kde se narodila Emily Blunt?, herectví

Pojem Emily Blunt je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Emily Blunt doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat termín Emily Blunt ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Emily Blunt ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Emily Blunt ve Wikipedii

Najít pojem Emily Blunt ve Wikislovníku

Najít slovo Emily Blunt ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Emily Blunt například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Emily Blunt?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Emily Blunt? Kdy se narodila Emily Blunt? Kde se narodila Emily Blunt? Emily Blunt patří do kategorie Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Doporučujeme taktéž hledat osobnost, osobu, člověka Emily Blunt třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emily Blunt i v jiné kategorii než je herectví.