Kdo je to?
Kdo je to Emily Blunt? Životopis Emily Blunt, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Emily Blunt?

Kdo je to Emily Blunt? Stručný životopis

Emily Blunt, celým jménem Emily Olivia Leah Blunt, je filmová, divadelní a televizní herečka. Herečkou byla v minulosti i její matka. Je absolventkou hereckých studií na Londýnské univerzitě. Začínala divadelní rolí Julie v Romeovi a Julii, v televizním seriálu Foylova válka a rolí lesbičky ve filmu Moje léto lásky.
K jejím nejznámějším rolím patří role ve filmech Ďábel nosí Pradu, Správci osudu, Looper, Královna Viktorie, Čarovný les a další. Emily Blunt byla pětkrát nominována na cenu Zlatý glóbus, který pak i získala, stejně jako cenu BAFTA a jiná významná ocenění.Kdo je to Emily Blunt? Životopis Emily Blunt, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Emily Blunt

Národnost: britská
Datum narození: 23. února 1983
Místo narození: Londýn

Líbí se stručný životopis s osobou Emily Blunt? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Polemika? Rozumíte pojmu Krevní doping? Vzpomněli byste si co označuje výraz Developer? Znáte pojem Vrstevnice?

Klíčová slova: wiki, kdo to je, co znamená, kdo je Emily Blunt?, význam pojmu, definice, etymologie, vysvětlení, význam slova, termín, odborný výraz, heslo, formulace, pojem, přesný výraz, význam

Pojem Emily Blunt je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Emily Blunt zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Emily Blunt v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Emily Blunt ve Wikimedia Commons

Najít heslo Emily Blunt ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Emily Blunt ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Emily Blunt například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Emily Blunt?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Emily Blunt? Kdo to byl Emily Blunt? Kdy se narodil Emily Blunt? Kde se narodil Emily Blunt? Emily Blunt je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Emily Blunt například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emily Blunt i v jiné kategorii než je herectví.