Kdo je to?
Kdo je Emily Blunt? Životopis Emily Blunt, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Emily Blunt?

Kdo je Emily Blunt? Životopis, informace, biografie, herectví

Emily Blunt, celým jménem Emily Olivia Leah Blunt, je filmová, divadelní a televizní herečka. Herečkou byla v minulosti i její matka. Je absolventkou hereckých studií na Londýnské univerzitě. Začínala divadelní rolí Julie v Romeovi a Julii, v televizním seriálu Foylova válka a rolí lesbičky ve filmu Moje léto lásky.
K jejím nejznámějším rolím patří role ve filmech Ďábel nosí Pradu, Správci osudu, Looper, Královna Viktorie, Čarovný les a další. Emily Blunt byla pětkrát nominována na cenu Zlatý glóbus, který pak i získala, stejně jako cenu BAFTA a jiná významná ocenění.Kdo je Emily Blunt? Životopis Emily Blunt, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Emily Blunt

Národnost: britská
Datum narození: 23. února 1983
Místo narození: Londýn, Velká Británie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Emily Blunt s jinými lidmi na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Déja vu? Vzpomněli byste si co označuje výraz Eradikace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mentoring? Znáte termín Sekulární?

Klíčová slova: herectví, život, herectví, národnost, Emily Blunt, kde se narodila Emily Blunt?, biografie, wikipedie, lexikon, osobnost, životopis, popis, zajímavosti, narození, kdo je Emily Blunt?, informace

Pojem Emily Blunt je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Emily Blunt v dalších zdrojích

Zkusit najít výraz Emily Blunt ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Emily Blunt ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Emily Blunt na Youtube

Vyhledat heslo Emily Blunt na Google.cz

Vyhledat výraz Emily Blunt ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Emily Blunt například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Emily Blunt

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Emily Blunt? Kdy se narodila Emily Blunt? Kde se narodila Emily Blunt? Emily Blunt je v kategorii Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Emily Blunt řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emily Blunt i v jiné kategorii než je herectví.