Kdo je to?
Kdo je to Emily Blunt? Životopis Emily Blunt, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Emily Blunt?

Kdo je to Emily Blunt? Stručný životopis

Emily Blunt, celým jménem Emily Olivia Leah Blunt, je filmová, divadelní a televizní herečka. Herečkou byla v minulosti i její matka. Je absolventkou hereckých studií na Londýnské univerzitě. Začínala divadelní rolí Julie v Romeovi a Julii, v televizním seriálu Foylova válka a rolí lesbičky ve filmu Moje léto lásky.
K jejím nejznámějším rolím patří role ve filmech Ďábel nosí Pradu, Správci osudu, Looper, Královna Viktorie, Čarovný les a další. Emily Blunt byla pětkrát nominována na cenu Zlatý glóbus, který pak i získala, stejně jako cenu BAFTA a jiná významná ocenění.Kdo je to Emily Blunt? Životopis Emily Blunt, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Emily Blunt

Národnost: britská
Datum narození: 23. února 1983
Místo narození: Londýn

Tento text (Emily Blunt) můžete samozřejmě sdílet se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Polemika? Pamatujete si definici pojmu Internet? Vzpomněli byste si co označuje výraz Developer? Vzpomněli byste si co znamená slovo AGROFERT?

Klíčová slova: definice, wiki, původ slova, popis, Emily Blunt, kdo je Emily Blunt?, termín, význam pojmu, herectví, přesný význam, informace, kdo to je, slovo, formulace, význam slova, lexikon

Pojem Emily Blunt je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít slovo Emily Blunt ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Emily Blunt ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Emily Blunt na Youtube

Najít slovo Emily Blunt ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Emily Blunt například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Emily Blunt

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Emily Blunt? Kdo to byl Emily Blunt? Kdy se narodil Emily Blunt? Kde se narodil Emily Blunt? Emily Blunt je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Emily Blunt řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emily Blunt i v jiné kategorii než je herectví.