Kdo je to?
Kdo je to Petr Hannig? Životopis Petr Hannig, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Petr Hannig?

Kdo je to Petr Hannig? Stručný životopis

Petr Hannig je zpěvák, vydavatel, producent, skladatel a politik. Několikrát neúspěšně kandidoval do Senátu, Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR i Evropského parlamentu za svou Stranu zdravého rozumu. Je také jedním z kandidátů na pozici prezidenta republiky ve volbách 2018. Před vstupem do politiky byl také úspěšným skladatelem, rozhlasovým redaktorem.
Petr Hannig sám vystupoval s vlastní skupinou Maximum. Vyhledával nové talenty a mnohým z dnešních populárních zpěváků tato spolupráce pomohla k úspěchu. Je autorem většího počtu dodnes oblíbených hitů.Kdo je to Petr Hannig? Životopis Petr Hannig, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Petr Hannig

Národnost: česká
Datum narození: 20. ledna 1946
Místo narození: Ústí nad Labem

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Petr Hannig s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Fenomén? Rozumíte pojmu Entuziasmus? Pamatujete si definici pojmu Hip hop? Znáte pojem Cordon bleu?

Klíčová slova: termín, heslo, popis, význam pojmu, synonymum, kdo to je, wiki, slovo, informace, pojem, politici, lexikon, formulace, co znamená, definice, význam slova

Pojem Petr Hannig je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat pojem Petr Hannig ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Petr Hannig ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Petr Hannig na Youtube

Vyhledat termín Petr Hannig ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Hannig například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petr Hannig

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Petr Hannig? Kdo to byl Petr Hannig? Kdy se narodil Petr Hannig? Kde se narodil Petr Hannig? Petr Hannig se nachází v sekci politici. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Petr Hannig dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Hannig i v jiné kategorii než je politici.