Kdo je to?
Kdo je to Petr Hannig? Životopis Petr Hannig, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Petr Hannig?

Kdo je to Petr Hannig? Stručný životopis

Petr Hannig je zpěvák, vydavatel, producent, skladatel a politik. Několikrát neúspěšně kandidoval do Senátu, Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR i Evropského parlamentu za svou Stranu zdravého rozumu. Je také jedním z kandidátů na pozici prezidenta republiky ve volbách 2018. Před vstupem do politiky byl také úspěšným skladatelem, rozhlasovým redaktorem.
Petr Hannig sám vystupoval s vlastní skupinou Maximum. Vyhledával nové talenty a mnohým z dnešních populárních zpěváků tato spolupráce pomohla k úspěchu. Je autorem většího počtu dodnes oblíbených hitů.Kdo je to Petr Hannig? Životopis Petr Hannig, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Petr Hannig

Národnost: česká
Datum narození: 20. ledna 1946
Místo narození: Ústí nad Labem

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Petr Hannig? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Fenomén? Vzpomněli byste si co znamená slovo Region? Pamatujete si definici pojmu Hip hop? Víte co je Virus Zika?

Klíčová slova: Petr Hannig, synonymum, kdo je Petr Hannig?, pojem, původ slova, význam, slovo, wiki, přesný význam, heslo, význam slova, formulace, přesný výraz, etymologie, kdo to je, odborný výraz

Pojem Petr Hannig je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Petr Hannig zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Petr Hannig ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Petr Hannig ve vyhledávači Yandex

Najít termín Petr Hannig ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Petr Hannig v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Hannig například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Petr Hannig? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Petr Hannig? Kdo to byl Petr Hannig? Kdy se narodil Petr Hannig? Kde se narodil Petr Hannig? Petr Hannig je v sekci politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Petr Hannig třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Hannig i v jiné kategorii než je politici.