Kdo je to?
Kdo je to Petr Hannig? Životopis Petr Hannig, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Petr Hannig?

Kdo je to Petr Hannig? Stručný životopis

Petr Hannig je zpěvák, vydavatel, producent, skladatel a politik. Několikrát neúspěšně kandidoval do Senátu, Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR i Evropského parlamentu za svou Stranu zdravého rozumu. Je také jedním z kandidátů na pozici prezidenta republiky ve volbách 2018. Před vstupem do politiky byl také úspěšným skladatelem, rozhlasovým redaktorem.
Petr Hannig sám vystupoval s vlastní skupinou Maximum. Vyhledával nové talenty a mnohým z dnešních populárních zpěváků tato spolupráce pomohla k úspěchu. Je autorem většího počtu dodnes oblíbených hitů.Kdo je to Petr Hannig? Životopis Petr Hannig, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Petr Hannig

Národnost: česká
Datum narození: 20. ledna 1946
Místo narození: Ústí nad Labem

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Petr Hannig sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Estrogen? Rozumíte pojmu Libreto? Pamatujete si definici pojmu Adekvátní? Znáte pojem Plagiát?

Klíčová slova: přesný výraz, politici, popis, význam slova, informace, heslo, co je to Petr Hannig?, kdo je Petr Hannig?, vysvětlení, etymologie, význam pojmu, původ slova, odborný výraz, co znamená, definice, Petr Hannig

Pojem Petr Hannig je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat termín Petr Hannig ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Petr Hannig na Google.cz

Najít výraz Petr Hannig v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Petr Hannig ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Hannig například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Petr Hannig? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Petr Hannig? Kdo to byl Petr Hannig? Kdy se narodil Petr Hannig? Kde se narodil Petr Hannig? Petr Hannig se nachází v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Petr Hannig kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Hannig i v jiné kategorii než je politici.