Kdo je to?
Kdo je to Petr Hannig? Životopis Petr Hannig, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Petr Hannig?

Kdo je to Petr Hannig? Stručný životopis

Petr Hannig je zpěvák, vydavatel, producent, skladatel a politik. Několikrát neúspěšně kandidoval do Senátu, Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR i Evropského parlamentu za svou Stranu zdravého rozumu. Je také jedním z kandidátů na pozici prezidenta republiky ve volbách 2018. Před vstupem do politiky byl také úspěšným skladatelem, rozhlasovým redaktorem.
Petr Hannig sám vystupoval s vlastní skupinou Maximum. Vyhledával nové talenty a mnohým z dnešních populárních zpěváků tato spolupráce pomohla k úspěchu. Je autorem většího počtu dodnes oblíbených hitů.Kdo je to Petr Hannig? Životopis Petr Hannig, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Petr Hannig

Národnost: česká
Datum narození: 20. ledna 1946
Místo narození: Ústí nad Labem

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Petr Hannig? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Estrogen? Vzpomněli byste si na význam slova Florbal? Pamatujete si definici pojmu Adekvátní? Znáte definici termínu Adekvátní?

Klíčová slova: přesný význam, wiki, význam slova, definice, etymologie, politici, odborný výraz, přesný výraz, termín, kdo to je, Petr Hannig, formulace, význam pojmu, slovo, heslo, synonymum

Pojem Petr Hannig je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Petr Hannig

Hledat pojem Petr Hannig ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Petr Hannig ve Wikislovníku

Najít pojem Petr Hannig ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Petr Hannig ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Hannig například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Petr Hannig?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Petr Hannig? Kdo to byl Petr Hannig? Kdy se narodil Petr Hannig? Kde se narodil Petr Hannig? Petr Hannig je v kategorii politici. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Petr Hannig kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Hannig i v jiné kategorii než je politici.