Kdo je to?
Kdo je to Jolana Voldánová? Životopis Jolana Voldánová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jolana Voldánová?

Kdo je to Jolana Voldánová? Stručný životopis

Jolana Voldánová je známá česká moderátorka. Věnuje se práci výhradně v rozhlase a televizi. Po gymnáziu chtěla studovat na DAMU, ale u zkoušek nebyla úspěšná. Začala pracovat v rozhlase, později pak v České televizi. Zde byla moderátorkou událostí. Po odchodu z České televize nastoupila do Českého rozhlasu Pardubice, kde si do vlastní show Rande s Jolanou zve zajímavé osobnosti z této oblasti. Moderuje také pořad Je jaká je na Českém rozhlasu Dvojka a se známými osobnostmi hovoří v pořadu Kafe s Jolanou na serveru Aktuálně.cz.
Jolana Voldánová ztvárnila i menší filmové a seriálové role.Kdo je to Jolana Voldánová? Životopis Jolana Voldánová, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Jolana Voldánová

Národnost: česká
Datum narození: 12. ledna 1969
Místo narození: Pardubice

Sdílejte tuto stránku s osobností Jolana Voldánová se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Alergie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Trichomoniáza? Víte co je Poslední zvonění? Víte co je Fortnite?

Klíčová slova: význam, význam slova, informace, etymologie, lexikon, Jolana Voldánová, přesný význam, přesný výraz, synonymum, pojem, definice, popis, wiki, co znamená, co je to Jolana Voldánová?, odborný výraz

Pojem Jolana Voldánová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít slovo Jolana Voldánová ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Jolana Voldánová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Jolana Voldánová na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jolana Voldánová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jolana Voldánová například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jolana Voldánová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jolana Voldánová? Kdo to byl Jolana Voldánová? Kdy se narodil Jolana Voldánová? Kde se narodil Jolana Voldánová? Jolana Voldánová je v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jolana Voldánová řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jolana Voldánová i v jiné kategorii než je novináři.