Kdo je to?
Kdo je to Jolana Voldánová? Životopis Jolana Voldánová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jolana Voldánová?

Kdo je to Jolana Voldánová? Stručný životopis

Jolana Voldánová je známá česká moderátorka. Věnuje se práci výhradně v rozhlase a televizi. Po gymnáziu chtěla studovat na DAMU, ale u zkoušek nebyla úspěšná. Začala pracovat v rozhlase, později pak v České televizi. Zde byla moderátorkou událostí. Po odchodu z České televize nastoupila do Českého rozhlasu Pardubice, kde si do vlastní show Rande s Jolanou zve zajímavé osobnosti z této oblasti. Moderuje také pořad Je jaká je na Českém rozhlasu Dvojka a se známými osobnostmi hovoří v pořadu Kafe s Jolanou na serveru Aktuálně.cz.
Jolana Voldánová ztvárnila i menší filmové a seriálové role.Kdo je to Jolana Voldánová? Životopis Jolana Voldánová, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Jolana Voldánová

Národnost: česká
Datum narození: 12. ledna 1969
Místo narození: Pardubice

Popis osobnosti Jolana Voldánová můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Rámcová smlouva? Rozumíte pojmu DLNA? Víte co je Lymfom? Znáte pojem Libertarianismus?

Klíčová slova: pojem, kdo je Jolana Voldánová?, synonymum, wiki, termín, co je to Jolana Voldánová?, popis, význam slova, přesný výraz, lexikon, vysvětlení, význam pojmu, novináři, formulace, význam, kdo to je

Pojem Jolana Voldánová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít frázi Jolana Voldánová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Jolana Voldánová ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Jolana Voldánová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Jolana Voldánová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jolana Voldánová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jolana Voldánová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jolana Voldánová? Kdo to byl Jolana Voldánová? Kdy se narodil Jolana Voldánová? Kde se narodil Jolana Voldánová? Jolana Voldánová se nachází v sekci novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Jolana Voldánová např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jolana Voldánová i v jiné kategorii než je novináři.