Kdo je to?
Kdo je to Jolana Voldánová? Životopis Jolana Voldánová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jolana Voldánová?

Kdo je to Jolana Voldánová? Stručný životopis

Jolana Voldánová je známá česká moderátorka. Věnuje se práci výhradně v rozhlase a televizi. Po gymnáziu chtěla studovat na DAMU, ale u zkoušek nebyla úspěšná. Začala pracovat v rozhlase, později pak v České televizi. Zde byla moderátorkou událostí. Po odchodu z České televize nastoupila do Českého rozhlasu Pardubice, kde si do vlastní show Rande s Jolanou zve zajímavé osobnosti z této oblasti. Moderuje také pořad Je jaká je na Českém rozhlasu Dvojka a se známými osobnostmi hovoří v pořadu Kafe s Jolanou na serveru Aktuálně.cz.
Jolana Voldánová ztvárnila i menší filmové a seriálové role.Kdo je to Jolana Voldánová? Životopis Jolana Voldánová, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Jolana Voldánová

Národnost: česká
Datum narození: 12. ledna 1969
Místo narození: Pardubice

Zaujala vás biografie osobnosti Jolana Voldánová? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Alergie? Znáte pojem Filipojakubská noc? Víte co je Poslední zvonění? Vzpomenete si na definici slova Ostrov?

Klíčová slova: vysvětlení, význam, původ slova, formulace, co je to Jolana Voldánová?, kdo to je, význam slova, Jolana Voldánová, popis, informace, lexikon, novináři, přesný výraz, slovo, kdo je Jolana Voldánová?, termín

Pojem Jolana Voldánová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Jolana Voldánová ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jolana Voldánová ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Jolana Voldánová ve Wikipedii

Hledat heslo Jolana Voldánová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jolana Voldánová například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Jolana Voldánová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jolana Voldánová? Kdo to byl Jolana Voldánová? Kdy se narodil Jolana Voldánová? Kde se narodil Jolana Voldánová? Jolana Voldánová se nachází v kategorii novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Jolana Voldánová dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jolana Voldánová i v jiné kategorii než je novináři.