Kdo je to?
Kdo je to Jolana Voldánová? Životopis Jolana Voldánová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jolana Voldánová?

Kdo je to Jolana Voldánová? Stručný životopis

Jolana Voldánová je známá česká moderátorka. Věnuje se práci výhradně v rozhlase a televizi. Po gymnáziu chtěla studovat na DAMU, ale u zkoušek nebyla úspěšná. Začala pracovat v rozhlase, později pak v České televizi. Zde byla moderátorkou událostí. Po odchodu z České televize nastoupila do Českého rozhlasu Pardubice, kde si do vlastní show Rande s Jolanou zve zajímavé osobnosti z této oblasti. Moderuje také pořad Je jaká je na Českém rozhlasu Dvojka a se známými osobnostmi hovoří v pořadu Kafe s Jolanou na serveru Aktuálně.cz.
Jolana Voldánová ztvárnila i menší filmové a seriálové role.Kdo je to Jolana Voldánová? Životopis Jolana Voldánová, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Jolana Voldánová

Národnost: česká
Datum narození: 12. ledna 1969
Místo narození: Pardubice

Tento text (Jolana Voldánová) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Acylpyrin? Znáte definici termínu Skype? Víte co je Umělý kámen? Pamatujete si definici pojmu Efedrin?

Klíčová slova: heslo, odborný výraz, vysvětlení, termín, význam pojmu, slovo, informace, novináři, formulace, popis, co je to Jolana Voldánová?, kdo to je, význam slova, lexikon, Jolana Voldánová, synonymum

Pojem Jolana Voldánová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jolana Voldánová doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo Jolana Voldánová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Jolana Voldánová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Jolana Voldánová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Jolana Voldánová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jolana Voldánová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Jolana Voldánová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jolana Voldánová? Kdo to byl Jolana Voldánová? Kdy se narodil Jolana Voldánová? Kde se narodil Jolana Voldánová? Jolana Voldánová je v sekci novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jolana Voldánová dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jolana Voldánová i v jiné kategorii než je novináři.