Kdo je to?
Kdo je to Jolana Voldánová? Životopis Jolana Voldánová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Jolana Voldánová?

Kdo je to Jolana Voldánová? Stručný životopis

Jolana Voldánová je známá česká moderátorka. Věnuje se práci výhradně v rozhlase a televizi. Po gymnáziu chtěla studovat na DAMU, ale u zkoušek nebyla úspěšná. Začala pracovat v rozhlase, později pak v České televizi. Zde byla moderátorkou událostí. Po odchodu z České televize nastoupila do Českého rozhlasu Pardubice, kde si do vlastní show Rande s Jolanou zve zajímavé osobnosti z této oblasti. Moderuje také pořad Je jaká je na Českém rozhlasu Dvojka a se známými osobnostmi hovoří v pořadu Kafe s Jolanou na serveru Aktuálně.cz.
Jolana Voldánová ztvárnila i menší filmové a seriálové role.Kdo je to Jolana Voldánová? Životopis Jolana Voldánová, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Jolana Voldánová

Národnost: česká
Datum narození: 12. ledna 1969
Místo narození: Pardubice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jolana Voldánová s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Acylpyrin? Znáte pojem Kontumace? Víte co je Umělý kámen? Vzpomenete si na definici slova Manga?

Klíčová slova: lexikon, popis, termín, význam slova, novináři, kdo to je, co je to Jolana Voldánová?, synonymum, informace, slovo, co znamená, původ slova, pojem, formulace, etymologie, přesný výraz

Pojem Jolana Voldánová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat výraz Jolana Voldánová ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jolana Voldánová ve Wikimedia Commons

Najít výraz Jolana Voldánová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Jolana Voldánová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jolana Voldánová například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jolana Voldánová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jolana Voldánová? Kdo to byl Jolana Voldánová? Kdy se narodil Jolana Voldánová? Kde se narodil Jolana Voldánová? Jolana Voldánová se nachází v sekci novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jolana Voldánová řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jolana Voldánová i v jiné kategorii než je novináři.