Kdo je to?
Kdo je Ondřej Studénka? Životopis Ondřej Studénka, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Ondřej Studénka

Kdo je Ondřej Studénka? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Ondřej Studénka je hercem Městského divadla Brno. Po gymnáziu v Kroměříži navštěvoval Fakultu sportovních studií v Brně a souběžně s ní i brněnskou JAMU. Obojí zvládl, protože sportovní fakultu studoval dálkově a o víkendech byl zase omluven z JAMU a věnoval se tělocviku. Mohl by tedy vyučovat děti tělesnou výchovu, vybral si ale divadlo. V posledním ročníku FSPS si totiž uvědomil, že by ho učení nebavilo.
Po absolutoriu na divadelní fakultě měl domluvené angažmá v plzeňském divadle J. K. Tyla. Zúčastnil se ale i konkurzu do Městského divadla v Brně, vyhrál ho a nakonec se rozhodl zůstat na Moravě. Na své domovské scéně se věnuje především muzikálům, protože velmi rád tančí. Tanci se věnoval už během studií. Jako člen vojenského uměleckého souboru Ondráš procestoval skoro celý svět, včetně dvouměsíčního turné po Japonsku. Vídat ho tedy můžeme především na hudební scéně Městského divadla například v muzikálech Pretty Woman, Jana Eyrová, Horečka sobotní noci nebo v činohře Světáci.
Nejvíce ho zatím proslavila role učitele Prokopa Junka v nekonečném seriálu televize Nova - Ulice. Vidět jsme ho ale mohli i na Primě v Modrém kódu nebo Krejzových. Na svou velkou roli Ondřej Studénka teprve čeká.
Láska ke sportu mu však zůstala. Dlouhá léta hrál závodně fotbal za jeden moravský B tým. Rád také běhá, jezdí na kole, hraje tenis a leze po skalách. V roce 2018 strávil tři týdny v Himaláji a vystoupal až pod Mount Everest do míst, kam se ještě běžný člověk dokáže dostat. S manželkou Evelínou, se kterou se seznámil v brněnském divadle, vychovává tři děti.Kdo je Ondřej Studénka? Životopis Ondřej Studénka, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Ondřej Studénka

Národnost: česká
Datum narození: 7. listopadu 1985
Místo narození: obec Vnorovy, okres Hodonín

Popis osobnosti Ondřej Studénka můžete sdílet s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Dozimetr? Pamatujete si definici pojmu Ppm? Vzpomněli byste si na význam slova Nezisková organizace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Aeronet?

Klíčová slova: informace, vysvětlení, zajímavosti, osobnosti, lexikon, místo narození, osobnost, herectví, Ondřej Studénka, životopis, život, herectví, popis, národnost, biografie, kdo je Ondřej Studénka?

Pojem Ondřej Studénka je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat heslo Ondřej Studénka ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Ondřej Studénka na Youtube

Najít výraz Ondřej Studénka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Ondřej Studénka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Ondřej Studénka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Studénka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Ondřej Studénka?

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Ondřej Studénka? Kdy se narodil Ondřej Studénka? Kde se narodil Ondřej Studénka? Ondřej Studénka patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, žena lilie, ondřej Studénka, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Ondřej Studénka kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Studénka i v jiné kategorii než je herectví.