Kdo je to?
Kdo je Ondřej Studénka? Životopis Ondřej Studénka, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Ondřej Studénka?

Kdo je Ondřej Studénka? Životopis, informace, biografie, herectví

Ondřej Studénka je hercem Městského divadla Brno. Po gymnáziu v Kroměříži navštěvoval Fakultu sportovních studií v Brně a souběžně s ní i brněnskou JAMU. Obojí zvládl, protože sportovní fakultu studoval dálkově a o víkendech byl zase omluven z JAMU a věnoval se tělocviku. Mohl by tedy vyučovat děti tělesnou výchovu, vybral si ale divadlo. V posledním ročníku FSPS si totiž uvědomil, že by ho učení nebavilo.
Po absolutoriu na divadelní fakultě měl domluvené angažmá v plzeňském divadle J. K. Tyla. Zúčastnil se ale i konkurzu do Městského divadla v Brně, vyhrál ho a nakonec se rozhodl zůstat na Moravě. Na své domovské scéně se věnuje především muzikálům, protože velmi rád tančí. Tanci se věnoval už během studií. Jako člen vojenského uměleckého souboru Ondráš procestoval skoro celý svět, včetně dvouměsíčního turné po Japonsku. Vídat ho tedy můžeme především na hudební scéně Městského divadla například v muzikálech Pretty Woman, Jana Eyrová, Horečka sobotní noci nebo v činohře Světáci.
Nejvíce ho zatím proslavila role učitele Prokopa Junka v nekonečném seriálu televize Nova - Ulice. Vidět jsme ho ale mohli i na Primě v Modrém kódu nebo Krejzových. Na svou velkou roli Ondřej Studénka teprve čeká.
Láska ke sportu mu však zůstala. Dlouhá léta hrál závodně fotbal za jeden moravský B tým. Rád také běhá, jezdí na kole, hraje tenis a leze po skalách. V roce 2018 strávil tři týdny v Himaláji a vystoupal až pod Mount Everest do míst, kam se ještě běžný člověk dokáže dostat. S manželkou Evelínou, se kterou se seznámil v brněnském divadle, vychovává tři děti.Kdo je Ondřej Studénka? Životopis Ondřej Studénka, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Ondřej Studénka

Národnost: česká
Datum narození: 7. listopadu 1985
Místo narození: obec Vnorovy, okres Hodonín

Líbí se stručný životopis s osobou Ondřej Studénka? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Invaze? Víte, co je to Aspartam? Vzpomněli byste si na význam slova Čtenářský deník? Rozumíte pojmu Bronz?

Klíčová slova: narození, životopis, herectví, Ondřej Studénka, wikipedie, popis, kdo je Ondřej Studénka?, život, informace, wiki, biografie, datum narození, zajímavosti, Ondřej Studénka, vysvětlení, kde se narodil Ondřej Studénka?

Pojem Ondřej Studénka je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ondřej Studénka ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Ondřej Studénka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Ondřej Studénka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Ondřej Studénka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Ondřej Studénka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Studénka například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Ondřej Studénka? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Ondřej Studénka? Kdy se narodil Ondřej Studénka? Kde se narodil Ondřej Studénka? Ondřej Studénka je v sekci Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Ondřej Studénka dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Studénka i v jiné kategorii než je herectví.