Kdo je to?
Kdo je to Jim Carrey? Životopis Jim Carrey, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jim Carrey?

Kdo je to Jim Carrey? Stručný životopis

Jim Carrey je herec, komik, hudebník, scénárista, producent, malíř, karikaturista, který se proslavil především svými energickými výkony v různých groteskách. Prosadil se nejdříve v Americe hlavními rolemi ve filmech Ace Ventura, zvířecí detektiv, Blbý a blbější, Maska, Lhář, lhář a dalších. Získal Zlatý glóbus za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli.
Komedie s Grinchem, Božský Bruce a další filmy přinesly Jimu Carreyovi nominace na cenu BAFTA.Kdo je to Jim Carrey? Životopis Jim Carrey, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Jim Carrey

Národnost: USA
Datum narození: 17. ledna 1962
Místo narození: Newmarket

Zaujala vás biografie osobnosti Jim Carrey? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Elaborát? Víte co je Developer? Vzpomněli byste si co znamená slovo Podcast? Vzpomněli byste si co označuje výraz Reiki?

Klíčová slova: původ slova, popis, informace, pojem, přesný výraz, význam, wiki, slovo, popis, etymologie, kdo to je, kdo je Jim Carrey?, formulace, synonymum, herectví, heslo

Pojem Jim Carrey je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat pojem Jim Carrey ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Jim Carrey v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Jim Carrey ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Jim Carrey ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jim Carrey například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Jim Carrey? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jim Carrey? Kdo to byl Jim Carrey? Kdy se narodil Jim Carrey? Kde se narodil Jim Carrey? Jim Carrey se nachází v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jim Carrey dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jim Carrey i v jiné kategorii než je herectví.