Kdo je to?
Kdo je to Jim Carrey? Životopis Jim Carrey, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jim Carrey?

Kdo je to Jim Carrey? Stručný životopis

Jim Carrey je herec, komik, hudebník, scénárista, producent, malíř, karikaturista, který se proslavil především svými energickými výkony v různých groteskách. Prosadil se nejdříve v Americe hlavními rolemi ve filmech Ace Ventura, zvířecí detektiv, Blbý a blbější, Maska, Lhář, lhář a dalších. Získal Zlatý glóbus za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli.
Komedie s Grinchem, Božský Bruce a další filmy přinesly Jimu Carreyovi nominace na cenu BAFTA.Kdo je to Jim Carrey? Životopis Jim Carrey, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Jim Carrey

Národnost: USA
Datum narození: 17. ledna 1962
Místo narození: Newmarket

Popis osobnosti Jim Carrey můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Autentické víno? Pamatujete si definici pojmu Rivotril? Vzpomněli byste si co znamená slovo Šoufek? Vzpomněli byste si co znamená slovo Notářská úschova?

Klíčová slova: přesný význam, odborný výraz, formulace, etymologie, popis, kdo je Jim Carrey?, Jim Carrey, heslo, kdo to je, definice, synonymum, přesný výraz, co znamená, wiki, pojem, lexikon

Pojem Jim Carrey je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Jim Carrey zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít Jim Carrey ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jim Carrey ve Wikimedia Commons

Najít slovo Jim Carrey ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Jim Carrey na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jim Carrey například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Jim Carrey?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jim Carrey? Kdo to byl Jim Carrey? Kdy se narodil Jim Carrey? Kde se narodil Jim Carrey? Jim Carrey patří do sekce herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jim Carrey například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jim Carrey i v jiné kategorii než je herectví.