Kdo je to?
Kdo je to Ivan Bartoš? Životopis Ivan Bartoš, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Ivan Bartoš?

Kdo je to Ivan Bartoš? Stručný životopis

Ivan Bartoš je politik, původně pracující jako specialista v oblasti infomačních technologií. I přes zapojení do politiky nadále pracuje na projektech zaměřených na kvalitu počítačových dat, datové sklady a manažerské informační systémy. V přednáškách se zabývá autorským právem, bezpečností a informační společností.
Ivan Bartoš je předsedou České pirátské strany a poslancem PS PČR.Kdo je to Ivan Bartoš? Životopis Ivan Bartoš, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Ivan Bartoš

Národnost: česká
Datum narození: 20. března 1980
Místo narození: Jablonec nad Nisou

Sdílejte tuto stránku s osobností Ivan Bartoš s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Playmate? Víte co je Ricochet? Znáte definici termínu HDI? Vzpomněli byste si co označuje výraz Biřmování?

Klíčová slova: význam slova, informace, přesný výraz, původ slova, definice, co je to Ivan Bartoš?, přesný význam, co znamená, wiki, synonymum, význam, odborný výraz, politici, heslo, formulace, Ivan Bartoš

Pojem Ivan Bartoš je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Ivan Bartoš na Youtube

Vyhledat termín Ivan Bartoš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Ivan Bartoš ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Ivan Bartoš ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Bartoš například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Ivan Bartoš? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ivan Bartoš? Kdo to byl Ivan Bartoš? Kdy se narodil Ivan Bartoš? Kde se narodil Ivan Bartoš? Ivan Bartoš je v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Ivan Bartoš kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Bartoš i v jiné kategorii než je politici.