Kdo je to?
Kdo je to Státní pojištěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Státní pojištěnec? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní pojištěnec?

Co znamená a jaký je význam slova Státní pojištěnec?

Státní pojištěnec je jako osoba definován zákonem o veřejném zdravotním pojištění. Jako státní pojištěnec může být označen například příjemce rodičovského příspěvku, důchodce, nezaopatřené dítě, rodiče na mateřské nebo rodičovské dovolené, uchazeči o zaměstnání, příjemci dávek v hmotné nouzi, osoby závislé na péči jiných, invalidní občané, lidé pečující celodenně o děti do 15 let či sloužící v ozbrojených silách nebo příjemci předdůchodu.
Státní pojištěnci jsou povinni dokládat skutečnost, že jsou státními pojištěnci a mají oznamovací povinnost.Kdo je to Státní pojištěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Státní pojištěnec? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Státní pojištěnec s přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Přečin? Víte co je Bílý čaj? Znáte termín Fitness? Vzpomněli byste si co označuje výraz Taklon?

Klíčová slova: heslo, wiki, původ slova, synonymum, formulace, význam, Státní pojištěnec, definice, slovo, wikipedie, státní správa, vysvětlení, lexikon, popis, informace, přesný výraz

Pojem Státní pojištěnec je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Státní pojištěnec

Hledat videa s názvem Státní pojištěnec na Youtube

Najít výraz Státní pojištěnec ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Státní pojištěnec ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Státní pojištěnec ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Státní pojištěnec ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Státní pojištěnec například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Státní pojištěnec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Státní pojištěnec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní pojištěnec? Definice pojmu Státní pojištěnec se nachází v sekci Státní správa

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat informace pojem, definici, text, výrazdejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Státní správa.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?