Kdo je to?
Kdo je to, byl Státní pojištěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní pojištěnec? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní pojištěnec?

Jaký je význam slova Státní pojištěnec? Co to znamená?

Státní pojištěnec je jako osoba definován zákonem o veřejném zdravotním pojištění. Jako státní pojištěnec může být označen například příjemce rodičovského příspěvku, důchodce, nezaopatřené dítě, rodiče na mateřské nebo rodičovské dovolené, uchazeči o zaměstnání, příjemci dávek v hmotné nouzi, osoby závislé na péči jiných, invalidní občané, lidé pečující celodenně o děti do 15 let či sloužící v ozbrojených silách nebo příjemci předdůchodu.
Státní pojištěnci jsou povinni dokládat skutečnost, že jsou státními pojištěnci a mají oznamovací povinnost.Kdo je to, byl Státní pojištěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní pojištěnec? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Státní pojištěnec s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Plankton? Znáte definici termínu Skenování? Znáte termín Epilepsie? Pamatujete si definici pojmu Atrofie?

Klíčová slova: popis, slovo, kdo to je, heslo, co je to Státní pojištěnec?, definice, termín, lexikon, wiki, státní správa, přesný výraz, odborný výraz, význam pojmu, vysvětlení, synonymum, přesný význam

Pojem Státní pojištěnec je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít pojem Státní pojištěnec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Státní pojištěnec ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Státní pojištěnec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Státní pojištěnec na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Státní pojištěnec například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Státní pojištěnec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Státní pojištěnec? Kdo to byl Státní pojištěnec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní pojištěnec? Definice pojmu Státní pojištěnec se nachází v kategorii státní správa. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, text, definici, třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Státní pojištěnec i jinde než v sekci než v státní správa.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?