Kdo je to?
Kdo je to, byl Státní pojištěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní pojištěnec? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní pojištěnec?

Jaký je význam slova Státní pojištěnec? Co to znamená?

Státní pojištěnec je jako osoba definován zákonem o veřejném zdravotním pojištění. Jako státní pojištěnec může být označen například příjemce rodičovského příspěvku, důchodce, nezaopatřené dítě, rodiče na mateřské nebo rodičovské dovolené, uchazeči o zaměstnání, příjemci dávek v hmotné nouzi, osoby závislé na péči jiných, invalidní občané, lidé pečující celodenně o děti do 15 let či sloužící v ozbrojených silách nebo příjemci předdůchodu.
Státní pojištěnci jsou povinni dokládat skutečnost, že jsou státními pojištěnci a mají oznamovací povinnost.Kdo je to, byl Státní pojištěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní pojištěnec? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Státní pojištěnec? Potom se podělte s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Audit? Pamatujete si definici pojmu Cartridge? Znáte termín Šek? Vzpomněli byste si co znamená slovo Banka?

Klíčová slova: synonymum, kdo to je, formulace, popis, co je to Státní pojištěnec?, kdo je Státní pojištěnec?, definice, původ slova, odborný výraz, slovo, heslo, informace, etymologie, přesný význam, význam pojmu, lexikon

Pojem Státní pojištěnec je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat termín Státní pojištěnec ve Wikipedii

Vyhledat pojem Státní pojištěnec na Google.cz

Vyhledat heslo Státní pojištěnec ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Státní pojištěnec ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Státní pojištěnec například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Státní pojištěnec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Státní pojištěnec? Kdo to byl Státní pojištěnec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní pojištěnec? Definice pojmu Státní pojištěnec patří do sekce státní správa. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Státní pojištěnec i jinde než v sekci než v státní správa.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?