Kdo je to?
Kdo je to Státní pojištěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Státní pojištěnec? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní pojištěnec?

Jaký je význam slova Státní pojištěnec? Co to znamená?

Státní pojištěnec je jako osoba definován zákonem o veřejném zdravotním pojištění. Jako státní pojištěnec může být označen například příjemce rodičovského příspěvku, důchodce, nezaopatřené dítě, rodiče na mateřské nebo rodičovské dovolené, uchazeči o zaměstnání, příjemci dávek v hmotné nouzi, osoby závislé na péči jiných, invalidní občané, lidé pečující celodenně o děti do 15 let či sloužící v ozbrojených silách nebo příjemci předdůchodu.
Státní pojištěnci jsou povinni dokládat skutečnost, že jsou státními pojištěnci a mají oznamovací povinnost.Kdo je to Státní pojištěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Státní pojištěnec? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Státní pojištěnec? Potom se podělte s kolegy prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu SAP? Pamatujete si definici pojmu Operační paměť? Znáte termín Mentoring? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bowling?

Klíčová slova: odborný výraz, původ slova, formulace, pojem, přesný výraz, co znamená, státní správa, synonymum, význam pojmu, význam slova, termín, přesný význam, státní správa, Státní pojištěnec, Státní pojištěnec, význam

Pojem Státní pojištěnec je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat výraz Státní pojištěnec na Google obrázcích

Vyhledat termín Státní pojištěnec ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Státní pojištěnec ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Státní pojištěnec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Státní pojištěnec na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Státní pojištěnec například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Státní pojištěnec

Právě jste zjistili Kdo je to Státní pojištěnec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní pojištěnec? Definice pojmu Státní pojištěnec je v sekci Státní správa

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Vyzkoušejte nalézt pojem, slovo, termín, definici kupř. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než státní správa).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?