Kdo je to?
Kdo je to, byl Státní pojištěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní pojištěnec? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní pojištěnec?

Jaký je význam slova Státní pojištěnec? Co to znamená?

Státní pojištěnec je jako osoba definován zákonem o veřejném zdravotním pojištění. Jako státní pojištěnec může být označen například příjemce rodičovského příspěvku, důchodce, nezaopatřené dítě, rodiče na mateřské nebo rodičovské dovolené, uchazeči o zaměstnání, příjemci dávek v hmotné nouzi, osoby závislé na péči jiných, invalidní občané, lidé pečující celodenně o děti do 15 let či sloužící v ozbrojených silách nebo příjemci předdůchodu.
Státní pojištěnci jsou povinni dokládat skutečnost, že jsou státními pojištěnci a mají oznamovací povinnost.Kdo je to, byl Státní pojištěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní pojištěnec? Lidé, státní správa

Sdílejte tuto stránku se slovem Státní pojištěnec s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Audit? Víte, co je to Demi-glace? Znáte termín Šek? Rozumíte pojmu Disponibilní zůstatek?

Klíčová slova: význam pojmu, význam slova, popis, popis, formulace, význam, heslo, státní správa, synonymum, původ slova, vysvětlení, kdo to je, pojem, co je to Státní pojištěnec?, odborný výraz, kdo je Státní pojištěnec?

Pojem Státní pojištěnec je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat heslo Státní pojištěnec na Google.cz

Vyhledat výraz Státní pojištěnec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Státní pojištěnec ve Wikipedii

Vyhledat slovo Státní pojištěnec ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Státní pojištěnec například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Státní pojištěnec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Státní pojištěnec? Kdo to byl Státní pojištěnec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní pojištěnec? Definice pojmu Státní pojištěnec je v sekci státní správa. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Státní pojištěnec hledat i v jiných kategoriích (než státní správa).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?