Kdo je to?
Kdo je to, byl Státní pojištěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní pojištěnec? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní pojištěnec?

Jaký je význam slova Státní pojištěnec? Co to znamená?

Státní pojištěnec je jako osoba definován zákonem o veřejném zdravotním pojištění. Jako státní pojištěnec může být označen například příjemce rodičovského příspěvku, důchodce, nezaopatřené dítě, rodiče na mateřské nebo rodičovské dovolené, uchazeči o zaměstnání, příjemci dávek v hmotné nouzi, osoby závislé na péči jiných, invalidní občané, lidé pečující celodenně o děti do 15 let či sloužící v ozbrojených silách nebo příjemci předdůchodu.
Státní pojištěnci jsou povinni dokládat skutečnost, že jsou státními pojištěnci a mají oznamovací povinnost.Kdo je to, byl Státní pojištěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní pojištěnec? Lidé, státní správa

Tento text (Státní pojištěnec) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Plankton? Víte co je Účetní závěrka? Znáte termín Epilepsie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mikrocefalie?

Klíčová slova: odborný výraz, vysvětlení, etymologie, Státní pojištěnec, lexikon, popis, informace, kdo je Státní pojištěnec?, pojem, slovo, původ slova, popis, přesný význam, co znamená, přesný výraz, formulace

Pojem Státní pojištěnec je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat frázi Státní pojištěnec ve Wikipedii

Hledat termín Státní pojištěnec ve Wikislovníku

Vyhledat termín Státní pojištěnec ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Státní pojištěnec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Státní pojištěnec například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Státní pojištěnec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Státní pojištěnec? Kdo to byl Státní pojištěnec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní pojištěnec? Definice pojmu Státní pojištěnec je v kategorii státní správa. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Státní pojištěnec i v jiných kategoriích (než státní správa).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?