Kdo je to?
Kdo je to Státní pojištěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Státní pojištěnec? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní pojištěnec?

Jaký je význam slova Státní pojištěnec? Co to znamená?

Státní pojištěnec je jako osoba definován zákonem o veřejném zdravotním pojištění. Jako státní pojištěnec může být označen například příjemce rodičovského příspěvku, důchodce, nezaopatřené dítě, rodiče na mateřské nebo rodičovské dovolené, uchazeči o zaměstnání, příjemci dávek v hmotné nouzi, osoby závislé na péči jiných, invalidní občané, lidé pečující celodenně o děti do 15 let či sloužící v ozbrojených silách nebo příjemci předdůchodu.
Státní pojištěnci jsou povinni dokládat skutečnost, že jsou státními pojištěnci a mají oznamovací povinnost.Kdo je to Státní pojištěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Státní pojištěnec? Lidé, státní správa

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu SAP? Víte co je Síto? Znáte termín Mentoring? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vigilie?

Klíčová slova: pojem, význam, Státní pojištěnec, přesný význam, odborný výraz, státní správa, slovo, vysvětlení, přesný výraz, etymologie, Státní pojištěnec, lexikon, informace, co znamená, wikipedie, heslo

Pojem Státní pojištěnec je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Státní pojištěnec zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Státní pojištěnec na Youtube

Hledat pojem Státní pojištěnec ve vyhledávači Yahoo

Hledat výraz Státní pojištěnec ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Státní pojištěnec ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Státní pojištěnec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Státní pojištěnec například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Státní pojištěnec, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Státní pojištěnec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní pojištěnec? Definice pojmu Státní pojištěnec patří do kategorie Státní správa

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než státní správa.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?