Kdo je to?
Kdo je to, byl Státní pojištěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní pojištěnec? Lidé, státní správa

Kdo je to Státní pojištěnec?

Jaký je význam slova Státní pojištěnec? Co to znamená?

Státní pojištěnec je jako osoba definován zákonem o veřejném zdravotním pojištění. Jako státní pojištěnec může být označen například příjemce rodičovského příspěvku, důchodce, nezaopatřené dítě, rodiče na mateřské nebo rodičovské dovolené, uchazeči o zaměstnání, příjemci dávek v hmotné nouzi, osoby závislé na péči jiných, invalidní občané, lidé pečující celodenně o děti do 15 let či sloužící v ozbrojených silách nebo příjemci předdůchodu.
Státní pojištěnci jsou povinni dokládat skutečnost, že jsou státními pojištěnci a mají oznamovací povinnost.Kdo je to, byl Státní pojištěnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Státní pojištěnec? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Státní pojištěnec? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu SAP? Znáte pojem Aperitiv? Znáte termín Yogi? Vzpomenete si na definici slova Avon?

Klíčová slova: termín, státní správa, informace, popis, co znamená, pojem, kdo je Státní pojištěnec?, co je to Státní pojištěnec?, význam pojmu, wiki, význam slova, etymologie, definice, Státní pojištěnec, formulace, synonymum

Pojem Státní pojištěnec je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat slovo Státní pojištěnec ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Státní pojištěnec ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Státní pojištěnec ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Státní pojištěnec ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Státní pojištěnec například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Státní pojištěnec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Státní pojištěnec? Kdo to byl Státní pojištěnec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Státní pojištěnec? Definice pojmu Státní pojištěnec je v kategorii státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Státní pojištěnec hledat i v jiných kategoriích (než státní správa).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?