Kdo je to?
Kdo je to, byl Etnograf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Etnograf? Lidé, profese

Kdo je to Etnograf?

Co znamená a jaký je význam slova Etnograf?

Etnograf je člověk vzdělaný v oboru česky nazývaném národopis (etnografie). Předmětem zkoumání etnografie jsou zvyky, umění, folklor, tradice a společenské uspořádání v různých lidských společnostech. Většinou se zabývá skupinami na starším stupni vývoje (sem patří např. různí afričtí a jihoameričtí domorodci, obyvatelé tichomořských ostrovů atd.).Kdo je to, byl Etnograf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Etnograf? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Etnograf? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Lumbálka? Znáte termín Kurkuma? Znáte definici termínu Individualismus? Víte, co je to Promoce?

Klíčová slova: Etnograf, synonymum, kdo je Etnograf?, termín, co znamená, původ slova, přesný výraz, heslo, profese, význam slova, informace, význam pojmu, kdo to je, co je to Etnograf?, vysvětlení, wiki

Pojem Etnograf je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat slovo Etnograf ve Wikipedii

Najít heslo Etnograf ve vyhledávači Qwant

Najít termín Etnograf ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Etnograf na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Etnograf například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Etnograf, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Etnograf? Kdo to byl Etnograf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Etnograf? Definice pojmu Etnograf se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Etnograf hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.