Kdo je to?
Kdo je to, byl Etnograf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Etnograf? Lidé, profese

Kdo je to Etnograf?

Co znamená a jaký je význam slova Etnograf?

Etnograf je člověk vzdělaný v oboru česky nazývaném národopis (etnografie). Předmětem zkoumání etnografie jsou zvyky, umění, folklor, tradice a společenské uspořádání v různých lidských společnostech. Většinou se zabývá skupinami na starším stupni vývoje (sem patří např. různí afričtí a jihoameričtí domorodci, obyvatelé tichomořských ostrovů atd.).Kdo je to, byl Etnograf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Etnograf? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Etnograf? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Alibismus? Znáte definici termínu Byrokracie? Znáte definici termínu Facebook? Pamatujete si definici pojmu Jádrová omítka?

Klíčová slova: Etnograf, vysvětlení, co je to Etnograf?, odborný výraz, heslo, formulace, původ slova, wiki, informace, přesný význam, definice, co znamená, termín, popis, význam pojmu, lexikon

Pojem Etnograf je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat heslo Etnograf ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Etnograf ve Wikipedii

Vyhledat pojem Etnograf ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Etnograf ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Etnograf například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Etnograf? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Etnograf? Kdo to byl Etnograf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Etnograf? Definice pojmu Etnograf se nachází v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupříkladu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.