Kdo je to?
Kdo je to Farář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Farář? Lidé, křesťanství

Farář

Co znamená a jaký je význam slova Farář?

Farář je označení z řečtiny pro člověka, který vede farnost a má na starosti farní bohoslužby. Církevní právo jasně vymezuje práva a povinnosti této osoby. V evangelické církvi faráře volí farnost, v katolické církvi jmenuje faráře biskup.
Farář v evangelické církvi je teolog, v ostatních církvích se musí jednat o kněze. Odvolán může být pouze biskupem. Je zodpovědný za duchovní i ekonomickou správu svěřené farnosti.Kdo je to Farář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Farář? Lidé, křesťanství

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Tejpování? Víte co je Kostní dřeň? Víte co je Pařížská káva? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kybernetický útok?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, přesný výraz, přesný výraz, synonymum, význam slova, pojem, definice, wiki, význam pojmu, původ slova, lexikon, informace, wikipedie, odborný výraz, formulace

Pojem Farář je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Farář

Hledat slovo Farář ve Wikipedii

Najít slovo Farář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Farář na Google obrázcích

Hledat frázi Farář ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Farář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Farář například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Google obrázcích nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Farář, definice, vysvětlení pojmu

Teď už víte Kdo je to Farář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Farář? Definice pojmu Farář patří do kategorie Křesťanství

Kategorie křesťanství, anděl, farář, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Farář v jiné sekci než křesťanství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.