Kdo je to?
Kdo je to Farář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Farář? Lidé, křesťanství

Kdo je to Farář?

Jaký je význam slova Farář? Co to znamená?

Farář je označení z řečtiny pro člověka, který vede farnost a má na starosti farní bohoslužby. Církevní právo jasně vymezuje práva a povinnosti této osoby. V evangelické církvi faráře volí farnost, v katolické církvi jmenuje faráře biskup.
Farář v evangelické církvi je teolog, v ostatních církvích se musí jednat o kněze. Odvolán může být pouze biskupem. Je zodpovědný za duchovní i ekonomickou správu svěřené farnosti.Kdo je to Farář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Farář? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Farář s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Nick? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zirkon? Víte co je Hygiena? Znáte termín Hematom?

Klíčová slova: etymologie, význam, slovo, popis, Farář, přesný výraz, formulace, Farář, heslo, vysvětlení, význam pojmu, význam slova, přesný význam, křesťanství, lexikon, informace

Pojem Farář je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat slovo Farář na Google.cz

Hledat videa s názvem Farář na Youtube

Najít výraz Farář ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Farář ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Farář ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Farář například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Farář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Farář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Farář? Definice pojmu Farář patří do sekce Křesťanství

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, text, termín, pojem dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.