Kdo je to?
Kdo je to, byl Farář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farář? Lidé, křesťanství

Kdo je to Farář?

Co znamená a jaký je význam slova Farář?

Farář je označení z řečtiny pro člověka, který vede farnost a má na starosti farní bohoslužby. Církevní právo jasně vymezuje práva a povinnosti této osoby. V evangelické církvi faráře volí farnost, v katolické církvi jmenuje faráře biskup.
Farář v evangelické církvi je teolog, v ostatních církvích se musí jednat o kněze. Odvolán může být pouze biskupem. Je zodpovědný za duchovní i ekonomickou správu svěřené farnosti.Kdo je to, byl Farář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farář? Lidé, křesťanství

Sdílejte tuto stránku se slovem Farář s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Nick? Vzpomněli byste si na význam slova Slaňování? Víte co je Phishing? Znáte definici termínu Charakter?

Klíčová slova: co znamená, etymologie, definice, kdo to je, informace, lexikon, formulace, wiki, popis, vysvětlení, přesný význam, slovo, význam pojmu, Farář, pojem, kdo je Farář?

Pojem Farář je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz Farář ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Farář ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Farář ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Farář ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Farář například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Farář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Farář? Kdo to byl Farář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Farář? Definice pojmu Farář je v kategorii křesťanství. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Farář i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.