Kdo je to?
Kdo je to, byl Farář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farář? Lidé, křesťanství

Kdo je to Farář?

Co znamená a jaký je význam slova Farář?

Farář je označení z řečtiny pro člověka, který vede farnost a má na starosti farní bohoslužby. Církevní právo jasně vymezuje práva a povinnosti této osoby. V evangelické církvi faráře volí farnost, v katolické církvi jmenuje faráře biskup.
Farář v evangelické církvi je teolog, v ostatních církvích se musí jednat o kněze. Odvolán může být pouze biskupem. Je zodpovědný za duchovní i ekonomickou správu svěřené farnosti.Kdo je to, byl Farář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Farář? Lidé, křesťanství

Sdílejte tuto stránku se slovem Farář s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Wap? Vzpomenete si na definici slova Hermafrodit? Víte co je Počítač? Vzpomněli byste si na význam slova Věcné břemeno?

Klíčová slova: synonymum, význam slova, wiki, popis, co znamená, kdo to je, vysvětlení, informace, co je to Farář?, definice, etymologie, přesný význam, význam, popis, přesný výraz, lexikon

Pojem Farář je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Farář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Farář na Google.cz

Vyhledat termín Farář ve Wikislovníku

Hledat frázi Farář ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Farář například ve videích na Youtube, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Farář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Farář? Kdo to byl Farář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Farář? Definice pojmu Farář je v sekci křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než křesťanství.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.