Kdo je to?
Kdo je to, byl Kat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kat? Lidé, profese

Kdo je to Kat?

Co znamená a jaký je význam slova Kat?

Kat je povolání osoby, která prováděla popravy těch, kteří byli odsouzeni k trestu smrti, popřípadě mučila vězně při výslechu. Nazývá se také popravčím. Funkce kata byla velmi významná především v době středověku, kdy kata mělo každé větší město. Kat mohl být pověřen výkonem dalších činností, uklízením kanálů nebo pracovat jako pohodný.
Osoba tohoto povolání měla původně ve společnosti velmi nízkou hodnotu, tento postoj se časem měnil.Kdo je to, byl Kat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kat? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kat sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Čtečka knih? Rozumíte pojmu Družstevní byt? Vzpomněli byste si co označuje výraz KWh? Znáte pojem ISO?

Klíčová slova: přesný význam, význam pojmu, Kat, popis, původ slova, synonymum, kdo to je, heslo, pojem, profese, co znamená, termín, slovo, informace, význam slova, kdo je Kat?

Pojem Kat je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat heslo Kat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Kat ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Kat ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kat ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kat například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Kat? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kat? Kdo to byl Kat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kat? Definice pojmu Kat se nachází v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.