Kdo je to?
Kdo je to Kat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kat? Lidé, profese

Kdo je to Kat?

Co znamená a jaký je význam slova Kat?

Kat je povolání osoby, která prováděla popravy těch, kteří byli odsouzeni k trestu smrti, popřípadě mučila vězně při výslechu. Nazývá se také popravčím. Funkce kata byla velmi významná především v době středověku, kdy kata mělo každé větší město. Kat mohl být pověřen výkonem dalších činností, uklízením kanálů nebo pracovat jako pohodný.
Osoba tohoto povolání měla původně ve společnosti velmi nízkou hodnotu, tento postoj se časem měnil.Kdo je to Kat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kat? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kat? s vašimi přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Čtečka knih? Znáte definici termínu Cortana? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mlha? Pamatujete si definici pojmu Fettuccine?

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, význam slova, profese, přesný výraz, význam, synonymum, význam pojmu, etymologie, přesný výraz, popis, Kat, lexikon, profese, slovo, původ slova

Pojem Kat je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Kat hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat pojem Kat v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Kat ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Kat na Youtube

Najít výraz Kat ve Wikislovníku

Vyhledat termín Kat ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kat například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Kat? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Kat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kat? Definice pojmu Kat je v sekci Profese

Sepsáno redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Doporučujeme vyhledat informace výraz, definici, slovo, termín třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Profese).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.