Kdo je to?
Kdo je to Kat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kat? Lidé, profese

Kat

Co znamená a jaký je význam slova Kat?

Kat je povolání osoby, která prováděla popravy těch, kteří byli odsouzeni k trestu smrti, popřípadě mučila vězně při výslechu. Nazývá se také popravčím. Funkce kata byla velmi významná především v době středověku, kdy kata mělo každé větší město. Kat mohl být pověřen výkonem dalších činností, uklízením kanálů nebo pracovat jako pohodný.
Osoba tohoto povolání měla původně ve společnosti velmi nízkou hodnotu, tento postoj se časem měnil.Kdo je to Kat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kat? Lidé, profese

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Apartheid? Víte co je Svátost? Vzpomněli byste si co označuje výraz Linon? Vzpomněli byste si co označuje výraz Infarkt?

Klíčová slova: co znamená, Kat, význam, přesný význam, pojem, přesný výraz, popis, přesný výraz, původ slova, profese, termín, lexikon, formulace, informace, vysvětlení, wiki

Pojem Kat je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Kat v dalších zdrojích

Hledat pojem Kat ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Kat ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Kat ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Kat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Kat na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Kat například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Kat, definice, vysvětlení pojmu

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Kat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kat? Definice pojmu Kat patří do kategorie Profese

Kategorie profese, grafička, kat, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.