Kdo je to?
Kdo je to Ivan Hlas? Životopis Ivan Hlas, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ivan Hlas?

Kdo je to Ivan Hlas? Stručný životopis

Ivan Hlas je proslulý především jako hudebník a písničkář. K ocenění Českým lvem ho vynesly písně ve filmu Šakalí léta. S hudbou pracoval i v době, kdy byl zaměstnán jako knihkupec, kulisák a v řadě dělnických profesí.
Již v době studia založil několik hudebních skupin, např. The Mice, Žízeň, Navi Papaya, Ivan Hlas a Nahlas. Vystupoval i s Yo Yo Bandem a Ondřejem Hejmou. Nyní působí především v Ivan Hlas Triu.Kdo je to Ivan Hlas? Životopis Ivan Hlas, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Ivan Hlas

Národnost: česká
Datum narození: 10. května 1954
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ivan Hlas? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Křemelina? Vzpomněli byste si co označuje výraz Smart TV? Víte, co je to Plná penze? Znáte termín Anaerobní cvičení?

Klíčová slova: definice, popis, termín, přesný výraz, synonymum, slovo, význam pojmu, vysvětlení, přesný význam, význam slova, formulace, Ivan Hlas, informace, heslo, wiki, etymologie

Pojem Ivan Hlas je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Ivan Hlas v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Ivan Hlas ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Ivan Hlas na Youtube

Vyhledat termín Ivan Hlas ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Ivan Hlas ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Hlas například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Ivan Hlas? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ivan Hlas? Kdo to byl Ivan Hlas? Kdy se narodil Ivan Hlas? Kde se narodil Ivan Hlas? Ivan Hlas je v sekci hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Ivan Hlas dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Hlas i v jiné kategorii než je hudba.