Kdo je to?
Kdo je to Ivan Hlas? Životopis Ivan Hlas, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ivan Hlas?

Kdo je to Ivan Hlas? Stručný životopis

Ivan Hlas je proslulý především jako hudebník a písničkář. K ocenění Českým lvem ho vynesly písně ve filmu Šakalí léta. S hudbou pracoval i v době, kdy byl zaměstnán jako knihkupec, kulisák a v řadě dělnických profesí.
Již v době studia založil několik hudebních skupin, např. The Mice, Žízeň, Navi Papaya, Ivan Hlas a Nahlas. Vystupoval i s Yo Yo Bandem a Ondřejem Hejmou. Nyní působí především v Ivan Hlas Triu.Kdo je to Ivan Hlas? Životopis Ivan Hlas, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Ivan Hlas

Národnost: česká
Datum narození: 10. května 1954
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Ivan Hlas s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kvasnice? Znáte pojem Patos? Víte, co je to Terina? Vzpomenete si na definici slova Dluhopis?

Klíčová slova: lexikon, původ slova, co je to Ivan Hlas?, wiki, popis, přesný výraz, odborný výraz, kdo je Ivan Hlas?, význam, co znamená, význam slova, definice, etymologie, termín, synonymum, pojem

Pojem Ivan Hlas je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Ivan Hlas na Youtube

Hledat frázi Ivan Hlas ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Ivan Hlas ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ivan Hlas ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Hlas například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Ivan Hlas?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ivan Hlas? Kdo to byl Ivan Hlas? Kdy se narodil Ivan Hlas? Kde se narodil Ivan Hlas? Ivan Hlas je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Ivan Hlas třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Hlas i v jiné kategorii než je hudba.