Kdo je to?
Kdo je Ivan Hlas? Životopis Ivan Hlas, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Ivan Hlas?

Kdo je Ivan Hlas? Životopis, informace, biografie, hudba

Ivan Hlas je proslulý především jako hudebník a písničkář. K ocenění Českým lvem ho vynesly písně ve filmu Šakalí léta. S hudbou pracoval i v době, kdy byl zaměstnán jako knihkupec, kulisák a v řadě dělnických profesí.
Již v době studia založil několik hudebních skupin, např. The Mice, Žízeň, Navi Papaya, Ivan Hlas a Nahlas. Vystupoval i s Yo Yo Bandem a Ondřejem Hejmou. Nyní působí především v Ivan Hlas Triu.Kdo je Ivan Hlas? Životopis Ivan Hlas, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Ivan Hlas

Národnost: česká
Datum narození: 10. května 1954
Místo narození: Praha

Tento text (Ivan Hlas) můžete samozřejmě sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Apokalypsa? Pamatujete si definici pojmu Osamělost? Víte, co je to Autentické víno? Vzpomněli byste si co znamená slovo Belvedér?

Klíčová slova: biografie, zajímavosti, datum narození, životopis, hudba, informace, národnost, wiki, Ivan Hlas, wikipedie, Ivan Hlas, osobnosti, vysvětlení, lexikon, kdo je Ivan Hlas?, osobnost

Pojem Ivan Hlas je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Ivan Hlas v následujících vyhledávačích

Najít termín Ivan Hlas ve Wikipedii

Najít pojem Ivan Hlas ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Ivan Hlas ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Ivan Hlas na Google obrázcích

Zkusit najít Ivan Hlas ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ivan Hlas například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ivan Hlas

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Ivan Hlas? Kdy se narodil Ivan Hlas? Kde se narodil Ivan Hlas? Ivan Hlas je v kategorii Hudba

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Ivan Hlas dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ivan Hlas i v jiné kategorii než je hudba.