Kdo je to?
Kdo je Jan Rosák? Životopis Jan Rosák, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Jan Rosák?

Kdo je Jan Rosák? Životopis, informace, biografie, herectví

Jan Rosák je herec, moderátor, hlasatel a scénárista. Začínal v Českém rozhlase, později přesídlil do Československé televize. Jako moderátor je několikanásobným držitelem ceny TýTý.
K jeho nejznámějším pořadům patří Videostop, Bingo, Riskuj, Barrandovský videostop a další, v Českém rozhlase například pořad Tandem. Jan Rosák si zahrál i v televizních seriálech Modrý kód a Horákovi.Kdo je Jan Rosák? Životopis Jan Rosák, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Jan Rosák

Národnost: česká
Datum narození: 24. srpna 1947
Místo narození: Ivanovice na Hané

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jan Rosák sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Slovní zásoba? Znáte pojem Marengo? Pamatujete si definici pojmu Eurozóna? Vzpomenete si na definici slova Pouť?

Klíčová slova: wiki, zajímavosti, herectví, lexikon, Jan Rosák, datum narození, národnost, herectví, život, popis, informace, místo narození, wikipedie, biografie, kdo je Jan Rosák?, kdy se narodil Jan Rosák?

Pojem Jan Rosák je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Jan Rosák v následujících zdrojích

Hledat heslo Jan Rosák na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Jan Rosák ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Jan Rosák ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Jan Rosák ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít pojem Jan Rosák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Rosák například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Jan Rosák? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Jan Rosák? Kdy se narodil Jan Rosák? Kde se narodil Jan Rosák? Jan Rosák je v kategorii Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jan Rosák kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Rosák i v jiné kategorii než je herectví.