Kdo je to?
Kdo je to Jan Rosák? Životopis Jan Rosák, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Jan Rosák?

Kdo je to Jan Rosák? Stručný životopis

Jan Rosák je herec, moderátor, hlasatel a scénárista. Začínal v Českém rozhlase, později přesídlil do Československé televize. Jako moderátor je několikanásobným držitelem ceny TýTý.
K jeho nejznámějším pořadům patří Videostop, Bingo, Riskuj, Barrandovský videostop a další, v Českém rozhlase například pořad Tandem. Jan Rosák si zahrál i v televizních seriálech Modrý kód a Horákovi.Kdo je to Jan Rosák? Životopis Jan Rosák, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Jan Rosák

Národnost: česká
Datum narození: 24. srpna 1947
Místo narození: Ivanovice na Hané

Tento text (Jan Rosák) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Filipojakubská noc? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sugesce? Pamatujete si definici pojmu Čtyřúhelník? Znáte termín Dekadentní?

Klíčová slova: co znamená, informace, definice, kdo to je, přesný výraz, heslo, přesný význam, význam slova, wiki, význam, slovo, význam pojmu, termín, pojem, vysvětlení, synonymum

Pojem Jan Rosák je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Jan Rosák

Hledejte bez špehování slovo Jan Rosák ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Jan Rosák ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Jan Rosák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Jan Rosák ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Rosák například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Jan Rosák?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jan Rosák? Kdo to byl Jan Rosák? Kdy se narodil Jan Rosák? Kde se narodil Jan Rosák? Jan Rosák je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Jan Rosák třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Rosák i v jiné kategorii než je herectví.