Kdo je to?
Kdo je to, byl Mechanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mechanik? Lidé, profese

Kdo je to Mechanik?

Co znamená a jaký je význam slova Mechanik?

Mechanik je druh řemeslníka, který provádí především mechanické opravy. Mechanici se vyskytují v nejrůznějších profesích. Opravám automobilů a silničních vozidel se věnuje automechanik, v průmyslu působí strojní mechanik, lodě opravuje lodní mechanik, letadla letecký mechanik. Optice a složitým detailním přístrojům se věnuje jemný mechanik, elektronice mechanik elektronik.
Existuje mnoho oborů, které vyžadují úzkou specializaci právě těchto řemeslníků.



Kdo je to, byl Mechanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mechanik? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mechanik sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Líná pěna? Víte, co je to Impetigo? Znáte pojem Nordic walking? Rozumíte pojmu Hydrosféra?

Klíčová slova: wiki, co je to Mechanik?, význam, vysvětlení, profese, lexikon, etymologie, pojem, kdo to je, původ slova, přesný význam, informace, popis, slovo, význam slova, definice

Pojem Mechanik je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Mechanik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Mechanik ve Wikislovníku

Najít termín Mechanik ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Mechanik na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mechanik například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Mechanik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Mechanik? Kdo to byl Mechanik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mechanik? Definice pojmu Mechanik se nachází v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Mechanik i v jiné sekci než je kategorie profese.