Kdo je to?
Kdo je to, byl Mechanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mechanik? Lidé, profese

Kdo je to Mechanik?

Co znamená a jaký je význam slova Mechanik?

Mechanik je druh řemeslníka, který provádí především mechanické opravy. Mechanici se vyskytují v nejrůznějších profesích. Opravám automobilů a silničních vozidel se věnuje automechanik, v průmyslu působí strojní mechanik, lodě opravuje lodní mechanik, letadla letecký mechanik. Optice a složitým detailním přístrojům se věnuje jemný mechanik, elektronice mechanik elektronik.
Existuje mnoho oborů, které vyžadují úzkou specializaci právě těchto řemeslníků.Kdo je to, byl Mechanik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mechanik? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mechanik? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Líná pěna? Vzpomenete si na definici slova Sloučenina? Znáte pojem Nordic walking? Vzpomněli byste si na význam slova Lazura?

Klíčová slova: kdo to je, co je to Mechanik?, původ slova, kdo je Mechanik?, termín, profese, formulace, význam, co znamená, přesný význam, význam slova, popis, Mechanik, odborný výraz, definice, lexikon

Pojem Mechanik je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Mechanik lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Mechanik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Mechanik ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Mechanik ve Wikislovníku

Najít heslo Mechanik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Mechanik například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Mechanik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mechanik? Kdo to byl Mechanik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mechanik? Definice pojmu Mechanik je v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.