Kdo je to?
Kdo je to Bulík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bulík? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bulík?

Jaký je význam slova Bulík? Co to znamená?

Původně toto slovo označovalo mladého vykastrovaného býka. Dnes za bulíka považujeme člověka mdlého rozumu, jinak řečeno tupého, naivního, hloupého, snadno ovlivnitelného. Říci o někom, že je bulík, v sobě též nese významový náznak o určité neschopnosti daného jedince se prosadit. Výraz bulík je však nejčastěji používán ve spojení "věšet někomu bulíky na nos", což znamená snažit se někoho obelhat, oblafnout. Mezi chovateli psů se výraz bulík používá pro plemeno pitbull, případně pro bullteriéra či buldoka. Všechny uvedené rasy psů vyžadují zkušené a pevné vedení ze strany chovatele, což se bohužel často neděje, neboť někteří málo sebevědomí jedinci si pořízením takového zvířete léčí svoje komplexy a pes se pak může stát rizikem pro své okolí.


Kdo je to Bulík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bulík? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Bulík? s vašimi známými a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Kondenzační kotel? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pozidriv? Vzpomněli byste si co označuje výraz Černý kořen? Znáte termín Citadela?

Klíčová slova: přesný výraz, termín, pojem, Bulík, hanlivé, význam, hanlivé, etymologie, význam pojmu, formulace, odborný výraz, definice, Bulík, původ slova, přesný význam, přesný výraz

Pojem Bulík je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít pojem Bulík ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Bulík v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Bulík na Youtube

Vyhledat termín Bulík ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Bulík na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Bulík například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Bulík? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Bulík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bulík? Definice pojmu Bulík je v sekci Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, slovo, termín, definici kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hanlivé.