Kdo je to?
Kdo je to Bulík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bulík? Lidé, hanlivé

Bulík

Co znamená a jaký je význam slova Bulík?

Původně toto slovo označovalo mladého vykastrovaného býka. Dnes za bulíka považujeme člověka mdlého rozumu, jinak řečeno tupého, naivního, hloupého, snadno ovlivnitelného. Říci o někom, že je bulík, v sobě též nese významový náznak o určité neschopnosti daného jedince se prosadit. Výraz bulík je však nejčastěji používán ve spojení "věšet někomu bulíky na nos", což znamená snažit se někoho obelhat, oblafnout. Mezi chovateli psů se výraz bulík používá pro plemeno pitbull, případně pro bullteriéra či buldoka. Všechny uvedené rasy psů vyžadují zkušené a pevné vedení ze strany chovatele, což se bohužel často neděje, neboť někteří málo sebevědomí jedinci si pořízením takového zvířete léčí svoje komplexy a pes se pak může stát rizikem pro své okolí.


Kdo je to Bulík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bulík? Lidé, hanlivé

Sdílejte tento text s heslem Bulík se známými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Warfarin? Znáte definici termínu Sociální bydlení? Vzpomněli byste si co označuje výraz Samohláska? Pamatujete si definici pojmu Sója?

Klíčová slova: wikipedie, Bulík, slovo, heslo, popis, odborný výraz, definice, pojem, lexikon, význam, co znamená, hanlivé, formulace, wiki, přesný výraz, přesný význam

Pojem Bulík je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít frázi Bulík na Google obrázcích

Hledat termín Bulík ve Wikipedii

Najít heslo Bulík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Bulík ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Bulík na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Bulík například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v metavyhledávači Info.com, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Bulík? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Bulík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bulík? Definice pojmu Bulík patří do kategorie Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).