Kdo je to?
Kdo je to Bulík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bulík? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bulík?

Jaký je význam slova Bulík? Co to znamená?

Původně toto slovo označovalo mladého vykastrovaného býka. Dnes za bulíka považujeme člověka mdlého rozumu, jinak řečeno tupého, naivního, hloupého, snadno ovlivnitelného. Říci o někom, že je bulík, v sobě též nese významový náznak o určité neschopnosti daného jedince se prosadit. Výraz bulík je však nejčastěji používán ve spojení "věšet někomu bulíky na nos", což znamená snažit se někoho obelhat, oblafnout. Mezi chovateli psů se výraz bulík používá pro plemeno pitbull, případně pro bullteriéra či buldoka. Všechny uvedené rasy psů vyžadují zkušené a pevné vedení ze strany chovatele, což se bohužel často neděje, neboť někteří málo sebevědomí jedinci si pořízením takového zvířete léčí svoje komplexy a pes se pak může stát rizikem pro své okolí.


Kdo je to Bulík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bulík? Lidé, hanlivé

Definici slova Bulík můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Kondenzační kotel? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ionizace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zajištěná cesta? Znáte termín Tundra?

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, termín, wiki, přesný význam, synonymum, definice, informace, vysvětlení, Bulík, slovo, význam slova, etymologie, heslo, hanlivé, Bulík

Pojem Bulík je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat termín Bulík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Bulík na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Bulík ve Wikislovníku

Hledat heslo Bulík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Bulík ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bulík například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Bulík? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Bulík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bulík? Definice pojmu Bulík je v kategorii Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hanlivé.