Kdo je to?
Kdo je Tereza Kostková? Životopis Tereza Kostková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Tereza Kostková?

Kdo je Tereza Kostková? Životopis, informace, biografie, herectví

Tereza Kostková je herečka moderátorka. Sama pochází z herecké rodiny, její děd byl herec Jiří Kostka, otec herec Petr Kostka a matka herečka Carmen Mayerová. Absolvovala hereckou odbornou školu a působila v řadě divadel. Goethovu Markétku hrála v chebském Západočeském divadle, zde ztvárnila i postavu Dorotky ve Strakonickém dudákovi a Emilku z Našeho městečka. Hrála také v Divadle Pod Palmovkou, kde představovala Roxanu z Cyrana z Bergeracu.
Tereza Kostková uplatňuje svůj talent i ve filmu a v televizi, např. v seriálu Ordinace v Růžové zahradě, Pojišťovně štěstí a jiných. Moderovala také soutěž O poklad Anežky České a show StarDance.Kdo je Tereza Kostková? Životopis Tereza Kostková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Tereza Kostková

Národnost: česká
Datum narození: 14.6.1976
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tereza Kostková s jinými lidmiprostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Kvórum? Znáte pojem Webinář? Vzpomněli byste si co označuje výraz Komodita? Vzpomenete si na definici slova Trudnomyslnost?

Klíčová slova: popis, datum narození, narození, životopis, zajímavosti, vysvětlení, místo narození, kde se narodila Tereza Kostková?, biografie, osobnost, život, Tereza Kostková, kdy se narodila Tereza Kostková?, kdo je Tereza Kostková?, herectví, národnost

Pojem Tereza Kostková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Tereza Kostková ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tereza Kostková ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Tereza Kostková na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Tereza Kostková na Google.cz

Najít výraz Tereza Kostková ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Kostková například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Tereza Kostková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Tereza Kostková? Kdy se narodila Tereza Kostková? Kde se narodila Tereza Kostková? Tereza Kostková patří do sekce Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Tereza Kostková třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Kostková i v jiné kategorii než je herectví.