Kdo je to?
Kdo je to Kopáč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kopáč? Lidé, profese

Kopáč

Co znamená a jaký je význam slova Kopáč?

Kopáč je manuální nekvalifikovaná profese.
Úkolem kopáče je, jak už název profese napovídá, něco vykopat. Kopáči pracují obvykle na stavbách, při výstavbě silničních komunikací, při rekonstrukcích silnic a staveb apod.
Jde o těžkou manuální práci, často vykonávanou za špatných podnebních podmínek. Nejčastěji ji vykonávají osoby s nízkým vzděláním; cizinci, které trápí jazyková bariéra apod. Obvykle jde o práci vykonávanou muži.
V poslední době se také mluví o tzv. kopáčích vltavínů, což jsou osoby, které hledají v půdě polodrahokam vltavín a nelegálně kopou díry, v nichž se pokouší najít právě vltavín.Kdo je to Kopáč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kopáč? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Kopáč se známými na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Úpal? Vzpomněli byste si co označuje výraz Adobe air? Víte, co je to Mega? Znáte termín Hoblík?

Klíčová slova: definice, Kopáč, wikipedie, přesný výraz, informace, odborný výraz, wiki, slovo, lexikon, synonymum, Kopáč, přesný význam, heslo, co znamená, profese, popis

Pojem Kopáč je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Kopáč v následujících vyhledávačích

Zkusit najít termín Kopáč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Kopáč na Google.cz

Hledat videa s názvem Kopáč na Youtube

Najít výraz Kopáč ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Kopáč ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kopáč například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Kopáč, definice, vysvětlení pojmu

Nyní již víte Kdo je to Kopáč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kopáč? Definice pojmu Kopáč je v kategorii Profese

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pokuste se také najít informace výraz,heslo, text, pojem např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Kopáč i v jiné kategorii než v profese.