Kdo je to?
Kdo je to Daniel Hůlka? Životopis Daniel Hůlka, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Daniel Hůlka?

Kdo je to Daniel Hůlka? Stručný životopis

Daniel Hůlka je zpěvák a herec. Je populární především v opeře a muzikálech. Sám také tvoří jak populární, tak klasické skladby. Je absolventem konzervatoře. Vystupoval v pražských i mimopražských divadlech, mj. Divadlo J.K. Tyla v Plzni, Stavovské divadlo, Hudební divadlo Karlín, Národní divadlo a jiné. Zpíval například v Donu Giovannim, Carmen, Figarově svatbě, Tajemství.
V muzikálech ztvárnil Daniel Hůlka titulní roli v Dráculovi či Monte Christovi. Zahrál si také ve filmových pohádkách.Kdo je to Daniel Hůlka? Životopis Daniel Hůlka, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Daniel Hůlka

Národnost: česká
Datum narození: 1. června 1968
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Daniel Hůlka s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Apartmán? Pamatujete si definici pojmu LTD? Znáte termín Ferrata? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ležák?

Klíčová slova: definice, co je to Daniel Hůlka?, slovo, lexikon, formulace, hudba, kdo je Daniel Hůlka?, význam slova, popis, vysvětlení, popis, heslo, co znamená, wiki, termín, odborný výraz

Pojem Daniel Hůlka je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Daniel Hůlka ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Daniel Hůlka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Daniel Hůlka na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Hůlka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Hůlka například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Daniel Hůlka? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Daniel Hůlka? Kdo to byl Daniel Hůlka? Kdy se narodil Daniel Hůlka? Kde se narodil Daniel Hůlka? Daniel Hůlka je v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Daniel Hůlka kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Hůlka i v jiné kategorii než je hudba.