Kdo je to?
Kdo je Daniel Hůlka? Životopis Daniel Hůlka, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Daniel Hůlka?

Kdo je Daniel Hůlka? Životopis, informace, biografie, hudba

Daniel Hůlka je zpěvák a herec. Je populární především v opeře a muzikálech. Sám také tvoří jak populární, tak klasické skladby. Je absolventem konzervatoře. Vystupoval v pražských i mimopražských divadlech, mj. Divadlo J.K. Tyla v Plzni, Stavovské divadlo, Hudební divadlo Karlín, Národní divadlo a jiné. Zpíval například v Donu Giovannim, Carmen, Figarově svatbě, Tajemství.
V muzikálech ztvárnil Daniel Hůlka titulní roli v Dráculovi či Monte Christovi. Zahrál si také ve filmových pohádkách.Kdo je Daniel Hůlka? Životopis Daniel Hůlka, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Daniel Hůlka

Národnost: česká
Datum narození: 1. června 1968
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Daniel Hůlka sdílet s kolegy prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Legionella? Znáte definici termínu Šlehaný med? Znáte termín Bezlepková dieta? Pamatujete si definici pojmu Idealismus?

Klíčová slova: zajímavosti, wikipedie, informace, hudba, kdy se narodil Daniel Hůlka?, místo narození, popis, životopis, kdo je Daniel Hůlka?, kde se narodil Daniel Hůlka?, biografie, Daniel Hůlka, lexikon, hudba, osobnosti, národnost

Pojem Daniel Hůlka je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Daniel Hůlka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Daniel Hůlka ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Daniel Hůlka ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Daniel Hůlka ve Wikislovníku

Hledat slovo Daniel Hůlka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Hůlka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Daniel Hůlka? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Daniel Hůlka? Kdy se narodil Daniel Hůlka? Kde se narodil Daniel Hůlka? Daniel Hůlka je v kategorii Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Daniel Hůlka dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Hůlka i v jiné kategorii než je hudba.