Kdo je to?
Kdo je Daniel Hůlka? Životopis Daniel Hůlka, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Daniel Hůlka?

Kdo je Daniel Hůlka? Životopis, informace, biografie, hudba

Daniel Hůlka je zpěvák a herec. Je populární především v opeře a muzikálech. Sám také tvoří jak populární, tak klasické skladby. Je absolventem konzervatoře. Vystupoval v pražských i mimopražských divadlech, mj. Divadlo J.K. Tyla v Plzni, Stavovské divadlo, Hudební divadlo Karlín, Národní divadlo a jiné. Zpíval například v Donu Giovannim, Carmen, Figarově svatbě, Tajemství.
V muzikálech ztvárnil Daniel Hůlka titulní roli v Dráculovi či Monte Christovi. Zahrál si také ve filmových pohádkách.Kdo je Daniel Hůlka? Životopis Daniel Hůlka, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Daniel Hůlka

Národnost: česká
Datum narození: 1. června 1968
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Daniel Hůlka s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Legionella? Vzpomněli byste si co označuje výraz Software? Znáte termín Mrakodrap? Znáte termín Čpavek?

Klíčová slova: wiki, datum narození, informace, životopis, narození, vysvětlení, osobnosti, osobnost, národnost, biografie, hudba, hudba, kde se narodil Daniel Hůlka?, život, Daniel Hůlka, wikipedie

Pojem Daniel Hůlka je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Daniel Hůlka

Vyhledat slovo Daniel Hůlka na Google obrázcích

Najít výraz Daniel Hůlka ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Daniel Hůlka ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Daniel Hůlka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Daniel Hůlka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Hůlka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Daniel Hůlka? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Daniel Hůlka? Kdy se narodil Daniel Hůlka? Kde se narodil Daniel Hůlka? Daniel Hůlka se nachází v kategorii Hudba

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Daniel Hůlka kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Hůlka i v jiné kategorii než je hudba.