Kdo je to?
Kdo je to Daniel Hůlka? Životopis Daniel Hůlka, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Daniel Hůlka?

Kdo je to Daniel Hůlka? Stručný životopis

Daniel Hůlka je zpěvák a herec. Je populární především v opeře a muzikálech. Sám také tvoří jak populární, tak klasické skladby. Je absolventem konzervatoře. Vystupoval v pražských i mimopražských divadlech, mj. Divadlo J.K. Tyla v Plzni, Stavovské divadlo, Hudební divadlo Karlín, Národní divadlo a jiné. Zpíval například v Donu Giovannim, Carmen, Figarově svatbě, Tajemství.
V muzikálech ztvárnil Daniel Hůlka titulní roli v Dráculovi či Monte Christovi. Zahrál si také ve filmových pohádkách.Kdo je to Daniel Hůlka? Životopis Daniel Hůlka, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Daniel Hůlka

Národnost: česká
Datum narození: 1. června 1968
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Daniel Hůlka s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Legionella? Rozumíte pojmu Biologický pas? Znáte termín Multiplex? Znáte pojem Okamžitá platba?

Klíčová slova: význam pojmu, formulace, přesný význam, co znamená, etymologie, význam slova, slovo, synonymum, co je to Daniel Hůlka?, kdo je Daniel Hůlka?, lexikon, kdo to je, hudba, popis, pojem, informace

Pojem Daniel Hůlka je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Hůlka ve Wikimedia Commons

Najít heslo Daniel Hůlka ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Daniel Hůlka ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Daniel Hůlka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Hůlka například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Daniel Hůlka?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Daniel Hůlka? Kdo to byl Daniel Hůlka? Kdy se narodil Daniel Hůlka? Kde se narodil Daniel Hůlka? Daniel Hůlka je v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Daniel Hůlka dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Hůlka i v jiné kategorii než je hudba.