Kdo je to?
Kdo je to, byl Eunuch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eunuch? Lidé, historie

Kdo je to Eunuch?

Co znamená a jaký je význam slova Eunuch?

Eunuch čili strážce lože je pojmenování muže se speciálními úkoly. Takový muž buď podstoupil kastraci, nebo byl impotentní. Kastrace se často prováděla v nízkém věku a eunuch pak zastával funkci na dvoře vládce, mohl být pěvcem či úředníkem, ovšem nejčastěji bývají tímto pojmem označováni strážci a sluhové v harémech.
Vzhledem k tomu, že tito muži neměli vlastní rodiny a slíbili věrnost výhradně vládci, byli považováni za důvěryhodné a mohli získat poměrně vekou moc. Eunuchové se vyskytovali již ve starověku.Kdo je to, byl Eunuch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eunuch? Lidé, historie

Definici slova Eunuch můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu BMI? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pneumotorax? Znáte termín Kultura? Znáte termín Armagedon?

Klíčová slova: lexikon, informace, synonymum, přesný výraz, co je to Eunuch?, popis, slovo, Eunuch, význam, definice, kdo je Eunuch?, vysvětlení, termín, etymologie, původ slova, co znamená

Pojem Eunuch je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat výraz Eunuch ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Eunuch ve Wikipedii

Najít výraz Eunuch ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Eunuch v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Eunuch například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Eunuch

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Eunuch? Kdo to byl Eunuch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Eunuch? Definice pojmu Eunuch patří do sekce historie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci historie.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?