Kdo je to?
Kdo je to, byl Eunuch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eunuch? Lidé, historie

Kdo je to Eunuch?

Co znamená a jaký je význam slova Eunuch?

Eunuch čili strážce lože je pojmenování muže se speciálními úkoly. Takový muž buď podstoupil kastraci, nebo byl impotentní. Kastrace se často prováděla v nízkém věku a eunuch pak zastával funkci na dvoře vládce, mohl být pěvcem či úředníkem, ovšem nejčastěji bývají tímto pojmem označováni strážci a sluhové v harémech.
Vzhledem k tomu, že tito muži neměli vlastní rodiny a slíbili věrnost výhradně vládci, byli považováni za důvěryhodné a mohli získat poměrně vekou moc. Eunuchové se vyskytovali již ve starověku.Kdo je to, byl Eunuch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eunuch? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Eunuch sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Botnet? Znáte pojem Rump steak? Znáte termín Hvězda? Vzpomenete si na definici slova Plichta?

Klíčová slova: přesný výraz, historie, vysvětlení, kdo je Eunuch?, etymologie, definice, popis, termín, wiki, synonymum, co znamená, slovo, popis, co je to Eunuch?, původ slova, význam pojmu

Pojem Eunuch je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Eunuch

Vyhledat slovo Eunuch v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Eunuch ve Wikipedii

Vyhledat heslo Eunuch ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Eunuch ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Eunuch například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Eunuch? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Eunuch? Kdo to byl Eunuch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Eunuch? Definice pojmu Eunuch se nachází v kategorii historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než historie).

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?