Kdo je to?
Kdo je to Eunuch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Eunuch? Lidé, historie

Kdo je to Eunuch?

Co znamená a jaký je význam slova Eunuch?

Eunuch čili strážce lože je pojmenování muže se speciálními úkoly. Takový muž buď podstoupil kastraci, nebo byl impotentní. Kastrace se často prováděla v nízkém věku a eunuch pak zastával funkci na dvoře vládce, mohl být pěvcem či úředníkem, ovšem nejčastěji bývají tímto pojmem označováni strážci a sluhové v harémech.
Vzhledem k tomu, že tito muži neměli vlastní rodiny a slíbili věrnost výhradně vládci, byli považováni za důvěryhodné a mohli získat poměrně vekou moc. Eunuchové se vyskytovali již ve starověku.Kdo je to Eunuch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Eunuch? Lidé, historie

Zaujalo vás slovo, termín Eunuch? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Progrese? Vzpomněli byste si na význam slova Virál? Znáte termín Trafika? Znáte definici termínu Ostění?

Klíčová slova: lexikon, wikipedie, historie, formulace, význam, přesný výraz, pojem, odborný výraz, heslo, co znamená, původ slova, přesný výraz, vysvětlení, popis, význam pojmu, historie

Pojem Eunuch je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Eunuch hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít slovo Eunuch na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Eunuch ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Eunuch v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Eunuch ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Eunuch ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Eunuch například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Eunuch? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Eunuch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Eunuch? Definice pojmu Eunuch se nachází v kategorii Historie

Sepsáno redaktory Superia.cz. Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci historie.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?