Kdo je to?
Kdo je to Eunuch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Eunuch? Lidé, historie

Kdo je to Eunuch?

Co znamená a jaký je význam slova Eunuch?

Eunuch čili strážce lože je pojmenování muže se speciálními úkoly. Takový muž buď podstoupil kastraci, nebo byl impotentní. Kastrace se často prováděla v nízkém věku a eunuch pak zastával funkci na dvoře vládce, mohl být pěvcem či úředníkem, ovšem nejčastěji bývají tímto pojmem označováni strážci a sluhové v harémech.
Vzhledem k tomu, že tito muži neměli vlastní rodiny a slíbili věrnost výhradně vládci, byli považováni za důvěryhodné a mohli získat poměrně vekou moc. Eunuchové se vyskytovali již ve starověku.Kdo je to Eunuch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Eunuch? Lidé, historie

Sdílejte tuto stránku se slovem Eunuch s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Progrese? Vzpomněli byste si co označuje výraz Atom? Znáte termín Trafika? Znáte termín Urea?

Klíčová slova: termín, Eunuch, definice, odborný výraz, přesný výraz, význam pojmu, historie, přesný výraz, původ slova, informace, historie, wiki, formulace, pojem, význam, synonymum

Pojem Eunuch je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít heslo Eunuch ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Eunuch na Youtube

Hledat slovo Eunuch ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Eunuch na Google obrázcích

Najít slovo Eunuch ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Eunuch například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Eunuch

Nyní již víte Kdo je to Eunuch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Eunuch? Definice pojmu Eunuch patří do sekce Historie

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Eunuch i jinde než v sekci než v historie.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?