Kdo je to?
Kdo je to Zákazník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zákazník? Lidé, podnikání

Zákazník

Co znamená a jaký je význam slova Zákazník?

Zákazník je osoba, která poptává zboží či služby a v případě naplnění svých potřeb je ochotná za ně zaplatit.
Typicky jde o případ, kdy zákazník/zákaznice přichází do obchodu a má požadavek na koupi konkrétního zboží. Pokud najde, co hledá, zaplatí sjednanou cenu a zboží si odnáší domů. Podobná situace je v případě nákupu služeb - zákazník si objedná službu (střihání vlasů, masáž, vymalování bytu apod.) a následně za tuto vykonanou službu zaplatí.
Vztah mezi zákazníkem a prodejcem/poskytovatelem služeb je ošetřen řadou zákonů, zákazníci jsou také chráněni například zákony na ochranu spotřebitele.
Společnosti i živnostníci a řemeslníci se snaží zákazníky nalákat na své zboží a služby například prostřednictvím reklamy. Pravidelné platící zákazníky si pak snaží udržet například prostřednictvím věrnostních a slevových akcí.Kdo je to Zákazník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zákazník? Lidé, podnikání

Sdílejte tuto stránku se slovem Zákazník se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Enkaustika? Vzpomněli byste si na význam slova Nugát? Znáte termín PVC? Znáte definici termínu Jesličky?

Klíčová slova: význam pojmu, Zákazník, wikipedie, odborný výraz, význam slova, termín, původ slova, formulace, informace, vysvětlení, heslo, lexikon, Zákazník, synonymum, pojem, wiki

Pojem Zákazník je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat výraz Zákazník ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zákazník ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Zákazník na Google.cz

Zkusit najít termín Zákazník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Zákazník ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Zákazník například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Zákazník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Zákazník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zákazník? Definice pojmu Zákazník je v kategorii Podnikání

Kategorie podnikání, podnikatel auto, zákazník, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat informace výraz,heslo, text, pojem dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Zákazník i v jiné sekci než v podnikání.