Kdo je to?
Kdo je to Pavel Poc? Životopis Pavel Poc, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Pavel Poc?

Kdo je to Pavel Poc? Stručný životopis

Pavel Poc je politik, člen ČSSD, do roku 2019 poslanec Evropského parlamentu. Je absolventem Přírodovědecké fakulty UK, obor Všeobecná biologie. Pracoval v etologické laboratoři, jako městský ekolog a vedoucí odboru životního prostředí města. Je spoluautorem metodiky pro likvidaci bolševníku.
Pavel Poc dále pracoval v soukromé společnosti a byl jejím spoluvlastníkem. Po vstupu do politiky ze všech funkcí odstoupil, aby mohl vykonávat pouze poslanecký mandát. V EP byl místopředsedou Výboru pro životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin.Kdo je to Pavel Poc? Životopis Pavel Poc, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Pavel Poc

Národnost: česká
Datum narození: 26. května 1964
Místo narození: Havlíčkův Brod

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Pavel Poc? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kadence? Vzpomněli byste si na význam slova Intervence? Znáte termín Rizoto? Znáte definici termínu Kyretáž?

Klíčová slova: význam, politici, pojem, vysvětlení, odborný výraz, původ slova, popis, kdo to je, lexikon, význam slova, Pavel Poc, popis, co je to Pavel Poc?, synonymum, kdo je Pavel Poc?, slovo

Pojem Pavel Poc je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Pavel Poc na Youtube

Vyhledat heslo Pavel Poc ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Pavel Poc v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Pavel Poc ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Poc například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Pavel Poc

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pavel Poc? Kdo to byl Pavel Poc? Kdy se narodil Pavel Poc? Kde se narodil Pavel Poc? Pavel Poc je v kategorii politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Pavel Poc řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Poc i v jiné kategorii než je politici.