Kdo je to?
Kdo je to Pavel Poc? Životopis Pavel Poc, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Pavel Poc?

Kdo je to Pavel Poc? Stručný životopis

Pavel Poc je politik, člen ČSSD, do roku 2019 poslanec Evropského parlamentu. Je absolventem Přírodovědecké fakulty UK, obor Všeobecná biologie. Pracoval v etologické laboratoři, jako městský ekolog a vedoucí odboru životního prostředí města. Je spoluautorem metodiky pro likvidaci bolševníku.
Pavel Poc dále pracoval v soukromé společnosti a byl jejím spoluvlastníkem. Po vstupu do politiky ze všech funkcí odstoupil, aby mohl vykonávat pouze poslanecký mandát. V EP byl místopředsedou Výboru pro životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin.Kdo je to Pavel Poc? Životopis Pavel Poc, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Pavel Poc

Národnost: česká
Datum narození: 26. května 1964
Místo narození: Havlíčkův Brod

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pavel Poc s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kadence? Vzpomněli byste si co znamená slovo Editace? Znáte termín Rizoto? Víte co je Linux?

Klíčová slova: definice, význam pojmu, původ slova, vysvětlení, Pavel Poc, přesný význam, lexikon, slovo, termín, popis, politici, kdo je Pavel Poc?, etymologie, význam slova, odborný výraz, význam

Pojem Pavel Poc je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Pavel Poc

Vyhledat termín Pavel Poc v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Pavel Poc ve Wikipedii

Vyhledat výraz Pavel Poc na Google.cz

Hledat frázi Pavel Poc ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Poc například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Pavel Poc? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pavel Poc? Kdo to byl Pavel Poc? Kdy se narodil Pavel Poc? Kde se narodil Pavel Poc? Pavel Poc se nachází v kategorii politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Pavel Poc dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Poc i v jiné kategorii než je politici.