Kdo je to?
Kdo je to, byl Instalatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Instalatér? Lidé, profese

Kdo je to Instalatér?

Co znamená a jaký je význam slova Instalatér?

Instalatér je osoba, která zhotovuje, zkouší, opravuje, montuje a rekonstruuje potrubí a související zařízení. Může se jednat o potrubí vodovodní, plynové nebo kanalizaci. Pracuje v nepříliš příznivém prostředí – v různých klimatických podmínkách, v mastnotě, nečistotě nebo nepřístupných místech. Instalatér používá různé nářadí, jako jsou klíče, pika, svěráky, svorky, sekáče, měřidla a podobně. Pracuje většinou s kovem a plasty.
Požadované vzdělání instalatéra je výuční list v oboru, ovšem dobrý instalatér musí mít i jisté vlastnosti, jako jsou zručnost a přesnost, technické myšlení a kreativita. Podmínkou pro tuto práci je také dobrý zdravotní stav.Kdo je to, byl Instalatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Instalatér? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Instalatér? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Nefrologie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Obřízka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sociologie? Znáte termín Karát?

Klíčová slova: význam, kdo je Instalatér?, heslo, význam pojmu, slovo, přesný význam, formulace, přesný výraz, pojem, etymologie, termín, odborný výraz, původ slova, co je to Instalatér?, wiki, kdo to je

Pojem Instalatér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Instalatér

Hledat termín Instalatér ve Wikislovníku

Vyhledat termín Instalatér ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Instalatér ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Instalatér ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Instalatér například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Instalatér, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Instalatér? Kdo to byl Instalatér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Instalatér? Definice pojmu Instalatér je v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Instalatér hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?