Kdo je to?
Kdo je to Instalatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Instalatér? Lidé, profese

Kdo je to Instalatér?

Jaký je význam slova Instalatér? Co to znamená?

Instalatér je osoba, která zhotovuje, zkouší, opravuje, montuje a rekonstruuje potrubí a související zařízení. Může se jednat o potrubí vodovodní, plynové nebo kanalizaci. Pracuje v nepříliš příznivém prostředí – v různých klimatických podmínkách, v mastnotě, nečistotě nebo nepřístupných místech. Instalatér používá různé nářadí, jako jsou klíče, pika, svěráky, svorky, sekáče, měřidla a podobně. Pracuje většinou s kovem a plasty.
Požadované vzdělání instalatéra je výuční list v oboru, ovšem dobrý instalatér musí mít i jisté vlastnosti, jako jsou zručnost a přesnost, technické myšlení a kreativita. Podmínkou pro tuto práci je také dobrý zdravotní stav.Kdo je to Instalatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Instalatér? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Instalatér? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Pravice? Znáte termín Biotop? Vzpomněli byste si co znamená slovo Segway? Víte, co je to IPA?

Klíčová slova: heslo, etymologie, profese, původ slova, popis, význam, přesný výraz, pojem, odborný výraz, význam pojmu, přesný výraz, profese, význam slova, synonymum, vysvětlení, wiki

Pojem Instalatér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Instalatér v následujících zdrojích

Najít termín Instalatér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Instalatér na Google obrázcích

Najít heslo Instalatér ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Instalatér ve Wikipedii

Hledat výraz Instalatér ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Instalatér například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Instalatér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Instalatér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Instalatér? Definice pojmu Instalatér je v sekci Profese

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme taktéž hledat pojem, slovo, termín, definici kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?