Kdo je to?
Kdo je to, byl Instalatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Instalatér? Lidé, profese

Kdo je to Instalatér?

Co znamená a jaký je význam slova Instalatér?

Instalatér je osoba, která zhotovuje, zkouší, opravuje, montuje a rekonstruuje potrubí a související zařízení. Může se jednat o potrubí vodovodní, plynové nebo kanalizaci. Pracuje v nepříliš příznivém prostředí – v různých klimatických podmínkách, v mastnotě, nečistotě nebo nepřístupných místech. Instalatér používá různé nářadí, jako jsou klíče, pika, svěráky, svorky, sekáče, měřidla a podobně. Pracuje většinou s kovem a plasty.
Požadované vzdělání instalatéra je výuční list v oboru, ovšem dobrý instalatér musí mít i jisté vlastnosti, jako jsou zručnost a přesnost, technické myšlení a kreativita. Podmínkou pro tuto práci je také dobrý zdravotní stav.Kdo je to, byl Instalatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Instalatér? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Instalatér? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Neurologie? Víte co je GSM? Vzpomněli byste si co znamená slovo Okroška? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hrubá chyba?

Klíčová slova: odborný výraz, wiki, význam slova, kdo to je, termín, formulace, informace, popis, význam, popis, kdo je Instalatér?, přesný význam, slovo, pojem, přesný výraz, co je to Instalatér?

Pojem Instalatér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Instalatér na Youtube

Vyhledat slovo Instalatér ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Instalatér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Instalatér ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Instalatér například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Instalatér, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Instalatér? Kdo to byl Instalatér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Instalatér? Definice pojmu Instalatér se nachází v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?