Kdo je to?
Kdo je to, byl Instalatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Instalatér? Lidé, profese

Kdo je to Instalatér?

Co znamená a jaký je význam slova Instalatér?

Instalatér je osoba, která zhotovuje, zkouší, opravuje, montuje a rekonstruuje potrubí a související zařízení. Může se jednat o potrubí vodovodní, plynové nebo kanalizaci. Pracuje v nepříliš příznivém prostředí – v různých klimatických podmínkách, v mastnotě, nečistotě nebo nepřístupných místech. Instalatér používá různé nářadí, jako jsou klíče, pika, svěráky, svorky, sekáče, měřidla a podobně. Pracuje většinou s kovem a plasty.
Požadované vzdělání instalatéra je výuční list v oboru, ovšem dobrý instalatér musí mít i jisté vlastnosti, jako jsou zručnost a přesnost, technické myšlení a kreativita. Podmínkou pro tuto práci je také dobrý zdravotní stav.Kdo je to, byl Instalatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Instalatér? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Instalatér? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Neurologie? Znáte definici termínu Dural? Vzpomněli byste si co znamená slovo Okroška? Pamatujete si definici pojmu Vojtova metoda?

Klíčová slova: slovo, popis, význam pojmu, lexikon, pojem, původ slova, popis, synonymum, Instalatér, co znamená, význam slova, profese, wiki, co je to Instalatér?, přesný výraz, termín

Pojem Instalatér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Instalatér ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Instalatér na Youtube

Najít slovo Instalatér ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Instalatér na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Instalatér například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Instalatér

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Instalatér? Kdo to byl Instalatér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Instalatér? Definice pojmu Instalatér je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?