Kdo je to?
Kdo je to, byl Instalatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Instalatér? Lidé, profese

Kdo je to Instalatér?

Co znamená a jaký je význam slova Instalatér?

Instalatér je osoba, která zhotovuje, zkouší, opravuje, montuje a rekonstruuje potrubí a související zařízení. Může se jednat o potrubí vodovodní, plynové nebo kanalizaci. Pracuje v nepříliš příznivém prostředí – v různých klimatických podmínkách, v mastnotě, nečistotě nebo nepřístupných místech. Instalatér používá různé nářadí, jako jsou klíče, pika, svěráky, svorky, sekáče, měřidla a podobně. Pracuje většinou s kovem a plasty.
Požadované vzdělání instalatéra je výuční list v oboru, ovšem dobrý instalatér musí mít i jisté vlastnosti, jako jsou zručnost a přesnost, technické myšlení a kreativita. Podmínkou pro tuto práci je také dobrý zdravotní stav.Kdo je to, byl Instalatér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Instalatér? Lidé, profese

Tento text (Instalatér) můžete sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Pravice? Znáte pojem Byrokracie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hybridní válka? Vzpomenete si na definici slova Pálení čarodejnic?

Klíčová slova: wiki, odborný výraz, pojem, definice, Instalatér, formulace, původ slova, vysvětlení, heslo, kdo to je, přesný výraz, co je to Instalatér?, význam, slovo, přesný význam, profese

Pojem Instalatér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít frázi Instalatér ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Instalatér na Google.cz

Hledat slovo Instalatér ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Instalatér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Instalatér například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Instalatér

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Instalatér? Kdo to byl Instalatér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Instalatér? Definice pojmu Instalatér je v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Instalatér hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?